Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
piękna pogoda dzisiaj,jak wróce z pracy to przejedziemy sie chyba na grzyby.

Cafe super z nianią, ale mieliście szczęście. Tak z ciekawości, ile taka niania chce za godzinę?
Trzymam kciuki, żeby dała dzisiaj rade i się nie zniechęciła:Oczko:
Pokaz koniecznie nowy pokój Olka i chlopaków. No i stół:)

Magda ja odkąd zaczęlam pracowac jem duzo mniej, a waga stoi w miejscu. A w sobotę i niedziele się tak obżarlam i od razu 1,5 kg do przodu. Paranoja:Histeria:
I ja musze się powoli rozejrzeć za czapami na zime i kurtką dla Stasia.
Mam nadzieje, że goraczka przeszła i juz się dobrze czujesz

Gosia zdrówka dla Kuby!!!
I u nas lekki kaszel, ale nie dziwota, jak na weselu nachlali sie gazowanych, spoceni wybiegali na dwór itp:Padnięty:
Fajnie z podyplomówką, ale niewiele mi ta nazwa mówi.
Na weselu była kuzynka K., która też odchudała się u dietetyka i efekt porażający, bardzo schudła i tak jak piszesz, głodna nie chodziła.

Mei a ten Ismigen dla Ceibie czy dla Filipa? Coś mi nazwa mówi, ale nie wiem ci:Zakręcony:
Ja kiedys próbowalam na Stasiu jakies uodparniające leki, ale szału nie było, więc za rada lekarza uodparniamy się naturalnie, spacery, odpowiednia dieta, przemycam im jakiś czosnek, soki malinowe do herbatki itp.

Odnośnik do komentarza

hej
Mnie wczoraj znowu jakis dołek dopadł :( Bleee!

Andzia kurcze, brawa dla Stasia. Dumna mamo, mozesz byc mega dumna z syna. Ale my juz od dawna mowilysmy, ze Stachu jest mega zdolny.
Fajnie z grzybami,a mowia, ze nie ma w gole grzybow :)

Cafe ale kicha z autem. Ciezko teraz bez jak sie czlowiek przyzwyczail, co? :)
Fajnie, ze Olkowi podoba sie rytmika. A w ubieglym roku nie mial?
Michu mial caly tamten rok i tez tak mu sie podoba. W tym roku ma 2 razy rytmike, 2 razy angielski i raz .... taniec towarzyski :hahaha:
Do tego codziennie 20 min francuskiego, ale to juz kontynuacja z ubieglego roku. I uwielbia wszystkie zajecia. Zobaczymy jak tace, bo jutro ma pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

Magda co to za dolki?:Całus:
Duzo zajęć ma Michał, fajnie!!! A to sa dodatkowo odplatne?
Ja zapisalam laski na angielski i zajęcia muzyczne, obydwa platene. Musze iśc zapytac czy dostane jakąs zniżkę na bliźniaki, bo masakra z tymi wydatkami. Stasiu chodził od 4-latków na angielski i widze, że mu teraz w szkole duzo łatwiej niz tym, którzy nie chodzili

Odnośnik do komentarza

hej andzia
nie wiem co to za dołek. Po prostu sobie jest :) Wczoraj pol dnia przeryczalam, ale dzisiaj ciut lpeiej. Sprawy nie ulatwia fakt, ze Mich placze za P. :(

U Michała zajecia dodatkowe platne po 25 zł. Oprocz francuskiego, bo to realizuja w ramach podstawy i jakiegos programu. fajnie, bo sie osluchuje. w tamtym roku zero efektow, ale w tym co chwila cos po francusku mowi, a ja ni w zab, wiec nie rozumiem :sofunny: ostatnio nauczyl mnie tylko jak jest sloneczko :)

Odnośnik do komentarza

Magda to kop dolki, moge Ci pozyczyc lopate:)
A P. ciągle w pracy?
U mnie K. od dzisiaj zaczyna maraton, juz się boje, bo sporo pracy i moloch podobny do PKP:(
Fajnie z dodatkowymi zajęciami, u nas w ramach programowych nie ma nic, tylko logopedia i gimnastyka korelcyjna dla potrzebujących.
Ja miałam francuski w liceum, ale pamietem tylko: Voulez vous coucher avec moi?:lol:

