Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anielkaaa

Torty dla naszych dzieci i nie tylko ;P

Rekomendowane odpowiedzi

Nikolaska, u mnie biszkopt zawsze wychodzi świetnie. Raz tylko mi nie wyszedł, ale myjąc jajka użyłam ciepłej wody i pewnie dlatego. Mam dwa sprawdzone przepisy na ciemny i jasny biszkopt i nawet kiedy robię mniejsze czy większe porcje w przeliczeniu, to i tak zawsze się pięknie udają. A Tobie jak wychodzą? Na pewno też idealnie skoro piszesz, że sama pieczesz torty? Jeśli masz jakiś swój ulubiony przepis na tort i całe wykończenie, to poproszę, chętnie go wypróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas torty robimy bez cukru białego ;-) Od kiedy "na stanie" pojawiło się dziecię, przestaliśmy używać białego cukru. Dlatego kombinuję za każdym razem, gdy coś piekę, aby zrobić to ze zdrowszym zamiennikiem słodyczy. Jak dotąd całkiem nieźle wychodzi, a konsumujący torty i wypieki nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że nie ma w nich cukru ;-) Na razie hitem jest czekoladowo-śmietankowy tort, w tym roku zrobiłam też kokosowo-malinowy na bazie mąki koko - wyszedł pyszny.
Zazwyczaj zamiast cukru używam syropu klonowego lub miodu (z tym że miód nadaje się tylko dla dziecin powyżej 1 rż).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...