Skocz do zawartości
Forum

pazdziernik 2010


amerie9

Rekomendowane odpowiedzi

Penny

Masz wybrane 2-gie imię??? Dajesz w ogóle....

Nie u nas będzie tylko jedno imie ze względu na dość kłopotkiwe nazwisko. Rozumiem że czasem z braku porozumienia między rodzicami/rodzinami co do imienia, lub tak bez powodu daje sie dwa ale z moich doświadczeń wynika że więcej z tym potem kłopotów w róznego rodzaju urzędach. Ja np. mam dwa imiona bo najpierw miałam byc Kasią, a że urodziłam się w dniu urodzin mojego ojca a on jest Adam to dostałam imie Ewa, a wybrane Katarzyna mam na drugie.

Myślicie nad drugim dla Maćka???

Odnośnik do komentarza

Hej,

urodziłąm 3.X w niedzielę (oby to tylko nie rokowało na lenia), dokładnie na 15 dni przed terminem.
Szczęśliwie odeszły mi wody, więc nie musiałam gdybać :) Do szpitala miałam 35 km i zamiast Zakopanego wybrałam Nowy Targ z cudowną obsługą, ale bieda tam aż piszczy. Mimo tego wszystkiego za znieczulenie się u nich nie płaci, jak w Warszawie. Wypuścili mnie w środę bo jakoś niedzieli nie liczą.
Przyznam że zabawnie się czułam w tym szpitalu, bo każdy lekarz pytał co ja robiłam w górach w 9 mcu, a ja ciągle musiałam odpowiadać że przecież podziwiałam jesienne uroki gór :)
Mniej tlenu, więcej wysiłku w chodzeniu pod górę i dzięki temu teraz nie muszę czekać.
Polecam góry dziewczyny :) Jak nic!

Odnośnik do komentarza

affi
Motylek

Polecam góry dziewczyny :) Jak nic!

To ja sie pakuję, jedzie któras ze mną??? Wyobrażacie sobie jakbysmy zaczeły rodzić w drodze nad dolinę pięciu stawów??? Hi, Hi

Motylek a jak Dzidzia ma na imie? Moze Cie Klaudusia na suwaczku umieści...

Motylku
GRATULACJE!!!
:36_27_3:
Koniecznie pokaż zdjęcia górala :)


Affi - przyjeżdzaj do mnie (Kotlina Kłodzka) i pójdziemy razem w góry :) W sumie to może dobry pomysł, muszę wyciągnąć męża :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was

Madziu śliczny masz brzuszek .

Przeczytałam cała opowieści tej dziewczyny co urodziła aniołka w 9 miesiącu i płakałam z każdym postem coraz bardziej.
Bardzo mi jej szkoda.

Motylek Wielkie gratulacje i poproszę o dokładne dane porodu ( imię , wagę , godzinę , ) i oczywiście zdjęcie:))
To zrobię suwaczek

Penny może Ci się wody sączą ?? I śniło mi się dziś że urodziłaś niby dziewczynkę a chłopca i takie czarne włoski miało, bardzo czarne

Jedzik masz śliczny brzuszek i jaki widok za Tobą super.

Affi niestety u mnie też cenny takich klubików są takie same jak u Ciebie i jest tylko jeden zresztą a przeczkola państwowe są w granicy 200-300 zł i szkoda że od trzech lat :(
A ta tragedia w Nowym Mieście na skręt na Rawe Mazowiecką co wczoraj się wydarzyła to nie daleko mnie.( Bo jestem dokładnie z Rawy)

Co do dwóch imion mam takie myślenie jak Affi i dałam moim synom po jednym.

Dona witam w śród nas :)) Jeśli chcesz to poproszę o dane ( datę porodu, imię dziecka, ) to wstawię Cię do listy na pierwszej stronce:))

Agulla udanej wizyty Ci życzę i trzymam kciuki żeby było wszystko ok.

Alexanti my też się stęskniłyśmy za Tobą:))

U mnie po staremu tylko tyle że Mikołajek coraz bardziej daje popalić ehhhhhh
I wiecie pomyślałam że może mój Kacperek ma adhd jakoś tak to się nazywało bo jest bardzo nad pobudliwy. Moja mama mówi że jest tak rozpieszczony.

Mikołajek moja mała buba :))

http://fajnamama.pl/suwaczki/fnapmsy.png
[/img][/url]=http://blog.dzieciak.com]http://www.dzieciak.com/t/index.php/20100909/Mikolajek/3/ticker.png[/url]
http://www.dzieciak.com/t/index.php/20080612/Kacperek/1/ticker.png

Odnośnik do komentarza

alexanti
Kochane wreszcie mam dostęp do neta.
Affi kochanie dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję za przekazywanie informacji ode mnie noi za całokształt. :11_9_16:
Klamorka,Niunia ogromne gratulacje teraz już osobiscie
Madziu do Kasi już napisałam i mam nadzieję że się do Mnie odezwie.\
Muszę teraz wyjść z domciu będę o 16-17 to nadrobię zaległości w czytaniu i poszukam zdjęć nowych dzidziulków.
Buziaki i miłego dnia. Matko jak ja się upłakałam przez brak internetu i jak się za Wami wszystkimi stęskniłam.

