Maluchy

Październikowe maluchy 2015

Olencja80

Olencja80

Witam wszystkie mamy oczekujące narodzin maluszków w październiku i zapraszam do rozmów, wymiany doświadczeń i wspierania się nawzajem :-) ja mam samiutki początek naszej pierwszej ciąży i już wiem od dr że termin wypada koło 4 października. Co prawda mieszkamy z mężem w UK i długo badań nie będę mieć widzę konkretnych, więc już wkrótce wybiorę się do lekarza w Polsce. Na razie radość i przyzwyczakanie się do nowego stanu ;-) dolegliwości są ale z dnia na dzień słabsze na szczęście.

43083 olencja80 Kobieta, 38 lat, Newcastle w UK

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pandora

pandora

Czesc :)
Prawdopodobnie bede miala termin na poczatek pazdziernika - dokladnie 1-2gi.
Nie jestem pewna :) 6go lutego ide do lekarza, wtedy juz bede wiedziec na 100% .
O ciazy dowiedzialam sie 22go, test pokazal 2 pokazne krechy, a w dniu nastepnym bylam u lekarza, zrobilam bete i wyszla pozytywna - 132 :)(11 dzien po transferze) drugiej bety nie robilam, ze wzgledu na prace.. Pracuje na nocna zmiane, od 20 do 6 rano. Ciezko mi dociagnac do 9 rano .
Znam dokladnie date poczecia ( staralismy sie 5 lat o malucha, w koncu zdecydowalismy sie na in vitro ) - 9 stycznia - tak od tego monetu wszystko sie zaczelo :)
Teoretycznie wkraczam w 5ty tydzien, ale u mnie chyba troche inaczej sie to liczy, nie wiem. Nie mam jeszcze typowych objawow ciazowych - no oprocz braku miesiaczki i bolu piersi. Troche sie martwie, ze cos pojdzie nie tak.. tyle czekalam na malenstwo..

43161 pandora Kobieta, 29 lat, Sesimbra - Portugal
porzeczka

porzeczka

Ja obserwowałam temperaturę i poród powinnam mieć ok. 4 października. To nasze pierwsze Maleństwo i tak się cieszę! Dwie kreseczki na teście to była wielka radość ;) Od razu pojechałam na badania i Beta HCG wyniosła 15 dc 255. Jak tam Wasze objawy? Bo ja od wczoraj czuję okropne osłabienie, takie jakbym miała prawie że zemdleć, nie wiem czy powinno tak być.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3km62lhdxt.png

43168 porzeczka Kobieta, 27 lat, Wrocław
Olencja80

Olencja80

Ja powiem szczerze to mam prawie wszystkie możliwe objawy poza wymiotowaniem chyba ;) bolą mnie piersi i są pokaźne hehe, boli mnie troszkę podbrzusze, plus mdłości, ból pleców, lekka nerwówka czasem, wrażliwość na zapachy wielka itp.
Martwię się, że na razie żadnych badań nie mam zrobionych :( bez sensu prowadzą tą ciążę w Anglii :( mam nadzieję, że lekarz w Polsce (idę 8go) powie mi coś więcej i zbada. Ech. Pierwsze nasze maleństwo i wyczekane więc chcemy by było jak najlepiej :)

Pandora - nie martw się na ile to możliwe :) trzymam kciuki żeby poszło wszystko dobrze :) jak Beta będzie rosła to też spokojniejsza będziesz pewnie :)

Agaaa

Agaaa

Witajcie mamuśki ;) Zacznę od tego , że mam synka 8 miesięcznego Wojtusia ;) Dziś zrobiłam test 9 dni po owulacji i wyszedł pozytywny ;) Bardzo się cieszymy z mężem , ale również martwimy. Oczywiście chcieliśmy mieć w tak krótkim odstępie 2 dziecie ;) Pierwszą cięże miałam zakończoną cc , a ponieważ synek nie chciał się obrócić . Podejrzewam , ze ta ciąża również zakończy się cc;( Do gin idę dopiero 27 lutego ;) Trzymam za was kciuki ;)

• th_pazdziernikowe-maluchy-2015_24169.jpg
37528 agaaa Kobieta, 26 lat, Wrocław
pandora

pandora

Olencja, to jak to jest w tej UK? kiedy robia tam pierwsze badania?
Ja raczej w poniedzialek wybiore sie na bete, przyrost powinien byc spoory - kilkutysieczny. Zobaczymy :)

Pysiak

Pysiak

Zycze wszystkim spokojnych 9 miesięcy;) parenting laczy mamusie:)
mamusia z października 2014;))

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69168.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-69169.png

37907 pysiak Kobieta, 30 lat, Śląsk
Olencja80

Olencja80

Ale fajnie że nas coraz więcej :-) tutaj wygląda to tak, że cóż - mają podejście bardzo wyluzowane że tak powiem. Byłam u lekarza rodzinnego, powiedział mi że mam się zgłosić do położnej z którą będę się widzieć w marcu dopiero i może jakieś badania pierwsze wtedy. Bez badania ginekologicznego oczywiście i pierwsze usg w 11 tyg mniej więcej. Słabo moim zdaniem trochę. Nie wiem nic czy dobrze jest, poziom beta jest tajemnicą i liczę tylko na jakąś sensowną wizytę w Polsce.

Kaja_Pazdziernik 2015

Kaja_Pazdziernik 2015

Czesc Dziewczyny! Moje testy tez pokazuja piekne dwie kreseczki :) Tak strasznie sie ciesze! Termin porodu mam na 8 pazdziernika 2015.

Do gina wybieram sie 4 lutego a na USG (to pierwsze do 10 tyg.) w ostatnim tygodniu lutego.

Agaaa witaj w klubie. Jestem mama 8 miesiecznej corci :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

43199 kaja-pazdziernik-2015 Kobieta, 32 lata, Warszawa
pandora

pandora

Olencja, kurcze to slabo, slabo.. mi w zasdzie tez nie powiedzieli ile wyniosla u mnie beta, sama musialam sie zapytac. Ja z kolei mieszkam w Portugalii. Sam procedura in vitro byla blyskawiczna. 7 dni stymulacji, 13 dnia cyklu mialam punkcje, 3 dni pozniej transfer, test 10 dni po transferze, teraz 6go ide na pierwsze USG ( wydaje mi sie, ze za wczesnie ) dzis moj 36 dzien cyklu, a o ciazy wiem od 11 dni.
W sumie, jak rok temu pierwszy raz pojechalismy do kliniki nieplodnosci, lekarka zapytala jak dlugo staramy sie o dziecko, powiedzielismy, ze ponad 4 lata, odrazu gdy to uslyszala zapisala nas na liste oczekujacych do in vitro, ba nawet nas nie zapytala o zdanie ( nie bylam przekonana ) Cale szczescie, ze sie udalo, choc wolalabym jednak zajsc naturalnie.
Olu, mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze sie potoczy :)Kaja, moje gratulacje! Widze, ze temat powoli sie rozkreca! :)

Agaaa

Agaaa

Mój synek dziś szaleje ;) piski na cały dom ;) Kaja_Pazdziernik 2015 Jak się masz z myślą , że będzie 2 maluszków w domu? ;) Ja się troszkę boję , ale i cieszę ;) czas pokaże jak to będzie ;) Trochę martwi mnie to , że do gin mam na 27 lutego , ale najważniejsze , że całkiem dobrze się czuję ;)
Trzymam za was kciuki i pozdrawiam ;)

37528 agaaa Kobieta, 26 lat, Wrocław