Odnośnik do komentarza

magda:Całus::Całus::Całus:
powiem ci,ze macie przegibane
naprawde
szkoda,ze P nie moze byc wiecej z wami

andziano gratulacje
i dla stacha i dla ciebie
podpowiedz kolezankom co robic,zeby i nasze dzieciaki byly takie fajne:)
i super z takimi zajeciami w ogole

u nas rytmika i angielski platne oczywiscie
sa jeszcze szachy,ale to dla 5latkow
i logopeda,ale nie zapisalismy,bo dla mnie zajecie w grupach nie maja sensu

andziaja juz rozmawialam z pania dyrektor,bo od wrzesnia cala trojka bedzie smigac do tego samego przedszkola
i niestety nie ma zadnych znizek

Odnośnik do komentarza

Cafe Stachu rzeczywiscie bardzo dobrze się uczy, ale jego zachowane i roztrzepanie pozostawiają wiele do życzenia. Wczoraj wieczorem kleilam z nim jakis kościól na religie, specjalnie rano szlam z nim do szkoły, żeby ten kościół donieść w całości. pani mnie zaczepila na bosiku, za chwile patrze, a stachu już bez plecaka biega po boisku, ide pod klase, a kościół świgniety w kącie pomiędzy plecakami:glass:

co do znizek to w zeszłym roku mialam całą trójcę w jednym p-kolu i tez żadnych nie bylo::(: Ale zapytac nie szkodzi:oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
mi pani dyrektor powiedziala
ze sa miasta,gdzie samorzady finansuja wlasnie rodzenstwa
ale u nas oczywiscie nie ma takiego programu

moze zaproponowac tylko to,ze ubezpieczenie zaplace za jedno tylko dziecko



To i tak dużo. U nas w szkole Rade Rodziców płaci się tylko za jedno dziecko, aw p-kolu nic a nic. Bez sensu, bardzo prorodzinne państwo:Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

cafe82
nic nie mow
ale gdzies czytalam,ze dziewczyny placa za jedno dziecko 100%,drugie 50% a trzecie za darmo
mowie tutaj o tych normalnych oplatach za przedszkole



Co Ty gadasz?
Pierwsze słyszę...
U nas nawet książek dziecko nie może mieć po starszym rodzeństwie, bo co roku nowe pakiety. Jak laski opójda do szkoły to chyba trtzeba będzie kredyt wziąć:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
nic nie mow
ale gdzies czytalam,ze dziewczyny placa za jedno dziecko 100%,drugie 50% a trzecie za darmo
mowie tutaj o tych normalnych oplatach za przedszkole



Co Ty gadasz?
Pierwsze słyszę...
U nas nawet książek dziecko nie może mieć po starszym rodzeństwie, bo co roku nowe pakiety. Jak laski opójda do szkoły to chyba trtzeba będzie kredyt wziąć:Wściekły:

no chyba nawet tutaj na forum
ale pewna nie jestem

ale dyrektorka mi mowila,ze sa przedszkola,ktore pomagaja rodzinom wielodzietnym:oczko:

ja tez juz sie boje
i oplat
i dopilnowania calej trojki
nie wiem jak ja dam rade:Szok:

Odnośnik do komentarza

Cześć!!!

Młody na treningu, zaraz po niego jadę... W końcu zmieniła się godzina i mają od 16:30 do 18:00. Nie puszczałam go też do p-kola przez te obite usta, ale dzisiaj już poszedł. Opuchlizna mu w końcu zeszła i już tylko ranka wewnątrz została, ale daje radę z jedzeniem to niech idzie bo w domu na mózg mu pada i niegrzeczny jest:/
Z pracy już chyba w ogóle nie będę mogła tu zaglądać, ale o tym napiszę wieczorkiem, albo jutro z rana na boku::(: Chyba tylko jak będę na nocki brała swojego lapka... Ech...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...