O wszystkim

Ślub, wesele... Jak zaplanować, o czym pamiętać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Inkaaa

~Inkaaa

Kinqa
Jak patrzę jak wymieniacie te wszystkie sumy to załamuję ręce :D :lol:

Kinga nam za wszystko razem wyszło łącznie 25 tysiączków :alajjj:

~anna_:)

~anna_:)

Inkaaa
Kinqa
Jak patrzę jak wymieniacie te wszystkie sumy to załamuję ręce :D :lol:

Kinga nam za wszystko razem wyszło łącznie 25 tysiączków :alajjj:

No ja już pisałam że przeznaczyłam 20 tys ale stawka wzrosła do 30 tys :whasa:

Wróżka mi powiedziała że między lisyopadem a grudniem zajde w ciąże ha ha ha dobre!!! Ciekawe czy się spełni... chyba jakaś wpadka mi się szykuje :36_27_5:

Mari

Mari

a to dobre ;) mi też przed ślubem kobieta wrózyła. Żadna wróżka, po prostu kobieta, która umie czytać z ręki. Było to trochę przerażające, bo to było na 60-te chrzestnego mojego męża, a kobieta była niby jakąś szychą, a tu ni stąd ni zowąd poprosiła mnie przez stół o rękę i zaczęła czytać... Też przepowiedziała ciążę, ze szybko będziemy mieć maleństwo po ślubie i jak pisałam dwa tygodnie po ślubie zaszłam w ciążę. Pomijam inne fakty jak pytanie "kto ostatnio zmarł w mojej rodzinie", bo ona wyraźnie widziała anioła jakiegoś czuwającego nade mną... i wiele innych ciekawych rzeczy mówiła

Co do zespołu, to ja szukając trafiałam na niebotyczne ceny i na pewno nie bylo to 2500. 2500 to my daliśmy za dj'a. standardem było 3500, jeden był za 7000 ;D szkoda gadać. Wzięliśmy dj'a, bo nie mogłam znaleźć zespołu, który by nam odpowiadał repertuarem. To są ceny oczywiście bez poprawin.
ale może to specyfika Łodzi... :/

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

28342 mari Kobieta, 34 lata, Zielona Góra
~Ania123

~Ania123

A jaką salę weselną polecacie w okolicy Warszawy? Porobiłyście sobie jakieś listy najlepszych i macie więcej info o każdej z nich?

~justi188

~justi188

Najlepiej stworzyć sobie listę, gdzie wszystko zapiszesz- czego oczekujesz, gdzie chcesz mieć wesele, na ile osób, jakie atrakcje itd? Ja właśnie mam taką listę i według jej kolejności wszystko załatwiam. Teraz już prawie mam, jedynie został jeden dylemat - jaki fotograf... :) Ale koleżanka mi poleciła fajną stronkę http://www.fotografia-slubna.pl - planuję z niej skorzystać, ponieważ ona tam znalazła naprawdę świetnego fotografa.

teresa30

teresa30

~Ania123
A jaką salę weselną polecacie w okolicy Warszawy?

W okolicy Warszawy jest co najmniej kilkanaście niezłych sal weselnych. Warto obejrzeć zwłaszcza salę w Dworze Afrodyta, na http://www.afrodytaspa.pl/wesela w galerii można się jej przyjrzeć - wnętrze robi wrażenie, nie tylko sali, ale i budynku, jest nadzwyczaj eleganckie, stylowo urządzone, bardzo przestronne.

56077 teresa30 Kobieta, 26 lat, Warszawa
alena

alena

Ja na swoim weselu planuję wręczyć gościom mały upominek, który będzie im przypominał o tym dniu. Myślałam o jakiejś figurce albo magnesie na lodówkę, co o tym myślicie? I oczywiście zapakować to do ładnej, ozdobnej torebki.

56926 alena Kobieta, 28 lat, Katowice
~Aneczkaa

~Aneczkaa

Hej, tak piszecie tutaj o kosztach, co niektóre są przerażone nimi (co jest jak najbardziej zrozumiałe), ale musicie pamiętać, że to jeden z najważniejszych dni w życiu! Wydacie na wesele, a goście niejako pokryją część kosztów w prezentach, więc też nie myślcie o tym w ten sposób. Ja na swoim weselu wydałam też około 30 tysięcy... ale było warto! Zamówiłam na nim fotobudkę i nie żałuję tego. Goście się przy tym świetnie bawili, a tak naprawdę dla mnie to było najważniejsze. Bo to potem wszystko widać na zdjęciach fotografa! Jakby ktoś się nudził i pojawił się na zdjęciu w tle, to od razu zdjęcie się nie nadaje do albumu! Dlatego dziewczyny: pamiętajcie o tym, że to jest wasza najważniejsza impreza w życiu, zaszalejcie :)

Fala

Fala

Moim zdaniem należy pamiętać o gościach i zaproszeniach dla nich. Ja miałam spory problem z zaproszeniami, bo nie mogłam się zdecydować. W końcu znalazłam świetne zaproszenia na stronie probitus i byłam bardzo zadowolona z zakupu. Zaproszenia na dobrym jakościowo papierze i ze ślicznym motywem :)

57174 fala Kobieta, 33 lata, Warszawa