Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eulalia

Cafe - ale masz wspaniałe dzieci!

Iga - ja strasznie nie lubię zostawac sama z dziećmi, dużo łatwiej jest mi wszystko ogarnąć z mężem u boku. Na szczęście tygodnie nawału pracy minęły i spokojniej pracujemy razem :)

Krawatek - ja nie ufałam tym orzechom, chociaż strasnzie mi zależało, żeby prac w nich, ale, że wczoraj skońcyzł mi się proszek jeszcze raz zaryzykowałam, ale, że zapach jest wstrętny, dodałam zwykłego płymu do płukania (hihi taka semiekologia) i jeśli chodzi o miękkość jest rzeczywiście nieporównywalna :) i wreszcie pięknie pachnie. Wcześniej używałam olejków eterycznych (głównie fiołek) i nie zabijał zapachu, ale może drzewo sandałowe, którego zapach uwielbiam rzeczywiście sprawę załatwi?

A jak pieluszki wielorazowe???

Odnośnik do komentarza

Hej.
cafe, chłopcy są niepowtarzalni:) Super:D

krawatek podziwiam z tą ekologią, może kiedyś też spróbuję wyprac w tych orzechach:)

Duzo zdrowka dla Amelki:*

Bylismy na kontroli u ortopedy i juz wszystko w porzadku, Fifi nie musi nosic Frejki:D

Moja siostra zrobiła filmik dla Paulinki(mogłyście widziec go na FB) Jak nie ogladalyscie to właśnie on:D Jak Wam się podoba? Mi bardzo haha

YouTube - ‪Pika‬‏

Odnośnik do komentarza

oj Babiny, ale leserstwo weekendowe widzę - przeczytałam Was w 2 min:P

wróciliśmy jakieś 30 min temu, poogarniałam, Radzia tylko na szybciocha myjką przemyłam, bo spał (i śpi;)), wpakowałam go w wielo i siedzimy sobie wyluzowani :)

BYŁO SUPER!!!!:) weekend udany w 100%:)
obskoczyliśmy całą rodzinę ze strony m, wszyscy Radiem zachwyceni, bo cały czas się śmiał i nikogo się nie bał, a bonusów nazbierał, że hoho ;P To moje złote dziecko :) w samochodzie ani nie zapłakał- całą drogę spał, co prawda robił pobudki o 6 rano i gadał, śpiewał po swojemu, ale i tak dla mnie cudo, że na łapach u tyyyyyyyylu ludzi był i znosił dzielnie :) a ja też się chuba bardzo znowu spodobałam, bo mam mówić "babciu" i "mamo" hihihihi, cóż za awans :Pale jakoś nie mogę się przemóc ;)

oczywiście tematem pobocznym (bo Rado był głównym) był nasz ślub, ale albo znalazł się ktoś kto sam od siebie nas bronił,albo my ucinaliśmy krótko jakimś żarcikiem i wszyscy zadowoleni:P

po wyjeździe znowu góra prania, więc orzechy się przydadzą, hihih:P

co do moich pulków(wielo) jestem nimi póki co zachwycona :) na wyjazd oczywiście zabrałam pamperchy i aż mi bidulka żal było. dzisiaj i jutro jeszcze przetestuję czy te pieluszki rzeczywiście tak nie przeciekają i zamawiam jeszcze z 10 i .... ŻEGNAJCIE WSTRĘTNE PAMPERSY!!! :) - choć sporadycznie jeszcze pewnie zostaną...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

dobranoc Babinki, mam tyle w głowie do powiedzenia, tyle myśli nieposkromionych, że nie wiem jak dzisiaj zasnę;) ale znowu naładowałam baterie na fulllllllll.... :)

ps. aha byliśmy dzisiaj pół dnia we wrocku i wypiłam tam najpyszniejszą wieeeelką mrożoną kawę z lodami i bitą :) - dla tych z wrocławia- na Nowym Dworze w takim wozie campingowym, mają najlepsze na świecie lody i inne takie:) i to baaaaardzo tanio:)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Eulalia

Wyślij linka do tych Twoich pieluszek, bo chcę kupić troszkę i poeksperymentować z różnymi :)

Radzio odważny - mój Adaś jest tylko mój :) - u męża też lubi pobyć, ale nie przyjmuje do wiadomości innych - ale kocham go za to :)