Dziękuje Alexsanti:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

http://forum.we-dwoje.pl/images/signatures/1639502764e526a890f64c.gif

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a0ftd4g8s.png

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczynki,

ja tu nie wiem jak się wysyła podziękowania na tym forum, a Wy chcecie cobym fotkę wstawiła :) Ożesz matko :)

Odpowiem hurtem.Imię : Mateusz (nawiązanie nie do serialowego ojca Mateusza, tylko do Matta Dammona, naszego ulubionego aktora).

Dane porodowe :) A więc po sobotniej wędrówce nad Dunajcem od wieczora miałam całą noc twardy brzuch i ból jak przy okresie, więc już asekuracyjnie nastawiłam się psychicznie i nie zjadłam kolacji. Rano o 8.30 odeszły mi wody, o 9.30 byłam w szpitalu , 0 11.25 mały był na świecie. Dostałam oksytocynę, po której myślałam że zejdę, ale za to poszło szybko.
Waga 3230, długość 56 cm.
A, czop śluzowy odszedł mi w środę, w sobotę wyjechaliśmy w góry, a następną niedzielę urodziłam. Tak się to miało co do rozciągłości :)
Myślę że na wszystko odpowiedziałam.
A, ubranka miałam kupione na 62 wyłącznie, ale to taka kruszynka że musiałam gonić po kilka sztuk na 56.

Odnośnik do komentarza

Penny,
co do tego strachu, to z czym ten strach jest związany? Z bezpieczeństwem czy wygodą?
Mały spał całą drogę, zrobiliśmy kilka przystanków na karmienie i przewinięcie. Jadąc wzięłam torbę szpitalną, fotelik i ubranka dla małego, tak na wszelki wypadek. Niestety nie pomyślałam o akcie małżeństwa, więc...
Formalności w USC Warszawa, dokładnie protokół, który idzie do USC Nowym Targu i oni przesyłają mi akt urodzenia.
Zimą też jedziemy w góry, bo my niespokojne dusze jesteśmy :) Już wcześniej zakupiliśmy skórzany wózek emmalljungi i do tego śpiwór skórzany żeby małemu było ciepło podczas wypadów :) Nam się co prawda marzy Alaska i Islandia, ale z tym ciut poczekamy. Może jakiś rok :)

Odnośnik do komentarza

Penny

Insana, Ainer - żyjecie????

-

yhymmm

właśnie wróciłam z ktg w szpitalu - zapis ok, zrobili tez szybkie USG żeby zobaczyć wody ale jest ich dużo więc nie mam sobie wkręcać że mi odchodzą a to po prostu uczucie że mokro to taka zwiększona wydzielina.
Lekarka powiedziała że jak chcę to mam przychodzić co 3 dni na ktg i że z braku łóżek nie biorą na patologię(dzięki bogu bo nie wyobrażam sobie leżeć w szpitalu i czekać na poród jak na zbawienie) i czekać na skurcze lub wody co już wiem ..:))
Amelce troszkę lepiej ale dzisiaj w nocy zasnęłam po 4 tak ona kaszlała bałam się że się udusi.

klaudusia kochany i śliczny chłopczyk- jejku jak patrze na te zdjęcia też już bardzo chcę moją kruszynkę

motylek gratulacje ale ja chyba bym nie chciała rodzić na wyjeździe- wolę "swoje" terytorium na tak ważne i stresujące wydarzenia.

affi strasznie drogo u Was przedszkole- ja płacę czesne 270 i 7 zł wyżywienia za każdy dzień- śniadanie obiad i podwieczorek) warunki i jedzenie są rewelacyjne

Jeszcze co śmieszne położna na izbie mnie zadziwiła- pyta się mnie o nazwisko panieńskie- bo myślała że jestem córką pani ginekolog- a ta dziewczyna to moja przyjaciółka z liceum- tak do mnie podobna że wszyscy nas mylili..

Odnośnik do komentarza

Motylek
Penny,
co do tego strachu, to z czym ten strach jest związany? Z bezpieczeństwem czy wygodą?
Mały spał całą drogę, zrobiliśmy kilka przystanków na karmienie i przewinięcie. Jadąc wzięłam torbę szpitalną, fotelik i ubranka dla małego, tak na wszelki wypadek. Niestety nie pomyślałam o akcie małżeństwa, więc...
Formalności w USC Warszawa, dokładnie protokół, który idzie do USC Nowym Targu i oni przesyłają mi akt urodzenia.
Zimą też jedziemy w góry, bo my niespokojne dusze jesteśmy :) Już wcześniej zakupiliśmy skórzany wózek emmalljungi i do tego śpiwór skórzany żeby małemu było ciepło podczas wypadów :) Nam się co prawda marzy Alaska i Islandia, ale z tym ciut poczekamy. Może jakiś rok :)

Szaaaaaaaalona!!! Podziwiam!!!!

Klaudusia, suwaczki superaśne!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...