Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Kobitki dzisiaj usłyszałam mądrą rzecz na temat pieluch i w sumie dała mi do myślenia...

Dzwoniłam dzisiaj do położnej zapytać kiedy i czy w ogóle przyjedzie i po krótkiej rozmowie przyjechała po 10 minutach :p Jakąś chwilę temu pojechała. Odjazdowa babka :D Przed porodem przyjedzie raz na tydzień a po porodzie przez 8 tygodni 4x w tygodniu.

Zapytała co już mam, mówiłam co zamówiłam w aptece powiedziała, że dobry wybór. :)

I co do pampmersów bo zobaczyła, że mam już kupione 'Pampersy' i 'Dada' Powiedziała mi, że ona osobiście pierwsze dziecko chowała na 'Pampersach' bo wiadomo są bardzo dobre, drugie dziecko chowała pół na pół z 'Dadą' i pojawił się problem. Bo gdy używała 'Dada' było ok, a jak ubierała 'Pampersa' uczulał. Przy pierwszym dziecku przy używaniu tylko 'Pampersów' nic się nie działo. Zastanawiała się od czego tak może być i okazało się, że dzieciaki jej koleżanek miały podobnie. Po prostu doszła do wniosku, że 'Pampers' jest za DOBRY i albo używać tylko i wyłącznie 'Pampersa' albo po miesiącu przejść od razu na inne np. 'DaDa'. Ona osobiście właśnie tak poleca. Swoim podopiecznym z czystym sercem poleca 'Dada'.

Długo o tym myślałam, bo w sumie każda pielucha może uczulić i nie ma się pewności że np. 'Dada' nie uczuli i będzie trzeba używać innych.

Ale chyba zrobię tak jak mówiła. Zużyję 1 Pampersa i później 2 Dada no chyba, że po drodze okaże się, że któreś małego uczulą to będę kombinować dalej :)

Co o tym myślicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczynki, u nas piękne słoneczko świeci, aż miło jest. Czy oby to jesień? Rano wstałam połamana, kręgosłup mnie bolał. Głowa teraz mnie boli :( Zmęczona się czuję. Aż zmierzyłam sobie ciśnienie 115/86
MłodaFasolka rzadko spotykana uprzejmość. Myślę, że nie ma sensus szaleć z pieluchami jednorazowymi, bo mogą uczulać. Trzeba na początku je wypróbować. Pieluchy nie są takie lanie
111magda podczas przekręcania się małej czasami mi jest mało przyjemnie jak przewala mi kiszki :)
Carolineee super że z córeczką wszystko w porządku, niedobre wieści z Twoim moczem. Szybciutko wyleczysz się
Kowalcia jak się czyta Ciebie to miło na sercu się robi. Mnie takie uprzejmości ze strony obcych ludzi niestety nie spotykają. Jak się nie upomnę to stoję, nawet jakbym rodziła to nikt by nie ustąpi. Słodki kombinezonik. Ja w tym sezonie po raz pierwszy nie pojadę na narty :(((
Vanesa fajny termometr, ale cena też ładna :)
Megi czekamy na wieści z wizyty. Niestety nie podpowiem Ci ws leginsów
AgaPo wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :)
KariKari a wiesz że dziś mówiłam mężowi, ze nie wiem czy nie spałam na brzuchu czy może śniło mi się. Było to takie realistyczne :) W bądź każdym razie cudownie się spało, bo uwielbiam spać na brzuchu

Odnośnik do komentarza

Pieluszki DADA produkuje tak samo Pampers ale wiadomo podpisany jest ze dla Jeronimo Martins dla Biedronka.... standardowo jak w dyskontach.
Akcja wyszła na jaw jak kiedyś pomyliła im się linia produkcyjna i do opakowania po pieluchach Dada wrzucili zwykłe Pampersy i wtedy użytkownicy zaczęli węszyć...
więc to jedno i to samo....
ja kupiłam Pampersy te w promocji w Rossmanie ale jak te skończę to Dady na pewno też spróbuję.... nie ma co przepłacać, za coś co zużywa się w zastraszającym tempie... szkoda płacić za firmę.... lepiej kupić na to miejscu coś innego dzieciaczkowi

Odnośnik do komentarza

Co do pampersiaków to ja zakupiłam z pampersa 1 pakę premium care 72szt, coś ok. 38zł chyba kosztowały? tak mi sie wydaje... w carrefour + 4-opak chusteczek z tej samej serii za 15zł :) Na początek wystarczy i innych nie kupuję, najwyżej potem do sklepu meża wyślę :)

