Przedszkolaki

Fasolki sierpień 2015

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Iwcia_15sier

Iwcia_15sier

Hej dziewczyny :-)
Truskawka super masz te dzieciaczki! Jak malowane :-) sliczne buzie słodkie :-)

Karolu ja też juz wariuje ! Jeszcze pol roku urlopu a ja juz nie daje rady. Mam wrażenie, ze jest coraz ciężej. Bartek jak szalony wszedzie go pelno, Ala caly czas na rekach i tylko moich. Nawet do taty isc nie chce jak mnie widzi. A teraz jeszcze ząbkowanie. Ma juz zęby, następne chyba ida bo znowu nieprzespane noce sie zaczęły (3 byly przespane po ostatnim ząbku który sie przebil niedawno).
Bartka wysyłam do przedszkola od wrzesnia. Juz mam zaklepane prywatne w razie gdyby nie dostal sie do publicznego. Caly dzien juz chodzi w majtkach, ale do spania i na dwor tez ubieram pieluche. Buzia mu sie nie zamyka, tez mowi niewyraźnie i często po swojemu, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej :-)
Pisałam do Was juz jakis czas temu, ale strona padla, nie dodalo mi sie i juz nie mialam sily pisać drugi raz

46163 iwcia-15sier Kobieta, 35 lat, Wrocław
Iwcia_15sier

Iwcia_15sier

Ania125 u Bartka z jedzeniem to samo. Pulpety, rosol i chleb najlepiej suchy.. Ehhh jesc go nie nauczylam. Sera nie, jajek nie, ledwo chleb z wedlina i pomidorem szantazem wmusze, ale to wagoniki musza byc przygotowane obowiazkowo, sam kanapki całej nie ugryzie. Wszystko jest ble, oprócz ciastek i slodyczy of kors :-) te zawsze i w każdej postaci

Pozdrowienia i buziaki ☺☺☺

46163 iwcia-15sier Kobieta, 35 lat, Wrocław
mar86ta

mar86ta

Hej dziewczyny! Milion razy zaczynałam tego posta i w końcu mam nadzieje ze się uda.

U nas ciężko ale Cię aż lepiej. Antoś skończył dziś 7 m-cy i właśnie wczoraj zaczął pelzac. Jan jak był uparty tak zostało Ale jest spokojniejszy. Od 3 tygodni w domu praktycznie nie oglądamy tv i to dużo daje mi się wydaje. ANTOŚ potrafi już sam si bawić. Tak8 fajny jest. Dalej śpi ze mną i je w nocy milion razy Ale poza tym ze ciężko mi jest gdzieś wyjść i odczuwam brak życia towarzyskiego to mocno mi to nie przeszkadza. To moje ostatnie dziecko już raczej i chciałabym się nacieszyć takim maluszkiena przez ten brak czasu przy dwójce nie jest to łatwe.

Mój mąż już bardziej znośnie pracuje bo tylko raz w tygodniu jest po 20 a tak wraca po 18 a i zdarza się czasami Ale to od wielkiego dzwonu koło 17.

Tak więc wydaje mi się że najgorsze mamy ze sobą i tylko czekać aż się chłopaki zaczną tłuc a tak w sumie to już to robią.

49966 mar86ta Kobieta, 33 lata, Wrocław
mar86ta

mar86ta

Karolu i u nas od grudnia temat chorób to temat rzeka. Od zapale oskrzeli schodzące na płuca po krtan . Majątek już na lekarzy poszedł bo jak nawet chce iść do przychodni to nie ma miejsc więc wszystko prywatnie.
My też jeździmy podwójnym wózkiem Ale bez niego nie wyobrażam sobie życia. Jak Antek usiądzie to będzie mniej potrzebny bo czasami wezmę bo do nosidla a Jaś w razie w w naszej małej spacerowce. Ale póki co bez baby jogger city select a nie ogarnelabym zakupów szczepień itp.

mar86ta

mar86ta

No i się jeszcze pochwalę polecielismy na wakacje z dziećmi. Lot z miedzyloadowaniem w Poznaniu 7 godz a maluch super zniosly. Gdyby w domu taki były to bym miała luz. A taki wypoczynek super sprawa.

mar86ta

mar86ta

Mamuska jak Ty się czujesz? Znasz już płeć. Cieszą się bardzo dużo wypoczywaj.

Ewelajna trzymam kciuki.

mar86ta

mar86ta

Iwcia u nas z jedzeniem jest różnie albo wszystko albo nic. Tzn słodycze to wiadomo zawsze i wszędzie. Jaś jest stałym klientem żabki . Ciągle mnie tam nadciąga na jak Kinder a potem jemy na pół Ale.. ząbek nam właśnie remontuja a on codziennie sprawdza czy już czynna i jeszcze to ze nie każda niedziela handlową.

Truskawka cudne te Twoje dziewczyny. Jak tak patrzę to mi trochę szkoda że ja córki nie będę miała Ale ale z drugiej strony nie chwaląc się to te moje chłopaki też przepiękne.

Madzia mój dopiero niedawno się rozglądam więc spokojnie a w dodatku pampersy i picie z butli będą my chyba towarzyszyć do 18stki.

Jesz cze niby kawał czas u Ale ja już myślę co to będzie jak trzeba będzie wrócić do pracy. W przedszkolu najbliżej mnie ma nie być rekrutacji a ja z tych co nawet prawka nie mają. Prywatne i niania dla Antka to jakieś 3 tyś więc bez sensu chyba w ogóle wracać. Nie wiem jak to będzie. A jak u Was dziewczyny jakie plany? JAKIEŚ zmiany? Iwcia co zamierzasz zrobić z córeczka?Karolu wracasz? Mamuska jesteś już na zwolnieniu?
Kasia jak tam biznes?
Madzia i Rewolucja Wy chyba jeszcze na wychowawczych? Nie jest to uciążliwe?
Mama Ewy ja cały czas trzymam kciuki. Ułożyło się wszystko tak jak chciałaś?

mar86ta

mar86ta

Ale się odpisałam Ale ale i tak mikoin wątków polubiłam miłego dnia dziewczyny. U nas dalej chorobowe a teraz najgorzej ze mną no Ale co z do odpoczynku to ja tu nie mam warunkow.

mar86ta

mar86ta

Oj dziewczyny od 4 miesięcy ani 1 posta?

Mamuska01 jak już nawet Ty nie piszesz to już chyba koniec tego forum?

ewelajna_102

ewelajna_102

dziewczyny chyba faktycznie to już koniec naszej wspólnej drogi tak jak pisze Marta ;( smutne bo tyle razem przeżyłyśmy, ale chyba każda z nas poszła w swoją stronę, ja bez bicia się przyznaję, że z pół roku już tu nie zaglądałam. Myślę o Was ciepło i mocno ściskam każdą z osobna. fajnie jest wiedzieć że gdzieś tam w Polsce (i poza Polską) są takie fajowe MAMUŚKI :***

--

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

49765 ewelajna-102 Kobieta, 36 lat, ki