Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgulaMamula

Igor w zerówce nie będzie mieć angielskiego, dopiero w pierwszej klasie, ale mam nadzieję, że za bardzo nie zapomni tego co się do tej pory nauczył... czy może od września mimo to go gdzieś zapisać na angielski?

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Dzisiaj Igor mnie rano zaskoczył:what: Wstał o 7 sam się ubrał ( nawet sam znalazł sobie wszystko do ubrania) i dopiero przyszedł mnie obudzić i zwlec z łóżka:in_love: Normalnie w szoku byłam i pochwaliłam go ile się dało. Odrazu stał się wielki:36_27_1: hihi. Mogłoby mu to zostać, ale nie łudzę się... w poniedziałek znowu będę walczyc z wiatrakami:sofunny: ale może nie????

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

No milcząco tu jak zwykle:sofunny:
Igor dziękuje za oklaski, bardzo sie ucieszył:36_27_1:
Dzisiaj ma wychodne, bo z przedszkola jedzie prosto do kolegi z grupy do domu i dopiero koło 18 będzie w domu. Mają go rodzice kolegi odwieźć. Więc ja też mam luzik:taniec1: Tylko że i tak nie mam na nic siły....

Odnośnik do komentarza

hej witajcie najbardziej wytrwale mamuski na tym forum
Iwcia ja powiem ci tylko tyle co Agula nie ma co go zmuszac , bo na sile jeszcze gorezej zrobisz , a i dziecko sie zestresuje bardziej , pozwol dziecku zdecydowac , a moze potrzeba , a by jakies dziecko zachecilo go do wspolnej zabawy .

moja Moniska tez roznie sie zachowuje w przedszkolu , jak rano zachodzimy to tylko stoi z boku i patrzy ukradkiem na inne dzieci jak sie bawia , a jak po nia przychodze to jest juz tak rozbawiona , ze do domu czasami nie chce isc,

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Dzieciaki w przedszkolu są całkiem inne niż w domu... Nawet często tego panie nie mówią rodzicom. Igor np w przedszkolu zjada wszystko i to szybko, bo jest jakiś czas wyznaczony na posiłek i potem koniec...pani talerze zabiera... a w domu nad dwiema łyżkami ziemniaków, połową kotleta i łyzką surówki potrafi godzinę siedzieć:what:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Igora pani na szczęście jest konsekwentna, wymagająca i nie daje sobie wchodzić na głowę... więc parę razy od mojego dziecka usłyszałam, że ja to jestem jak Pani Ela ( nie można mnie też przekabacić na swoją stronę)Jak powiem to tak ma być.Może dzięki temu jest łatwiej nad nim zapanować w domu. ( Jak nie chce jeść to obiad ląduje w psiej misce a on czeka do kolacji) Z jego panią trzymamy jeden front:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!:36_3_15:

U mnie z jedzeniem w przedszkolu jest na odwrót. Mateusz nie chce jeść, mówi że zupy są niedobre! I choć dostaje kanapkę, to nie zjada jej. Wczoraj nic zupełnie nie jadł a jak wrócił, to płakał że jest bardzo głodny! Teściowa nie mogła się nacieszyć, że tak dużo zjadł :hahaha:
Z zabawą jest już lepiej, bawi się z dwoma chłopcami :lol: A w dodatku dostali nowe zabawki i radość dzieci jest jeszcze większa :36_1_11:

Agula co u Ciebie? Jesteś już po rozwiązaniu czy jeszcze w dwupaku?

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

A ja jeszcze w dwupaku:what: Juz nawet ostatnio Igor wyganiał mnie do szpitala po dzidzię. Pomyliło mu się że to juz kwiecień. :sofunny: Powiedziałam mu że jeszcze musi troche poczekać.
Ostatnio jego grupa występowała dla specjalnych gości. W jego przedszkolu była konferencja pod tytułem ,,Przedszkolak pod parasolem policji,, Była policja, straż miejska,straż graniczna, jacyś radni...I dzieciaki przedstawiali im swój układ taneczny. Mały z przejęcia wstał po 6 rano , żeby nie zaspać:sofunny: Na pamiątkę dostali fajne parasole biało-niebieskie z logo i nr telefonu policji:brawo:
No i oczywiście ich występ pokazywała lokalna telewizja:36_27_1:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Mati chory ::(: Brak mi słów. dwie noce nieprzespane, kaszel i temperatura, muszę dzisiaj prywatnie do lekarza jechać. Wściekła jestem, bo to przez teściową, nie zaczekała na umówioną sąsiadkę i poszła z nim w śnieżycę do przedszkola. Wczoraj w domu leżał a dzisiaj ubrała go i zaprowadziła do siebie, bo teściowi jedzenie pod nos trzeba podstawić :lup: i nie ważne jak widać, że dziecko ma temperaturę ::(:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Iwcia
Witajcie!

Mati chory ::(: Brak mi słów. dwie noce nieprzespane, kaszel i temperatura, muszę dzisiaj prywatnie do lekarza jechać. Wściekła jestem, bo to przez teściową, nie zaczekała na umówioną sąsiadkę i poszła z nim w śnieżycę do przedszkola. Wczoraj w domu leżał a dzisiaj ubrała go i zaprowadziła do siebie, bo teściowi jedzenie pod nos trzeba podstawić :lup: i nie ważne jak widać, że dziecko ma temperaturę ::(:
Iwcia niektórzy ludzie nie myślą... mam nadzieję, że mały już trochę wyzdrowiał:36_27_1:

My bylismy dzisiajna giełdzie...mój M. kupił synkowi motorek na paliwo ( używany)... Ciejawe kto bardziej go pragnął??? pewnie tatuś:what: Kazałam mu już ćwiczyć biegi długodystansowe:sofunny: bo ja przecież za małym nie będę latać:what: a dopuki nie opanuje jazdy na tym wehikule trzeba go będzie pilować:what::what:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

A ja już rozpakowana:) Mała ma 4 dni. Czujemy się super. Ona cycusia doi aż miło. Igor na razie w szoku. Wczoraj po przedszkolu zobaczył tylko że już jestem w domu i do swojego pokoju poszedł. Widać że zazdrosny, ale nie pokazuje po sobie. Po prostu zamknął się w sobie. Po południu jak mała spała bawiłam się tylko z nim chyba przez godzinę i był naprawdę szczęśliwy. Muszę go spróbować otworzyć.. Żeby nie czuł się odtrącony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...