Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ania - zapraszamy!

Krawatek - podobno Chorwacja jest piękna - super, że się wybieracie.

My mieliśmy odpuścić sobie w tym roku urlop, ale nie daibyśmy rady - dlatego musimy gdzieś pojechać.

Znalazłam kilka świetnych ofert we Włoszech, ale to dopiero wrzesień/październik

A wcześniej jednak zakopane, do którego na się nie udało pojechać teraz, ale pierogi mają tam wypasione :D

Mam też pomysł dla męża - wycieczka na weekend do Paryża, Wenecji albo Rzymu - ech, może się uda?

Odnośnik do komentarza

Szyszka - ja też rzadko gdzieś jeździłam, ale teraz nie mamy wyjscia - musimy odpoczywać.

Krawatek - je nie byłam w Talinie, ani w Paryżu, do Paryża średnio mnie ciągnie, ale Disneyland mnie inspiruje dla moich Piotrusiów :D
Za to Wenecja mnie zauroczyła - niesamowity klimat - czułam się jak w takim wieeelkim pokoju :D i Rzym też strasznie mi się podobał (a z miasteczek włoskich bardzo Asyż mi przypadł do gustu) -ale byłam tam strasznie dawno.

Niestety taka wycieczka weekendowa kosztuje właściwie tyle co inne na dwa tygodnie dlateo moje wahanie jest wielkie.
Ale znowu prezent dla męża byłby fajny...

haha a może się okazać, że znowu nigdzie nie pojedziemy - więc palcem po mapie haha też fajnie

Odnośnik do komentarza

Lalka(będę teraz tak pisać;) ) ja byłam raz za granicą, na Słowacji na dodatek jeden dzień i to z wycieczką szkolną. A wy tu już pół świata z Krawatkiem zwiedziłyście...
Chociaż pewnie jeszcze za tęsknie za Polską. Gdyby nie to, że tu nie widzimy przyszłości dla nas i dzieci to w życiu bym stąd nie wyjeżdżała;(

Odnośnik do komentarza

ochhhhhhhhhhhh ja kiedyś MUSIAŁAM jeździć, bo mnie ciągle nosiło... i to naprawdę za mini pieniążki (w końcu byłam studentką bez kasy;) a teraz trzeba wszystko 10razy przemyśleć... no i koszty wzrastają,bo z Radem raczej nie ma szans rozłożyć namiotu pod krzakiem w parkuw centrum jakiegoś miasta albo najzwyczajniej w świecie wyciągnąć śpiwór na plaży;) teraz sie kombinuje inaczej, dlatego m.ma opory ;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Szyszka tak my do betamed.
A dlaczego twój maluch marudny?
Czyżbyś planowala jakiś wyjazd na dłużej?

Krawatek, Eulalia ale z was światowe kobity :)
Eulalio mnie za to Wenecja zawiodła. Może dlatego ze sie nastawialam na cos innego a zupelnie co innego zastalam.

Rzym - tez bym kiedys chciala zobaczyć...

My już dziś po spacerku.
Jabłuszko zjedliśmy i troszke nam lepiej :)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

my też po spacerze.
rado cos mędzi pól dnia i nie chcial zjesc nic oprócz cyca, co jeszcze nigdy nie miało miejsca... dziwne...

wiecie co?? właśnie zaprawiam swoje pierwsze 3 słoiki w życiu!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe czy za kilka miesięcy to będzie zjadliwe;)

no iw piatek w koncunmam okuliste.... wybralam nowe oprawki, ale coś nie jestem przekonana...jest mi bardzo trudno cokolwiek dobrac.....

a gdzie cafe dzisiaj???

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

jestem jestem

przeczytalam wszsytko ale przepraszam nie odpisze kazdej,bo cos skupic sie nie moge

postanowilam dzis nadrobic troche zaleglosci towarzyskie a K jechal do pracy przez swoja rodzinna miejscowosc(50km stad) i zabralismy sie z nim
i calkiem fajny dzien za nami
gdyby nie to,ze poklocilam sie z tesciowa:Zły:
nigdy sie wielce nie dogadywalysmy ale niestety teraz jest coraz gorzej
mi to za przeproszeniem wisi
ale ze wzgl na K zalezal mi,zeby nasze stosunki byly poprawne
no ale z ta kobieta sie nie da
jej strata
K jest za mna i to ma dla mnie znaczenie

Odnośnik do komentarza

cezary wreszcie zaczyna podnosic tylek
za to julano raczkuje na calego i probuje sam siadac,z lezenia na kolana i wyprostowane raczki i z tego siad:)

i (tylko ciiiiii,zeby im sie nie odmienilo)
ale dwie noce pod rzad wstali o 5.30 coprawda ale bez zadnej pobudki w nocy:yipi:
gdyby jeszcze dziady pospaly chociaz z godzinke dluzej to nic wiecej nie chce

Odnośnik do komentarza

heh ja uważam że najlepiej samemu mieszkać bo jak chcesz trzasnąć talerzem to trzaskasz swoim...
a co do teściowej... moja kiedyś dała mi kilka szpulek nici tak o w miłym geście a ja potrzebowałam akurat czerwona i zapytałam czy mogę sobie kawałek od niej nawinąć na kartkę- zgodziła się bez żadnego ale.
Po kilku dniach oskarżyła mnie że jej ukradłam właśnie tą czerwoną nitkę- (cała szpulkę) bo ona jej nie ma zrobiła aferę na max byłam tak wściekła że myślałam że ją tymi nićmi uduszę.
Zawiozłam jej wszystkie łącznie z tą na kartce i pwiedziałam że bardzo jej dziękuje że ich nie potrzebuję i niechce od niej nic więcej i wyszłam heh żeby było śmieszniej okazało sie ze jej nie chodziło nawet o tą czerwona tylko inną w każdym razie oskarżyła mnie bezpodstawnie zrobiła aferę na pół rodziny przez swoj burde w szufladzie.
Chciałam jej póżniej kupić cały komplet na gwiazdkę ale D się nie zgodził ;( stwierdził że jestem złośliwą małpą hihi ale od tego czasu nauczyłam się jednego nie brać od niej nic nawet gdy prosi y wziąść


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

ja złego słowa na teściową nadal nie powiem;) może dlatego, że nie jest "pełnoprawną teściową"? :) hihihihihi żartuję sobie, ale złota kobieta :)

cafe, a Ty się nie denerwuj, rzuć se czyms ze 3 razy,puść ulubioną muzę albo jakaś kąpiel i świece i bedzie git ;)

właśnie ogarnęłam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką kupę ciuchów (częśc nawet poprasowałam;) i odkryłam, że.... Mamy fotel!!!! :D hihihi

Rado dał mu popalić. wrzeszczał, paluchy tak gryzł,że się bałam żeby sobie czegoś nie zrobił. a ta maść to o dupkę rozbić.... dzisiaj mamy rekord zasypiania-o 21 dopiero!

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...