Konkursy

Konkurs "Karmienie piersią jest dla mnie..."

Redakcja

Redakcja

Kochani,
z pewnością wszyscy wiedzą, że mleko matki jest najbardziej wartościowym pokarmem dla każdego dziecka. Jednak karmienie piersią jest ważne nie tylko dla maluszka, ale również dla mamy!

Zapraszamy Was serdecznie do konkursu, w którym będziecie mogły podzielić się z nami swoimi odczuciami związanymi z karmieniem piersią. Do wygrania aż 20 zestawów nagród! W skład jednego zestawu wchodzi 6 opakowań musów owocowych 100% organic oraz jedno opakowanie suplementu Piulatte Plus o działaniu prolaktacyjnym (więcej o tym innowacyjnym produkcie przeczytasz tutaj).

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/konkurs_Humana.png

Zadanie konkursowe:
Dokończ zdanie "Karmienie piersią jest/było dla mnie..."

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lipca 2016 roku do północy. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych ogłosimy zwycięzców.

Powodzenia!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Marta7905

~Marta7905

najpiękniejszym doznaniem jakim można sobie wyobrazić ...:)oczywiście oprócz narodzin.....:)dla mnie to drugi cud....polecam każdej mamie niezdecydowanej :) i nie wyobrażam sobie nie karmić chyba, że z przyczyn naturalnych ...ale na szczęście mam taką możliwość i korzystam w 100% z niej :) pozdrawiam zwolenniczki karmienia piersią :)

~Hanka14

~Hanka14

Najciekawsze przeżycie wiążące dziecko z mama.Pierś daje zawsze ukojenie malcu i mama się odpręża jak widzi że daje to co najlepsze

anette1992

anette1992

Ta która tego nie doświadczyła nigdy tego nie zrozumie, to uczucie satysfakcji, spełnienia w roli matki która bo wielu trudach niekiedy z łzami w oczach próbuje przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu by dać swojemu dziecku to co najlepsze, do czego stworzyła nas natura, ta niewyobrażalna więź matki z dzieckiem której nic nie jest w stanie zerwać, i te niezapomniane chwile spędzone sam na sam z naszym maleństwem trzymając je w objęciach, trzymając w objęciach życie któremu daliśmy początek, wiedząc że mimo wszystko to najwspanialszy moment naszego macierzyństwa w którym mamy dziecko tylko dla siebie :)

52462 anette1992 Kobieta, 27 lat, Płock
Natalia.Hubka

Natalia.Hubka wpis edytowany

"Karmienie piersią było dla mnie..." najbardziej naturalna rzecz pod słońcem i robiłam to, do czego Natura mnie stworzyła . To najlepsza rzecz, jaką mogłam podarować swojemu dziecku. Ale jest coś jeszcze, coś równie ważnego. To czas poświęcony wyłącznie maluszkowi, to ciepło i zapach maleńkiego wtulonego w ciebie ciałka, to oczka wpatrzone w ciebie kiedy karmisz, to uśmiech najedzonego pyszczka po karmieniu. Pierś to nie tylko jedzenie, to także niesamowita bliskość i czułość, więź, która gdyby nie karmienie, nie byłaby tak silna. To także ostoja w trudnych chwilach, skuteczny uspokajacz i środek przeciwbólowy w jednym. To miłość i wielki dar, najcenniejszy jaki mam i jaki mogę podarować tej małej istotce !

