Skocz do zawartości
Forum

Dieta Protal - dr Pierre Dukana.Razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziewczyny chce od jutra zaczac dietke - faze 1

kupilam ksiazki ale jakos do mnie to nie dociera z jadlospisami :nie_mam_pojecia:
pomyslalam ze moze Wy mnie jakos zmotywujecie

moze zechce ktoras pisac mi codziennie co mam jesc - takie menu na 1 dzien :36_2_15:
Musze miec po prostu kogos nad soba

Moja waga 90kg
przed 1 ciaza bylo nawet 55kg

nie oczekuje ze kiedys tyle bede miala ale chociaz chcialabym zejsc do 70kg

Odnośnik do komentarza
Gość aniagrig

Witam,

Julia witaj wśród dukanek,

Protal I Dieta Protal ja korzystałam z tego menu na początku diety. Może i Tobie posłuży. Trzymaj się i zapraszamy do pisania o postępach i nie tylko:))))

Happymum :hmm:,dziewczyno nie podjadaj!!!Pomyśl ile masz do stracenia,już tyle udało Ci się zrzucić i chcesz to zaprzepaścić:hahaha: Udało mi się postawić Cię do pionu????

A u mnie po spadku wzrost,ale też wczoraj co nie co podjadłam:Śmiech:

Miłego dnia dziewczyny:))))

Odnośnik do komentarza

Hej Dukanki,
u mnie jakiś mniejszy zapał, mam powoli troszkę dosyć. Pociągnę ten tydzień do końca i zacznę III fazę, niech się utrzyma chociaż to co spadło. Na minusie 3,6, więc może do 4 dobije:) Nie jest to szczyt moich marzeń, bo jeszcze co najmniej 2 kg chciałabym zrzucić, ale niech tyle zostanie bez żadnych zwrotów to będzie ok:)

Happymum ja CI dam podjadać, nunu!!!:Oczko:
Julia tzrymam za Ciebie kicuki, jeśliu masz dużo do zrzucenia to waga na pewno szybciutko poleci i będzie to ogromną motywacją:yes:
Ja w uderzeniówce jadłam na śniadanko 2 serki z piątnicy, drugie śniadanko jogurt z otrębami, obiad pierś kurza w musztardzie z sosem czosnkowo-korniszonowym, na kolacje przeważnie wędzoną rybę.
Justyna gratki spadku. Czy Ty ostatnio dokończyłaś III faze? Jesli tak, to rzeczywiście waga na niej stała? NIe było przykrych niespodzianek?

Odnośnik do komentarza
Gość aniagrig

julia
Witam

Zaczne od jutra (mam nadzieje)
bo coreczka mi budzila sie dzis 4 razy w nocy i musialam cos slodkiego na sniadanko przekasic

Dziewczyny ja Was podziwiam, bo u mnie brak samozaparcia, nie mam sily na diety a chce schudnac :36_19_1:

Julia u mnie też zawsze brakowało samozaparcia,jednego dnia ochudzałam się, a drugiego juz jadłam czekoladę.Dopiero w tej diecie jak zobaczyłam jak lecą mi kilogramy to mnie zmotywowało. Powodzenia :))))))

Odnośnik do komentarza

happymum witaj ja walczę nadal ostatnio po ciągłym braku spadków wagowych eureka i codziennie 200-300 g mniej obecnie na minusie 7.8 kg i pojawiła sie magiczna czwórka na wadze czyli 74,8 kg mam co mnie bardzo cieszy jak wchodzę w bilanse to od poprzedniego roku 22 kg na minusie i tyle szczęścia więcej

pozdrawiam wszystkich serdecznie

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Witam Dukanki i gratuluję wszystkim spadków!!!
Ja po miesiącu miałam 3,8 kg na minusie, czyli malutko, waga skakała, kilka dni stała itd. Generalnie chyba drugi raz Dukan nie działa tak dobrze.
Od poniedziałku jestem na III fazie, przez 3 dni do codziennego menu proteinowo-warzywnego dołożyłam tylko kromkę ciemnego chleba i jabłko i przez 3 dni waga wzrosła o 1 kg::(: Po proteinowym czwartku zjechała 1,3 kg, czyli nie jest źle, a dzisiaj pierwszy raz miałam królewski posiłek w postaci tabliczki czekolady:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Siema dukanki,
ja walczę na III fazie i jest ok:) Mam 300 g mniej po przejściu na nią:) Jem codziennie proteinki i warzywka+ciemny chlebek, 2 plasterki żółtego sera i owoc. W sobotę miałam krolewski posiłek z deserkiem, a mimo tego waga nie podskoczyła.

Aniagrig
wielkie gratulacje, 12 kg to imponujący wynik!!!
Happymum i dla Ciebie wielkie gratki, dobrze, że już nie podjadasz:Oczko:

Odnośnik do komentarza

hej hej co tu tak pusto ???jak wyniki??prosze o melduneczki ???
u mnie po mega rozpieszczaniu sie i grzeszeniu 10kg mniej!!!!
w szoku byłam dzis rano!!!!
cały tydzien jezdzilam na kurs gdzie kawusia i ciasteczka były , dodatkowo batoniki i owoce jadłam:o_master::o_master:a tu prosze!!
ale od dzis tylko dozwolone:o_master::o_master::o_master:
robie gołabki sa przepyszne!!!!:o_master::o_master::o_master:

buziaki !!

Nasz ALBUMIK :]]
http://parenting.pl/album.php?u=1847

http://patrycja-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3hg3a5g3l.png

Odnośnik do komentarza

Witam,witam,

Happymum gratulacje!ja też zauważyłam,że waga szybciej mi leci jak coś podjadam i wtedy jestem w mega ogromnym szoku,teraz nie podjadałam i stoi w miejscu więc zaraz coż sobie podjem:))))

A tak wogóle to mam juz na minusie 12,4kg :)))

Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

/witam,
Ja od września tamtego roku schudłam 7 kg , to tyle co bym w zasadzie chciała, no może za 2 kg by się przydało, ale mój organizm się zbuntował i od 2 m-cy stoi w miejscu. Pilnuję się bardzo, teraz zaczęłam jeździć na rowerze może waga znów ruszy do moich wymarzonych 58 kg. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

http://parenting.pl/images/smilies/fresh/36_33_14.gif

Odnośnik do komentarza

Happymum, Aniagrig i Jania gratuluję zrzuconych kg, kurcze 12 kg to jest niesamowity wynik, garderoba cała do wymiany, co?:Oczko:

U mnie 3 tydzień III fazy i jest ok, stosuję się do zaleceń i mam jakieś 800 g mniej niż przed rozpoczęciem jej. Dziś proteinowy czwartek, ciężko po całym tygodniu z warzywkami wcinać same proteinki, ale dam radę.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Andziu moja garderoba czekałą na mnie z niecierpliwością,w końcu moje ulubione spodnie mogę założyć, a wisiały w szafie z 3 lata jak nie więcej.No i oczywiście nowe rzeczy też się przydadzą,jutro idę na przedświąteczne zakupy.

U mnie waga stoi w miejscu,chyba organizm się juz buntuje.Tak więc można powiedzieć,ze jestem na 3 fazie,bo jem proteiny z warzywami i od czasu do czasu chlebek i nne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...