Super, że wyjazd się udał. My byliśmy dzisiaj u rodziców i pospacerowaliśmy duuużo, a Piotruś na rowerku posmigał i śpi od siódmej :)
Za to pojutrze znowu wyjazd do Poznania - na szczęście zaczyna mi się to miasto (a tak naprawdę centra handlowe :D) podobać :)

Krawatek - jeśli bywasz we Wrocławiu, daj znać - Cafe, Ty też - i wszystkie, które macie ochotę, spotkałybyśmy się chociażby w Rynku na kawkę i pogadały chociaż godzinkę :)

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

eulalia no musimy sie wreszcie spotkac,musimy...bylismy we wroclawiu ale mieli z nami jechac znajomi,w koncu sie wylamali
nawet ci nie pisalam,bo nie chcialam tylka zawracac

krawatek no to radzio super sie spisal,brawo
a ty czym tak zapunktowalas,coo?:Oczko:
fajnie,ze zadowolona jestes w pieluch- u nas tylko pampersy,i tak juz zostanie

dostalam @ i czuje sie do dupy
K mi wyjezdza,wroci jutro wieczorem
niestety zaczyna mnie to wszsytko kuzwa przerastac-jakis mam spadek formy:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Na tym zdjęciu całej urody Oli z pewnością nie widać :wink:

Ja chętnie tu wrócę, Cafe, ale na prywatny. A teraz z przyjemnością do Was od czasu do czasu zaglądam. Twoich chłopaków widzialam - świetni! I rzeczywiście, nie do odróżnienia! Nie do wiary, oni już niedługo kończą pół roku!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgwqh7olh3.png
http://images39.fotosik.pl/166/486b0534ac2588d7med.jpg

Odnośnik do komentarza

MartaN
Na tym zdjęciu całej urody Oli z pewnością nie widać :wink:

Ja chętnie tu wrócę, Cafe, ale na prywatny. A teraz z przyjemnością do Was od czasu do czasu zaglądam. Twoich chłopaków widzialam - świetni! I rzeczywiście, nie do odróżnienia! Nie do wiary, oni już niedługo kończą pół roku!

ja tam swoje wiem
cudna jest i tyle
i ma pieeekne oczy!

no nie wiem co jest
najpierw mialysmy pisac tutaj,pozniej na prywatnym
a teraz znow tutaj
a ja ,jak ta krowa glupia tak ide za wszsytkimi:Histeria:

zreszta sama widzisz jak tutaj cichutko
z krawatkiem jeszcze sobie czasem popiszemy i tyle

a szkoda,bo mamy przeciez tyle wspolnych tematow

Odnośnik do komentarza

Marta! Oli to jedzonko się chyba nie podoba, hihih:)

kurcze, a ja jestem zawiedziona, przemokła mi wielo (no ale w nocy nie zmieniłam), dzisiaj testów ciąg dalszy, zatem Eulalio, wybacz, linka dam po testach, bo po co masz badziew kupować??:)

my jeszcze w łóżku (ale spać poszłam po 3, więc wybaczone) i nic mi się nie chce robić (niewybaczone) :P wpieprzyłam już ciacho śniadaniowe(makowiec...mhmmmmm.... ale niewybaczone;P), woda na kawę się zagotowała, ale tyłka jakoś się ruszyć nie mogę:) Rado leży obok i gada sobie jak najęty:P

plusy wielo?? dla mnie najważniejsze są 2 rzeczy: 1)są przewiewne 2) nie odciskają nic na pupie. Po jednorazówkach w takie gorące dni R miał milion odcisków na pupie, aż mi go żal było. A po wielo nie ma nic i widzę, że bardziej lubi.
minusem dla mnie nie jest pranie bo i tak robię codziennie... żeby tylko nie przeciekały... cholera. a może to kwestia mało chłonnego wkładu?? hmmmm....

