Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Parę dni nie miałam dostępu do internetu ale widze że się coś nie postarałyście.
Mało do poczytania, mało.

Mój Adaś je co dwie godziny przez całą dobę!! Nie wiem co mu się pokręciło.
Do tego jeszcze coś mu sie zrobiło na nóżce. Natłuszczam to, wietrze i nic. Zapisałam nas do lekarza i w czwartek z rana idziemy.
Poza tym ładuje już swoje stopy do buzi :)

Tyle nowości u nas. A co u Was słychać?

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Kasiu, ja nie wiem, ale też liczę na jakieś rady, bo długo tak nie pociągnę. Dzisiaj w nocy Rado znowu darł się co godzinę. kurcze, może mu na noc butlę dam, więcej się naje i będzie dłużej spał... eksperymenty...
cafe a Ty też gerbera ze streetcomu dostałaś?? mnie okrzyczeli że tylko 1 raport wypełniłam. muszę się zebrać i tam popisać wszystko ;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
Kasiu, ja nie wiem, ale też liczę na jakieś rady, bo długo tak nie pociągnę. Dzisiaj w nocy Rado znowu darł się co godzinę. kurcze, może mu na noc butlę dam, więcej się naje i będzie dłużej spał... eksperymenty...
cafe a Ty też gerbera ze streetcomu dostałaś?? mnie okrzyczeli że tylko 1 raport wypełniłam. muszę się zebrać i tam popisać wszystko ;)

dostalam dostalam
i K dostal wode zyciec-10 butli:yes:

ogólnie nigdy nie bralam udzialu w konkursach ale teraz troche wykorzystamy chlopakow,a co:Oczko:

dzieki za glos:Całus:

Odnośnik do komentarza

Rado mm pije tylko w wyjątkowych sytuacjach i pierwszy raz tak naprawdę wypił po moich ostatnich baletach ;) nie miał bidulek innego wyjścia. za to dzisiaj wypróbujemy. Powoli rozglądam się za żłobkiem... u nas jest taka fajna Akademia Malucha i można wykupić tygodniowo tylko tyle godzin ile się chce i może na początek będę Rada zaprowadzać na 2 godzinki żebyśmy się przyzwyczaili... ale to od września...
mam nadzieję, że miejsce się znajdzie...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

no fakt, do "oazy spokoju" to mi baaardzo daleko, hihihihihihi :P ale smęty na gitarze lubię pograć ;)

babcia spoko, radzi sobie ze wszystkim i pali jak smok(!!!!!!). Za to dziad masakra, przepił ich całe emerytury i jeszcze się do mnie dzisiaj rzucał, więc udałam że dzwonię na policję. Takiego chojraka zgrywał, a z domu spieprzał aż się kurzyło ;) byłam z siebie dumna:D sory że tak piszę forumowo, bo może to drażliwe tematy, ale mnie to nie rusza. nie pamiętam Gwiazdki, żeby dziadek nie był nawalony. A B. mogła odejść dawno temu i sprawa o rozwód już była, ale zrezygnowała... no cóż... współuzależnienie. Za to piszę o tym otwarcie,bo już mnie to nie rusza, a wiem, że masa ludzi ma z tym problem w rodzinie i ... tuszuje...
chciałam wziąć B. do siebie, ale nie chciała... każdy ma wybór...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Cafe mi do oazy spokoju też nie najbliżej, ale przeprawy mnie strasznie bolą.
Krawatek - super, że tak dziada postraszyłaś! I bardzo dobrze, że nie należysz do osób, które ukrywają takie akcje. Z drugiej strony świat jest taki niesprawiedliwy. Makabra.

Idę umyć męża :Psoty:

Odnośnik do komentarza

Hej.
Cafe głosik oddany.

krawatek super, że babcia czuję się dobrze. O dziadku nie będę komentować...ale dobrze zrobiłaś:)

Co do spania w nocy to ja przesypiam całą i wydawało mi się, że Filipek też...piszę wydawało mi się, bo ostatnio moja siostra weszła rano do nas do pokoju i patrzy, a Fifi sam się karmi:D Jak zasypiam to daje mu czasem cyca i już go nie chowam(bo śpię;]), a Fifi ponoc obrócił się raz na boczek, złapał cyca, possał chwilę i na plecki. Tak dwa razy. Co najlepsze to on tak przez sen:D Dlatego teraz ciężko mi powiedziec ile on w nocy je, bo ja tego nie czuje hehe
Ach no i już się tak nie leni, bo się obraca z brzucha na plecy i odwrotnie Klusek mój:)
No i stopy też ładuje do buzi.

zaraz dokończę, bo Fifi klocka postawił...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...