Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

mlodzi mieli przed poludniem spac,ale sasiad zaczal wiercil i jak sie rozryczeli to uspokoic ihc nie moglam
wiec polezlismy na dluugi spacer
teraz spia a ja sie lenie
mam mame na obiedzie-robie rybe i juz
a pozniej posiedzi 2-3 godziny z julianem i cezarem:yipi:
a my skoczymy z olasem na jakies zakupy czy cus

Odnośnik do komentarza

a mi się wydaje że Rado nadal malusi :P
w sumie to mieliśmy mu juz pokoik zrobić, ale chyba zaczekamy az będzie cieplej.
Rado w ogóle jest jakiś leniuchowy, ładnie się bawi sam, ale z łóżeczka nawet nie musieliśmy szcebelków wyciągac, bo on nawet nie próbuje wychodzić, nie wspina się na górę żeby wyjść, tylko albo się bawi, albo jęczy i wyciąga rączki żeby go wyciągnąć. to samo z chodzeniem. leniuch już pół pokoju przejdzie, ale tak się asekuruje że szok.
już nie mówię o pokazywaniu części ciała albo cos, słucha, ale jak ma pokazać to mi ucieka, nie interesuje sie tym zupełnie.
za to zaczyna naśladować dźwieki, wyrazy... jeszcze baaaardzo koślawo, ale chociaż tego próbuje.

szyszka a z cyckiem nie zazdroszczę. chyba tylko terapia szokowa by dała rade, albo Twój wyjazd na kilka dni... ciężko co??

w przyszłym tyg idziemy z radem do ortopedy i alergologa. zobaczymy, bo zauważyłam że rado 1 nóżkę krzywo stawia przy chodzenia :/ ale może mi się wydaje??~?

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej Wam

Troche mnie nie było ale cierpie na brak czasu..
Dziś w domku bo chora jestem..czuje się jakby walec po mnie przejechał.
Dziewczynki zdrowe...
Werusi wyszły 3 czwóreczki...czekamy na więcej:wink:.
Przed wczoraj mój D zasponsorował mi fryzjera:love:...troszke zaszalałam i zrobiłam sobie balejaż z 3 kolorów:lol:.
Zaliczyliśmy zakupy-buty,kurtki,spodnie...chyba w życiu tyle kasy nie puściłam ale co tam:lol:

Jeszcze Was nie czytałam,bo widze sporo tego...wieczorem siąde:smile:

Spóznione życzonka z okazji Dnia Kobiet:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

szyszka
Arisa
kdrt
Arisa pokazuj fryzurę.
I zdrówka życzę.

Zaraz wrzuce focie na buk fejsa:D.
Koloru tam nie widać-jutro zrobie fotke do światła:great:

Strasznie bym się bała tak krótko:D Ale Tobie pasuje, bardzo ładnie:)

Dziękować.
Ładnemu we wszystkim ładnie:D,hihi.

Odnośnik do komentarza

byłyśmy na spacerku, byłotak pięknie że aż szkoda było nie iść, wyprałam firanę ale okna czarne umyje przed świętami samymi i firanę 2 raz wypiorę i już. Gdyby oja babcia to zobaczyła ale bym miała słuchane hehe

cafe- wiem że nie powiedziane z tą ospą.

szyszka współczuje z cycem może faktycznie terapia szokowa byłaby najlepsza?

krawatek- Ula też nie chętnie garnie się do czegokolwiek, pokazuje oko nos i na tym koniec jeśli chodzi o części ciała.

i wpadłam na genialny pomysł :P D tylko głową pokręcił chce sprzedać wózki które mamy i kupić inny bo sobie upatzryłam a co :P tylko cena jest po prostu kosmiczna!! ale w sklepie widziałam tańszy popatrze po sklepach może znajdę coś podobnego ale w tańszej wersji niż 2400
wózek Quinny Buzz Henrik Vibskov Jelenia Góra (2170432199) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego :D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Arisa
szyszka
Arisa

Zaraz wrzuce focie na buk fejsa:D.
Koloru tam nie widać-jutro zrobie fotke do światła:great:

Strasznie bym się bała tak krótko:D Ale Tobie pasuje, bardzo ładnie:)

Dziękować.
Ładnemu we wszystkim ładnie:D,hihi.

ahaha Arisa ach ta Twoja wrodzina skromność, ale co racja to racja;)

Agnisia, ładna cena. Może w komisach poszukaj. Tam można taniej kupić, chyba, że chcesz nowy.
Ja okna an początku tygodnia myłąm i mnie przewiało

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj zaliczyliśmy też spacerek bo słoneczko wyszło i było 8 stopni na plusie :)
Zrobiliśmy jakieś 7 km, ale za to dzieci jak ładnie śpią już hihi

Ariska super wyglądasz, zdrówka

Szyszka no to nie fajnie z tym cycem.... może faktycznie tak jak dziewczyny piszą terapia szokowa...

