Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
admin

***KONKURS pt. "Uskrzydlona Mama"***

Rekomendowane odpowiedzi

http://parenting.pl/screeny/uskrzydlone.jpg

Pod patronatem serwisu parenting.pl ruszyła kampania prospołeczna pod hasłem Uskrzydlone – szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, której pomysłodawcą oraz organizatorem jest firma Candia

Przesłaniem kampanii jest myśl, że macierzyństwo nie oznacza konieczności porzucenia osobistych marzeń i aspiracji, nie każe też zrezygnować z samorealizacji czy rozwoju.

Jesteśmy przekonani, że macierzyństwo uskrzydla! Zapraszamy do nadsyłania swoich uskrzydlonych zdjęć. Konkurs jest zarówno dla Mam jak i dla tych, które już na wieść o maleństwie noszonym pod sercem czują jak „rosną im skrzydła”. Pokażcie urok i siłę Macierzyństwa. Czekamy na Wasze fotografie!

Do wygrania:

Organizator nagrodzi najwyżej ocenione zdjęcia pierwszych czterech Laureatów następującymi zestawami:

http://parenting.pl/screeny/biolait1.jpg http://parenting.pl/screeny/biolait2.jpg http://parenting.pl/screeny/byckobieta.jpg

Podsumowanie najważniejszych zasad:


  1. Do konkursu zgłaszamy swoje zdjęcia.
  2. Każdy może zgłosić jedno zdjęcie.
  3. Głosować można na maksymalnie 3 zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt.
  4. Wyniki innych widoczne są dopiero po oddaniu 3 własnych głosów.
  5. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: zgłaszania zdjęć (25 lutego – 5 marca 2010) i głosowania (6 marca – 11 marca 2010)

Jak zgłaszać zdjęcia?

W konkursie biorą udział zdjęcia opublikowane w naszej Galerii, w dziale konkursowym pt. Uskrzydlona Mama

Żeby umieścić zdjęcie w tej kategorii, należy ją wybrać podczas dodawania zdjęcia, zgodnie z poniższą ilustracją:

http://parenting.pl/screeny/skrzydla_cat.png

Należy też upewnić się, że mamy włączoną opcję pozwalającą innym oceniać nasze zdjęcia:

http://parenting.pl/screeny/ocena.pnghttp://mail.google.com/mail/?name=286f2b38a7b9a6c7.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20

Jak głosować?

Na stronie kategorii konkursowej pod miniaturką każdego zdjęcia znajdują się linki pozwalające oddać swój głos na wybrane zdjęcie:

http://mail.google.com/mail/?name=9350afd9d60ea8f8.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20 http://parenting.pl/screeny/vote.png

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ODDAWANIE GŁOSÓW, PONIEWAŻ ICH ANULOWANIE NIE JEST MOŻLIWE.

Po oddaniu 3 głosów można zobaczyć wyniki dla innych zdjęć:
http://mail.google.com/mail/?name=3d34e5288666db77.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20
http://parenting.pl/screeny/count.png

Regulamin konkursu fotograficznego "Uskrzydlona Mama"