Ładne słoneczko w Lublinie świeci, cieplutko :) Ja wlasnie po kąpieli i będę zbierać się na wizytę... o 16.45 mam, ale pojade wczesniej na 16 bo o 17 zaczynają sie warsztaty mamo to ja no i chciałabym w miarę zdążyć :) Z jednego punktu do drugiego 15 minut, wiec nie ma tragedii.
Ciekawa jestem co powie na te wyniki moczu... w sumie ph mam 6 czyli ok, ale te brzydkie bakterie no.. ;/ w życiu nie miałam zapalenia pęcherza, wiec nawet nie wiem jak to sie objawia, nic nie piecze, jedynie duzo częściej chodze siku i chce mi sie bardzo a zrobie troszkę... równie dobrze malutka moze uciskac i to taki objaw, no ale zobaczymy co i jak :)

Dziś robiłam znów pizzę z ostatniego ciasta bo nam zostało... i znowu sie objadlam :D waga u lekarza z 10000kg pokaże hehe :D

Powiem wam, że na tej gemini są tansze moje witaminki!!! Ja płace ok. 55-60zł ,a tam sa za 34! no szooook! zamówie chyba 2-3 opakowania.

Dam wam znać wieczorkiem po wizycie i warsztatach, chyba, że padnę to dopiero jutro :P :P

Odnośnik do komentarza

Dlatego powinnyśmy się cieszyć, że nasi lekarze prowadzący zlecają tyle badań - to wszystko dla Naszego bezpieczeństwa.
Może męczy Nas to ciągle bieganie do laboratorium, ale ja dzięki temu jestem spokojna, że na bieżąco wszystko wiem i ewentualnie in szybciej się wykryje infekcję to się reaguje.

Miłego dzionka mamusie i buziaczki dla wszystkich Maluszków w brzuszkach :)

Odnośnik do komentarza

Się rozpisałam i backspacem niechcący wszystko skasowałam cofając stronę:(
W koncu chwila dla Was. O mojej wizycie to nie ma co pisać, bo Pani dr nie zrobiła usg ani mnie nie zbadała. Stwierdziła, że byłam w szpitalu i tam mnie obadali z każdej strony ;/ Pominę fakt, że ze szpitala wyszłam ponad 2 tyg temu ;/ Z badań to tylko tą nieszczęsną glukozę mam zrobić. Też musiałyście ją sobie same kupić?? A ta moja wizyta to istna parodia nic więcej. Zwolnienie mi dalej tylko wypisała i następna wizyta 21.10.
Następną ciążę, na pewno będę prowadzić w prywatnym gabinecie i na pewno nie u niej.
Mam nadzieję, że reszta wizyt przebiegła pomyślnie, nie to co moja.
Pozdrowionka :)
Aha i dzieki za linka do legginsów, Karikari czekam jeszcze na tego od Ciebie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

No niestety często tak jest że jak chodzisz na fundusz to masakra jest... ale zdarzają się i tacy lekarze którzy podchodzą spoko nie tylko w prywatnym gabinecie. Ja tak miałam jak chodziłam na nfz przed ciąża tylko tam był ten problem że lekarze mieli tzw dyżury półroczne i następny. .. więc jakbym tam chodziła to może bym zahaczyła o 3 lekarzy. ..

Odnośnik do komentarza

mimi88- Tak, ja też sama musiałam kupić glukozę. :)
Kurczę faktycznie nie korzystną wizytę miałaś... Żeby nawet nie zbadać?

Ja na zimniejsze dni kupiłam sobie te leginsy.
Mam nadzieję, że będą fajne. Czekam aż przyjdą.

http://allegro.pl/legginsy-ciazowe-z-futerkiem-roz-xl-xxl-i4632237711.html

No cieszę się, że mamy podobne zdanie na temat pampersów :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Mimi faktycznie nie zazdroszcze Ci wizyty! Człowiek moze sie tylko wkurzyc jak ona mogła Cie nie zbadac przeciez od 30 tyg to prawie kazda z nas bedzie miała co 2 tyg wizyte Masakra ah to prawda ze na Nfz czasem sie zadarzy jakis normalny lekarz ale wiecej jest własnie takich jak tu widac ! szybko i po najnizszej lini oporu wiecej nerwow niz przyjemnosci !