Coś jeszcze miałam, zapomniałam... :lup:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

szyszka- nowy to może i ja bym chciała ale mnie nie stać na wózek za 2500 tysia też myślę że po komisach polatam zobacze uszę zmienić spacerówkę bo tą którą mam na lato jest sztywna i na samą myśl mnie trzęsie jak pomyśle o dziurach i innych wertepach. Plus że jest lekka ale to nie wszystko


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Agnisia - ten pierwszy wózek jest tzw kubełkowy - nie połozysz niuni prosto, będzie miala nózki w górze jak połozysz siedzisko - nie polecam - za to murę mamy i do dzisiaj jestem zachwycona - rewelacyjnie się czyści, genialnie prowadzi (ten pierwszy wózek ma małe kółka, mura ma duże pompowane) - poszukaj, często na allegro są super oferty i świetne ceny.

Nie zdążyłam wczoraj popisać.

Musieliśmy z męzusiem jechać do straży miejskiej - zdjęcia przyszły z fotoradaru :)

U nas po staremu, czyli walczymy - już nie tak emocjonalnie, ale walczymy - a co będzie? Dobrze, zawsze dobrze :) szkoda, że nie mam kiedy nowości wprowadzic, ale juz mam pomysła ;)

Krawatek - Adaś chyba podobnych gabarytów do Radzia.

Amelida - ale Ci faaaaaajnie :)

dobrze, walczę dalej - dzisiaj szukam nowych rzeczów, później do roboty na sześć godzin do 21.00 i jutro tyz - typowy rodzinny weekend ;O

Odnośnik do komentarza

Witam się

U mnie taki syf w mieszkaniu,że chyba nigdy tego nie sprzątne.
Jeszcze dziewczynki jedzą drożdżówki...wszędzie nakruszone...armagedon.

cafe szybka jesteś.Już dwa okna umyłaś:smile:.
Moje aż się proszą o szorowanie ale nie mam weny.
Amelidia super,że jesteś zadowolona z metamorfozy.
Co do włosów to ja też ścięłam na króciutko..i pewnie za jakiś czas zaczne zapuszczać,haha.
Agnisia ten drugi wózek bardziej mi się podoba.
Ten pierwszy jakiś taki dziwny,nie wspomnę już o cenie:coo:.
szyszka trzymam kciuki za odcycowanie.W końcu się uda:wink:

Narazie tyle pamiętam z tego co przeczytałam..
Ide ogarniać dalej..

Odnośnik do komentarza

dzien dobry :)

my troch ogarnęlismy i jest lepiej, ale jeszce duuuuuuuuuuuuuuuuzo do zrobienia. zaraz rado sie powinien budzic to zje i idziemy na długaśny spacer a potem do babci na urodziny :)

Agnisia tez slyszalam ze maxi cosi wymiata;) kuzynka m. ma taki. ale szczerze mówiąc mój jedo tez wymiata ;) każde zakupy mi sie mieszczą,r ado uwielbia w nim siedziec i ma mase iejsca. jedyne co to budka jest jakaś dziwna, trochę niska, ale i tak rzadko używamy :)

ide pokurzyć na balkon... disiaj wieczorem mam wychodne z kuleżanką, tralalalalalala :D

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Ja ogarnęłam mieszkanie-jako tako.
Dziewczyny zdąrzyły się wyspać a ja siedze..
Miała ciuchy ukladać ale nie moge się zabrac za to,nie mam weny.

krawatek miłego wychodnego:wink:.
Napisałaś ide pokurzyć na balkon.
Już Ci miałam napisać miłego odkurzania:o_no:
Tak to jest z moim czytaniem ze zrozumieniem,hahhahahaha.

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio:)

cafe, albo ja mam źle zegarek ustawiony, albo Ty o 7 rano okna myłaś?!

krawatek miłego wyjścia:)

Arisa, dzięki. Kiedyś się uda i myślę, że będę musiała zrobić zdecydowane cięcie. Starałams ię dziś w ciągu dnia mu w ogóle nie dawać, ale jak chodzi za Tobą dziecko i się cyca domaga z płączem to ciężko;/ Nie wiem czy nie zrobić jak krawatek mówiła tylko, że wyjdę na cały dzień, a nie na kilka dni(nie wytrzymałabym:D)

Jeśli chodzi o wózek to my mamy Espiro Atlantic i też jestem bardzo zadowolona.

U nas też bałagan, kurze wytarłam, gary pozmywałam, ale podłoga prosi o odsłonięcie:-). Mam lenia do sprzątania, a jeszcze mi się pierogów zachciało robić i zaraz będę ugniatać:)

Odnośnik do komentarza

Teraz mogę dopisać.
Angela zazdroszczę Wam wyjazdu mimo, że to tylko jeden dzień.
Marze o wyjeździe do mojej babci, tak an tydzień lub 1,5:D
Jak się cieplej zrobi to napewno wyjedziemy.

No i w tym roku nad morze. Może któraś chętna, na wakację nad Bałtykiem?:)
Wiem, wiem, że jeszcze wiosny nie ma, ale ja już pragnę tego słońca, ciepła, itd.:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...