Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

nikawa

nikawa

Nie ma sprawy. Cieszę się, że i wam sprawiają tyle radości, co nam. W sobotę wydałam majątek na kolejne książki. Mąż już mi wytknął, że jestem uzależniona...ech...co zrobić?!

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
domi78

domi78

Ja miałam ostatnio problem z prezentem dla 3-letniego siostrzeńca i też zdecydowałam się na książeczkę.Znalazłam taką o magicznym garniturku co prawda siostra jeszcze czyta Kacperkowi, ale myślę, że za rok sam do niej usiądzie. Teraz na każde wyjście chce zakładać swój garniturek;)

37450 domi78 Kobieta, 41 lat, Poznań
marzen@

marzen@

nikawa ja porzuciłam kupowanie książek na rzecz biblioteki :) Nie dość, że za darmo, to jeszcze miejsca w mieszkaniu nie zajmuje. Ale dla młodej lubię kupować, więc jak mi coś ładnego w ręce wpadnie to kupuję.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
Margeritka

Margeritka

ja ze swoich książek też zrezygnowałam i chodzę do biblioteki, ale dzieciom kupuję:) mamy teraz taką fają z otwieranymi okienkami, bawi się nią i moja trzylatka i jest to ulubiona książeczka dla Emi

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Ulla

Ulla

oj tak książki to najlepszy prezent dla dzieciaków i ja bym jeszcze postawiła na fajne zestawy plastyczne - to dzieci bardzo cieszy

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
luizja

luizja

ja bym kupiła puzzle - duże elementy albo jakąś specjalną układankę.

40947 luizja Kobieta, 30 lat, Zgierz
~krokrusa

~krokrusa

trzylatek to już kawaler i można myśleć o poważnym prezencie :) ja się pytam rodziny, czy mają jakiś pomysł, czy może zrzucamy się na coś większego dla mojego bratanka. Na pierwsze urodziny dostał już "dorosłe łóżko", na drugie złożyliśmy się na resztę wyposażenia pokoju, a w zeszłym roku kupiliśmy mu plac zabaw. Jest to o tyle fajny prezent, że u nich w mieście ciężko o bezpieczne place zabaw i bratowa nie bardzo miała gdzie ze swoim maluchem wychodzić.
No i to nie jest tak, że składamy sie nie wiadomo ile, po prostu spora rodzina i składamy się po sto złotych lub więcej (cegiełki :D ), a każdy kupuje jakiś drobiazg jak książeczka za 5 zł, czekolada lub suszone owoce, by Mały miał też prezenty "dla oczu" i na zaraz :)

domi81

domi81

może taki zestaw do jedzenia - ja się właśnie zastanawiam sztućce jako urządzenia budowlane, kubeczek piesek CUDO

  • th_co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_24751.jpg
--

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

29923 domi81 Kobieta, 38 lat, Lublin-Świdnik-Minkowice