Młoda fasolka fajne te leginsy :) cieplutkie beda chyba tez sobie takie kupie :)

Asiek 25 no mierz sobie cisnienei to bardzo wazne tez zeby miec to pod kontrola :) Ja prawie cały dzien w łozeczku tyle co obiad zrobiłam i posprzatałąm troche nawet do sr nie pojechłam bo misie nei chciało wyłazic z domu tak paskudny dzien pochmurny i deszczowy !

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane...Nie miałam czasu żeby się odezwać.. teraz weszłam tylko na chwilę bo jestem jakaś zmęczona i rozdrażniona.. :( Poczytam Was, ale nie wiem czy dam radę odpisać dziś.
Pozdrawiam Wszystkie! mam nadzieję że u Was ok.

kassandra
Z grudnióweczek jeszcze się na szczęscie żadna nie rozpakowała:) Chyba że o czymś nie wiem - bo od wczoraj mnie nie było:P

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Mimi co za ginka, żeby Cię nie przebadać, przecież przez 2 tyg mogło coś się zmienić, np długość szyjki. Dlatego my od samego początku chodzimy prywatnie. Wizyty mam co 2 tyg i zawsze mam robić badania. Usg i badanie ręczne tez mam
kassandra wszystkie grudnióweczki są w dwupaku. U Was odliczanie rozpoczęte?
MłodaFasolka fajne leginsy. Ja niestety nie mogę nosić spodni z wysoką wstawką. Jakoś uciska mnie, mam z niską i jest super

Odnośnik do komentarza

zamówiłam sobie te leginsy co soqlka poleciła tego linka z tymi kantami.

kurcze jakąś elegancką sukienkę albo spódniczkę i bluzeczkę muszę kupić...
i bliżej bo te co kupiłam 2 miesiące temu ciążowe już się ledwo mieszczę... rosnę w zastraszającym tempie i dziś zobaczyłam na boczkach dwa przezroczyste rozstępy.... nie wiem czy je miałam już czy się pojawiły teraz... masakra jakaś... muszę zatrzymać powstawanie nowych...

Odnośnik do komentarza

Hej,
gratuluję dziewczyny wizyt :)
Mimi, szkoda że twoja lekarka Cię nic a nic nie zbadała. Bez sensu...
AgaP - to ładna rocznica ślubu już. Gratulacje i oby jeszcze wiele takich rocznic było :) U nas dopiero trochę ponad 2 lata.

Jestem bardzo rozczarowana, bo napisałam wiadomość do tej babki od komody co znalazłam ogłoszenie. No i choroba akurat dzisiaj sprzedała już komuś :( Teraz już nic ciekawego nie ma na giełdzie.
W ogóle leżę teraz na łóżku i za nic nie mogę się zabrać. Mam jakiegoś doła, nic mi się totalnie nie chce. Chyba się z tego wszystkiego wezmę i rozpłaczę, grr...
Nie wiem, może mnie jakieś choróbsko bierze. Cieszę się że jutro już weekend, tylko w robocie wytrzymać.
Jeszcze do mnie matka napisała, czy wszystko ok bo się nie odzywam. A ja się nie zamierzam odzywać dopóki mnie nie przeprosi. Cały wieczór przepłakałam po jej ostatnim telefonie, a potem kilka dni chodziłam w nerwach. Zamiast mi jakieś wsparcie w ciąży dawać, to mi wyrzuty czyniła, czemu w ciążę zaszłam. Nie potrafi uszanować mojej decyzji i pyta z przekąsem czy to przypadkiem nie wpadka. Tak jakbym była jakąś nastolatką i nie wiedziała co robię...
Sorry, że się żalę ale jakoś tak mi cholernie przykro się zrobiło jak o tym myślę wszystkim.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

KariKari, Vanesa fajne leginsy
Mae nie masz za co przepraszać, żal się, jeśli lepiej sie poczujesz. Olej komentarze mamy, teraz potrzebny jest Ci spokój. Moja też daje mi rady w formie komentarza. A to jak ja byłam w ciąży to... Strasznie irytujące to jest. Dziś kilka razy podniosła mi ciśnienie, a za chwilę mówi do mnie, że nie wolno denerwować się w ciąży i dziwi się że zaraz denerwuję się.
Jutro idę do okulisty, ciekawe co powie, bo to on decyduje czy będę rodzić sn czy będę miała cc. Boję się cc, chociaż czasem sn kończy się cc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...