52465 natalia-hubka Kobieta, 31 lat, Kamienica
slonko2802

slonko2802

Karmienie piersią było dla mnie... ciągłą walką, walką o to by moje dziecko dostało wszystko najlepsze co mogę mu dać czyli karmić piersią - czego tak bardzo chciałam i czego wszyscy ode mnie oczekiwali. Niestety mimo wielu prób okupionych łzami, walką przegraną. Ale nie poddałam się całkowicie i przy drugim dziecku udało się. Wtedy dowiedziałam się dopiero co to znaczy karmić piersią, że to wspaniałe uczucie dające wielką satysfakcję, że potrafię wykarmić swoje dziecko i cieszyć się naszą bliskością. Oczywiście zdarzały się kryzysy i chwile zwątpienia, ale i tak był to magiczny czas :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hrpuolg3r.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkanli9cf3r2dw.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/n59y3e5e2ipfdwq5.png

12549 slonko2802 Kobieta, 36 lat, Śląsk
ClaudineM

ClaudineM

"Karmienie piersią jest dla mnie..." najlepszym co mogę dać mojemu synkowi, zaraz po mojej bezgranicznej miłości do niego. Gdy Mikrus miał 2 miesiące odparzyłam sobie sutki, w wyniku czego doznałam zapalenia piersi, a następnie grzybicy piersi. Strasznie bolało, z sutków sączyła się wręcz ropa. Karmiłam Mikrusa przez osłonki na brodawki. Przez 1,5 miesiąca płakałam, wyłam z bólu, ale nie poddałam się, Nie poddałam się, mimo iż wszyscy mówili, że mam przestać się "katować" (ginekolog, moja mama, partner). Całe szczęście mam to już za sobą, i znów mogę cieszyć się bliskością z Maluszkiem.

52467 claudinem Kobieta, 31 lat, Poznań
MamaWojtusia0707

MamaWojtusia0707 wpis edytowany

Karmienie piersią jest dla mnie czymś czego tak naprawdę nie da opisać się słowami. To trzeba poczuć. Uwielbiałam czas karmienia, mieliśmy wtedy chwilę tylko dla siebie. Pomimo łez jakie na początku się pojawiały przy bolących piersiach wiem, że było warto bo dziś mój chłopiec jest dużym i zdrowym dzieckiem:) Wiem, że dawałam mu to co najlepsze...

52481 mamawojtusia0707 Kobieta, 29 lat, Warszawa
MamaWojtusia0707

MamaWojtusia0707

Karmienie piersią jest dla mnie czymś czego tak naprawdę nie da opisać się słowami. To trzeba poczuć. Uwielbiałam czas karmienia, mieliśmy wtedy chwilę tylko dla siebie. Pomimo łez jakie na początku się pojawiały przy bolących piersiach wiem, że było warto bo dziś mój chłopiec jest dużym i zdrowym dzieckiem:) Wiem, że dawałam mu to co najlepsze..

• konkurs-karmienie-piersia-jest-dla-mnie_49703.jpg
52481 mamawojtusia0707 Kobieta, 29 lat, Warszawa
Skarb

Skarb

Karmienie piersią jest dla mnie przyjemnością i sprawia mi dużo radości. Karmiąc dziecko piersią mam pewność, że daję mu wszystko to, co dla niego najlepsze. Karmienie mojego maluszka jest wspaniałą przygodą i niezapomnianym przeżyciem, którym mogę cieszyć się każdego dnia. Bardzo lubię ten bliski kontakt z córką i jej zadowoloną minkę, kiedy jest już najedzona. Karmienie piersią to także wygoda dla mnie, nie muszę przygotowywać posiłków, zawsze mogę karmić, w podróży, na wakacjach i nie sprawia mi to żadnego problemu. Kiedy tylko dziecko zapragnie zjeść, karmię je i nie martwię się, że mleko jest za gorące, czy zimne, bo mleko matki jest idealne. Karmienie piersią to wyjątkowe uczucie, które codziennie doznaję. To wspaniała więź między mną, a córką. Chwile karmienia piersią na zawsze pozostaną w mojej pamięci, będę wracać do nich z łezką w oku.

39339 skarb Kobieta, 41 lat, Skarżysko-Kamienna
~patrycja2016

~patrycja2016

karmienie piersia to bylo dla mnie wielkie wyzwanie oraz obowiazek matczyny ktorego nie bylo mozna przerwac