Cafe Trzymaj się! i tak jesteś najdzielniejszą cafe na świecie!!!!! :) :) :)

wiecie co?? Mam najwspanialszego syna na świecie!!!! :) leży tu obok i tak się uśmiecha do mamusi, że aż serce rośnie :)

a czym zapunktowałam?? a pewnie tym,że sobie radzę i tym, że m. spoważniał trochę, no i najważniejsze to tym, że urodziłam takie śliczności :) hihihi

a tak mi się teraz przypomniało.po cholerę ludzie pytają "karmisz?" przecież dziecko żyje, to karmię,nie?? mam czasem wrażenie, że jakbym nie karmiła piersią, to by mnie postrzegano jako "gorszą matkę", bo potem się zaczyna: "ja karmiłam 13miesięcy", "a ja tyle i tyle"... normalnie szlag mnie trafia,bo była tam kuzynka m. i ona nie mogła karmić długo i miałam wrażenie,że ją trochę gorzej potraktowali....a ja pytam... czemu??? oczywiście to te "starsze" ciotki i babki tak mają... no cóż....

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Krawatek :-D - dobre z tym karmieniem! I święta racja!
A karmienie, z chłopakami bezproblemowe i sprawiające dużo radości, teraz mnie stresuje bardzo - bo Olka drobinka, okruszek taki. Głodna nie jest na pewno, najada się, ale waży tyle co ptaszek. I oczywiście stres, że to moja wina... A że też ma niestety - jak Szymek - atopowe, a wtedy zaleca się długie karmienie naturalne... A z drugiej strony - uważać co się je, bo problemy skórne mogą wynikać z alergii pokarmowej. Ale nie muszą... Ech. U Szymka tak było, praktycznie na suchym chlebie byłam obwiniając się, że to moja wina, a jak skonczyłam karmienie i zrobiliśmy testy to się okazało, że jego atopia z żadnej alergii atopowej nie wynika.

Więcej na wątku prywatnym :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgwqh7olh3.png
http://images39.fotosik.pl/166/486b0534ac2588d7med.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :D
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Tak dawno tu nie zaglądałam...
Miałam podły humor, mase zaległości we wszystkim i musiałam niestety zrezygnować na jakiś czas z pisania z Wami.
Jak mnie przyjmiecie z powrotem to znowu popisze :D

Pewnie nie uda mi sie doczytać wszystkiego z tego co pisałyście bo sporo tego.

Szyszka - filmik dla Paulinki siostra super zrobiła. Też mam problem ze spacerami bo Adaś wszystkiego ciekawy a w wózku sie wkurza i płacze bo nic nie widzi.

MartaN Olci chyba jabłuszka nie smakowały za bardzo ale może się przekona jeszcze do nich. Ja już się nie mogę doczekać jak Adasiowi coś dam innego niz cyca. Ale mamy mu nic nie wprowadzac nowego przynajmniej do nastepnej wizyty szczepiennej - to juz w ten piątek.

Eulalio widze ze jestes. To miło. Mój Adas tez kocha najbardziej swoja mamusie. A najbardziej płacze jak moja tesciowa chce go wziac na rece- chyba zna sie facet na ludziach :D :D

Cafe wiem co oznacza spadek formy. Będzie lepiej. Zobaczysz. A poza tym ja i tak cie podziwiam- troje dzieci i Ty to wszystko ogarniasz.

My już mamy KONIEC z kolkami :):):):)
Adas jest najpiekniejszym i najwspanialszym dzieckiem na świecie:)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

MartaN
Krawatek :-D - dobre z tym karmieniem! I święta racja!
A karmienie, z chłopakami bezproblemowe i sprawiające dużo radości, teraz mnie stresuje bardzo - bo Olka drobinka, okruszek taki. Głodna nie jest na pewno, najada się, ale waży tyle co ptaszek. I oczywiście stres, że to moja wina... A że też ma niestety - jak Szymek - atopowe, a wtedy zaleca się długie karmienie naturalne... A z drugiej strony - uważać co się je, bo problemy skórne mogą wynikać z alergii pokarmowej. Ale nie muszą... Ech. U Szymka tak było, praktycznie na suchym chlebie byłam obwiniając się, że to moja wina, a jak skonczyłam karmienie i zrobiliśmy testy to się okazało, że jego atopia z żadnej alergii atopowej nie wynika.

Więcej na wątku prywatnym :wink:

Marta a jak rozpoznać takie atopowe zapalenie? Bo my też sie coś męczymy ze skórą i może to to.
Chociaż mam podejrzenie że alergia na pyłki sie nam zaczyna i objawia wysypkami.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...