Skocz do zawartości
Forum

Torty dla naszych dzieci i nie tylko ;P


Anielkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nikolaska, u mnie biszkopt zawsze wychodzi świetnie. Raz tylko mi nie wyszedł, ale myjąc jajka użyłam ciepłej wody i pewnie dlatego. Mam dwa sprawdzone przepisy na ciemny i jasny biszkopt i nawet kiedy robię mniejsze czy większe porcje w przeliczeniu, to i tak zawsze się pięknie udają. A Tobie jak wychodzą? Na pewno też idealnie skoro piszesz, że sama pieczesz torty? Jeśli masz jakiś swój ulubiony przepis na tort i całe wykończenie, to poproszę, chętnie go wypróbuję :)

Odnośnik do komentarza

U nas torty robimy bez cukru białego ;-) Od kiedy "na stanie" pojawiło się dziecię, przestaliśmy używać białego cukru. Dlatego kombinuję za każdym razem, gdy coś piekę, aby zrobić to ze zdrowszym zamiennikiem słodyczy. Jak dotąd całkiem nieźle wychodzi, a konsumujący torty i wypieki nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że nie ma w nich cukru ;-) Na razie hitem jest czekoladowo-śmietankowy tort, w tym roku zrobiłam też kokosowo-malinowy na bazie mąki koko - wyszedł pyszny.
Zazwyczaj zamiast cukru używam syropu klonowego lub miodu (z tym że miód nadaje się tylko dla dziecin powyżej 1 rż).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...