1. Konkurs trwa od 25 lutego 2010 do 11 marca 2010
2. Konkurs jest podzielony na dwa etapy:
- 25 lutego - 5 marca - zamieszczanie zdjęć w galerii serwisu w kategorii „Konkursy/ Uskrzydlona Mama”;
- 6 - 11 marca – głosowanie.
3. Konkurs polega na wyłonieniu czterech najwyżej ocenionych przez użytkowników serwisu zdjęć dodanych do galerii Serwisu Parenting.pl w kategorii „Konkursy/ Uskrzydlona Mama” w czasie trwania Konkursu.
4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników serwisu parenting.pl.
5. Warunkiem wystawienia zdjęcia w Konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych wymogów:
- posiadanie konta w serwisie parenting.pl,
- posiadanie wszelkich praw autorskich i i innych do publikacji zdjęć dodawanych do galerii serwisu parenting.pl w kategorii "Konkursy/Uskrzydlona Mama",
- umożliwienie innym użytkownikom serwisu głosowania na zdjęcie poprzez stałą aktywację tej funkcji w galerii serwisu parenting.pl
6. Użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie spełniające warunki niniejszego Regulaminu.
7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich,
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli),
- wystawiać zdjęć, które brały udział w konkursach organizowanych przez serwis parenting.pl
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów.
8. Głosowanie na fotografie odbywa się w galerii parenting.pl - w kategorii "Konkursy/ Uskrzydlona Mama" za pomocą udostępnionych przez Organizatora narzędzi. Każdy uprawniony użytkownik może zagłosować na maksymalnie 3 zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt.
9. Głosy przyznane przez uprawnionych użytkowników naliczane są w sposób anonimowy dla pozostałych uczestników konkursu. Dane takie jak nazwa użytkownika oddającego głos i jego adres IP są znane Organizatorom konkursu na potrzeby weryfikacji uczciwości głosowania / eliminowania potencjalnych prób manipulowania wynikami.
10. Oceny zdjęć może dokonywać tylko zalogowany użytkownik Serwisu, mający konto w serwisie parenting.pl. Użytkownik może tylko raz dokonać oceny danego zdjęcia. Użytkownik może głosować na wszystkie zdjęcia konkursowe oprócz własnych. Podczas głosowania użytkownik powinien kierować się kryteriami bezstronności biorąc pod uwagę, jakość zdjęcia oraz ciekawe ujęcie.
W przypadku zauważenia przez Organizatora głosowania budzącego wątpliwość istnieje możliwość zablokowania użytkownika głosującego. Organizator może podać do wiadomości oceny wybranych użytkowników.
11. W ostatecznej klasyfikacji nie biorą udziału zdjęcia, które nie uzyskały ani jednego głosu.
12. Informacje o łącznej liczbie punktów przyznanej zdjęciom innym niż zgłoszone przez uczestnika konkursu są dla uczestnika widoczne dopiero po oddaniu 3 głosów na wybrane, inne zdjęcia konkursowe. Uczestnicy konkursu widzą na bieżąco aktualną liczbę punktów, jaką uzyskało w trakcie głosowania zgłoszone przez nich zdjęcie.
13. Zabronione jest wielokrotne dodawanie tych samych zdjęć, jak również zakładanie nowych kont Użytkownika w Serwisie w celu zafałszowania ocen.
14. Do 4 dni po zakończeniu etapu Konkursu Organizator opublikuje wyniki Konkursu zawierające wykaz czterech najwyżej ocenionych zdjęć. Organizator nagrodzi najwyżej ocenione zdjęcia pierwszych czterech Użytkowników zestawami: nowość wydawnictwa W.A.B. „Być kobietą i nie zwariować” , zgrzewka mleka Candia BIO (6 sztuk), zgrzewka płynnego mleka modyfikowanego dla dzieci od roku do trzech lat Candia Mamo, rosnę! (6 sztuk).
15. W przypadku sytuacji, że zdjęcia, będą miały taką samą łączną ocenę zostaną ocenione przez Organizatora, który dokona wyboru laureata.
16. Użytkownik, który wygra nagrodę jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Nie dopełnienie wymogu podania adresu pocztowego sprawi, że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Dane laureatów będą udostępnione firmie CANDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-710, przy ul. ul. Imielińskiej 17, na użytek dopełnienia ustaleń konkursowych. Nagrody zostaną wysłane na adres podany przez Użytkownika w terminie 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu.

JESZCZE WIĘCEJ KONKURSÓW NA
http://parenting.pl/screeny/ekonkursy.png
http://http://parenting.pl/screeny/ekonkursy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja`81

cikawe czy tym razem uzytkownicy beda fair przy wystawianiu zdjec jak i glosowaniu.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już jest trochę nie fair wstawianie sobie w podpisie info o branym udziale... Hehe pewnie dlatego ja nigdy nigdzie nie wygrywam :Oczko:


http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrycja`81
cikawe czy tym razem uzytkownicy beda fair przy wystawianiu zdjec jak i glosowaniu.........

nie łudź się...

rorita
Dla mnie to już jest trochę nie fair wstawianie sobie w podpisie info o branym udziale... Hehe pewnie dlatego ja nigdy nigdzie nie wygrywam :Oczko:

dlatego ja nie uczestniczę w konkursach ale życzę ci powodzenia i wygranej:)


http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmianę regulaminu, aby głosy w konkursach mogli oddawać tylko użytkownicy zarejestrowani np. minimum 3 miesiące.
Może w ten sposób ograniczyłoby się oszustwa.
Pozdrawiam.


http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były też stosowane warianty z konkursami dla "starych" użytkowników. Każdy z nich zawsze ma jakieś plusy i minusy. Na poziomie głosowania cały są weryfikowane głosy, które mają na celu fałszowanie głosowania.
Każdy konkurs budzi emocje i każdy niestety skłania niektórych do kombinacji, które staramy się ukrócić.
Nam pozostaje życzyć Wam dobrej zabawy i obiektywnych ocen :Oczko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ann zgadzam się i wierzę w sprawiedliwość,a z własnych obserwacji już widzę zakładanie multikont na potrzeby głosowania, myślę jednak że jest to na tyle do wykrycia po nr IP że konta powstałe do nabijania punktów zostaną wykryte a pkt anulowane

powidzenia wszystkim !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka

Ja również wierzę że wszystko przebiegnie sprawiedliwie

I tez jestem za tym żeby udział w konkursach mogły brać tylko osoby z jakimś stażem bo powstaje milion kont fikcyjnych a Wam to przystwarza wiecej pracy

