Kącik dla mam

Wytatuowani rodzice?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ulka_p

ulka_p

Żyjemy w wolnym kraju (na szczęście) i każdy ma prawo robić to, co chce. Ja nie widzę w tatuażu nic złego. Staram się unikać szufladkowania ludzi, a czasy, w których wytatuowani ludzie byli poszczegani jako gorszej kategii odeszły do lamusa. Dodam, że sama nie posiadam żadnego tatuażu :)

57460 ulka-p Kobieta, 31 lat, Kraków
barbaraaaaa

barbaraaaaa

Niestandardowy rodzic nie raz jest o wiele lepszy od sztywniaka który widzi aby czarne i białe nic poza tym

2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie
essesstera

essesstera

Teraz są takie czasy ze coraz mniej rzeczy już dziwi, wiec nie ma sie czym przejmowac. Pewnie ze są osoby dla których tatuaż jest znakiem szatana i inne takie pomysły, ale nic sie nie poradzi na mentalność starszych ludzi. Świat sie zmienia i tatuaż nie jest juz symbolem więźnia albo narkomana albo heavy metalowca ;)

56612 essesstera Kobieta, 33 lata, Kraków
~KatyMelua

~KatyMelua

Ja nie jestem ządnym heavy metalowcem i tak samo mam tatuaż na całej niemalże nodze . Jestem dobrą mamą , która zawsze dba o dzieci , ale również i o samą siebie . Lubię chodzić na spa od czasu do czasu , tak po prostu się wyłączyć . Poza tym by mieć taki tatuaż , to też należy o niego odpowiednio dbać . Zresztą poczytajcie sobie artykuł http://blog.loveink.pl/na-zrobieniu-tatuazu-sie-nie-konczy/

AnetkaDz87

AnetkaDz87

Też mam tatuaż i będę robiła kolejne, nie widzę w tym nic złego. Ale powoli zmienia się zdanie na temat osób wytatuowanych :)

57989 anetkadz87 Kobieta, 32 lata, Wrocław
matkapolka99

matkapolka99

Tatuaże nie świadczą o tym czy jesteśmy dobrymi czy złymi rodzicami. Nie ma co oceniać ludzi stereotypowo. A wy drogie mamy i "taty" z tatuażami nie przejmujcie się opinią innych ludzi. Bo o człowieku świadczy serce i otwarty umysł. A jak ktoś ocenia innych pod względem wyglądu to robi sobie i innym ogromną krzywdę skreślając kogoś i szufladkując go.
Pozdrawiam !

58109 matkapolka99 Kobieta, 32 lata, Gliwice
zoska887

zoska887

Nie ma co przejmowac sie opinia ludzi ktorzy nas wogole nie znaja. To jak wygladacie to wylacznie wasza sprawa i nikt inny nie powinien sie w to mieszac. Wazne ze jestescie dobrymi rodzicami to czy macie tatuaze czy nie...nie ma po prostu nic do rzeczy.

58532 zoska887 Kobieta, 31 lat, Warszawa
Julka.roma

Julka.roma

Tatuaże są cool, Polska to nadal lekki zaścianek więc się patrzą, ale to, czy ktoś ma tatuaże czy nie nie ma przecież wpływu na to, jakim jest rodzicem... co ma piernik do wiatraka? Sama będę wytatuowaną mamą!

58685 julka-roma Kobieta, 27 lat, Gdańsk
~alinaso

~alinaso

Szczerze to zazdroszczę bo sama marzę o tym, żeby sobie zrobić tatuaż, ale jeszcze nie mam na to odwagi :P A wydaje mi się, że spojrzeniami innych w ogóle nie powinniście się przejmować :P

iza.bella81

iza.bella81

Ja też jestem za. Moje ciało, moja sprawa.

A jak ktoś nie jest pewny reakcji innych to swój pierwszy tatuaż zawsze może zrobić w dosyć mało widocznym miejscu :)

58657 iza-bella81 Kobieta, 38 lat, Poznań