I skoro jest ujęte w regulaminie jakie zdjecia należy przysyłac i jakie są wymogi do zdjec to nie rozumiem dlaczego zdjecia takie biorą udział w konkursie i Nie rozumiem po co ludzie wysyłają takie zdjecia skoro nie spełniają wymogów

Tzrmam kciuki :) :big_whoo:

a Moderatorom życzę mało pracy przy weryfikacji :zwyrazami_milosci:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwcia
Proponuję zmianę regulaminu, aby głosy w konkursach mogli oddawać tylko użytkownicy zarejestrowani np. minimum 3 miesiące.
Może w ten sposób ograniczyłoby się oszustwa.
Pozdrawiam.


Dobry pomysł, bo niektórym bardzo szybko lecą punkty a zarejestrowani są tylko kilka dni.
Powodzenia dla wszystkich ::):


Ubranka zapraszam [EMAIL="http://parenting.pl/sprzedam/21427-kurtka-kombinezon-kozaczki-i-inne-na-zime-1-2-5-r.html"]http://parenting.pl/sprzedam/21427-kurtka-kombinezon-kozaczki-i-inne-na-zime-1-2-5-r.html

http://s5.suwaczek.com/20070901580117.png
[url="http://aleksandra9.aguagu.pl"][img]http:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorota19791
a ja mysle ze wszystkie zdjecia sa swietne

A ja myślę że nie jest do końca tak jak piszesz, niewiele jest zdjęć zdjęć oryginalnych - większość zwyczajnie przedstawia matki z dziećmi i tyle!
Niestety na te ciekawe mało kto głosuje...


http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Was, że nasz Marcin za naciśnięciem jednego guziczka zweryfikuje wszystkie fałszywe głosy. Naprawdę szkoda Waszej pracy przy tworzeniu fikcyjnych kont.

Życzę większego dystansu i dobrej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najsprawiedliwszym rozwiązaniem byłoby głosowanie jury portalu. Wówczas tym co oszukują nie opłacałoby się zakładać multikont. I nie wygrywałyby prace na średnim poziomie.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artaniel2
Chyba najsprawiedliwszym rozwiązaniem byłoby głosowanie jury portalu. Wówczas tym co oszukują nie opłacałoby się zakładać multikont. I nie wygrywałyby prace na średnim poziomie.

Każde rozwiązanie niesie za sobą jakieś ryzyko.
Zapraszam do głosowania i dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie usunęło moje zdjęcie bo chciałam edytować i teraz już go nie ma :36_1_4: Czy da się coś z tym zrobić?
Ale dziękuję tym co oddali na nas głosiki ::):


Ubranka zapraszam [EMAIL="http://parenting.pl/sprzedam/21427-kurtka-kombinezon-kozaczki-i-inne-na-zime-1-2-5-r.html"]http://parenting.pl/sprzedam/21427-kurtka-kombinezon-kozaczki-i-inne-na-zime-1-2-5-r.html

http://s5.suwaczek.com/20070901580117.png
[url="http://aleksandra9.aguagu.pl"][img]http:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorotea72
dorota19791
a ja mysle ze wszystkie zdjecia sa swietne

A ja myślę że nie jest do końca tak jak piszesz, niewiele jest zdjęć zdjęć oryginalnych - większość zwyczajnie przedstawia matki z dziećmi i tyle!
Niestety na te ciekawe mało kto głosuje...

Dorotea72 zgadzam się z Tobą w 100% - Pomimo tego, iż tematyka konkursu jest jasna i wyraźna mało jest zdjęć oryginalnych, ciekawych - tych mających w sobie "to coś" nawiązujące do tematu dosłownie kilka ;(


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek9876

Widać ze niktórzy naprawdę nie mogą się syper bawić tylko muszą robić przekręty z punktami

A może następny konkurs z tatusiami przeciesz nie mozemy o nich zapominać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszek myślę, że szkoda nerwów. Po raz kolejny napiszę, że głosy z kont zakładanych na potrzeby konkursu będą usuwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek9876

Anulko wiem ale szkoda że dziewczyny nie umią grać fer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka

A ja mam inne pytanie skoro jest napisane w regulaminie że nie przyjmujecie do konkursu zdjeć robionych prze profesjonalistów, czarno białych , w sepii i ingerowanych przez jaką kolwiek przeróbkę To dlaczego takie zdjecia biora udział w konkursie ? po co w takim razie jest regulamin ?

co do fikcyjnych kont to wam wspóćzuję pracy tylko no ale ludzie mają różne pomysły

pozdrawiam :zwyrazami_milosci:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich,
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli),
- wystawiać zdjęć, które brały udział w konkursach organizowanych przez serwis parenting.pl
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...