Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

Teska, Mery, Ady dla pocieszenia tylko powiem, ze ja trądzik mialam serio z dwa miesiące i to wszędzie. Twarz, szyja, ramiona, piersi te ostatnie tak strasznie bolące. Ale jakos w ten weekend sie uspokoiło i do tej pory pojawił sie tylko jeden pryszcz na linii włosów. Wiec może po wejściu w drugi trymestr ta największa burza hormonow się uspokaja.
Ale za to z piersiami mam od dwóch dni apogeum, bola w sumie cały czas ale raz na jakiś czas jest taki ból tak ostry,ze nie wiem co ze sobą zrobić.

Wracając do tematu domku nasz będzie miał dokładnie 100m nie licząc wejścia,które musimy dobudować wiec jeszcze takie jedno pomieszczenie ze schodami przybędzie. Akurat sie przyda by wózka nie dźwigać ani nie chować po garażach. Juz sie nie moge doczekać by jechać do tej kobiety która sie tym zajmie. Potem tylko nająć kogoś do pomocy do murów i konstrukcji dachu a resztę to juz moj tata z mężem zrobią. Mam taki komfort, że wszyscy sąsiedzi siedzą w budownictwie. Nawet elektryk mieszka na przeciwko. Wiec nigdzie nikogo szukać nie muszę. Rozkład juz sobie wczoraj rysowaliśmy bo mamy pokazać jak my to sobię wyobrażamy. Wiec wyszły dwa pokoje dziecięce, nasza sypialnia łazienka, kuchnia z salonem no i korytarz.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nasmarowalam się wczoraj dwa razy tą pastą, punktowo. Po południu i wieczorem jak się kładłam spać. I powiem wam że rano połowa trądziku zniknęła ! Zostały tylko te wieksze, które tak czy siak zrobiły się połowę mniejsze. Super sprawa.

Magda mnie przestały boleć piersi , ale też tak mam że raz dziennie zakłuja ale to tak mocno że niewiadomo co mam z nimi zrobić. Pewnie to normalne ;*

https://www.suwaczek.pl/cache/ac370dc569.png

Odnośnik do komentarza

Na wszelkie problemy z cerą polecam Wam olejek herbaciany. Zapach ma silny, ale działa cuda. Można kupić w aptece za mniej niż 10 zł.

My też budowaliśmy dom. Mieszkamy w nim od roku. Trochę żałujemy, że zrobiliśmy za mało pokoi i kiedyś planujemy przerobić garaż na naszą sypialnię :)
Klaudia kolor szaro-pomarańczowy też doskonale pasuje dla chłopca :) opatrzyłaś się pewnie wożąc w nim córkę :)

url=https://www.suwaczek.pl/]https://www.suwaczek.pl/cache/98a8af1f0f.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Ady Julka dzięki za info o maściach, w razie pogorszenia będzie jak znalazł:)

Fajnie Wam z tymi domami:) my na razie mieszkamy w bloku, niedawno odremontowaliśmy sobie mieszkanie, ale może kiedyś też pomyślimy o budowie:) chociaż z takim domem to już więcej problemów pewnie niż z mieszkaniem. Ale taka kawka we własnym ogródku to jest coś :D
Jeszcze 4 dni do prenatalnych:)

Odnośnik do komentarza

Przed nami też budowa domu , więc bardzo Wam zazdroszczę że już macie to za sobą :) na razie mamy walkę o jedną działkę bo urzędnicy robią nam trochę pod górkę ale jak się nic nie uda do wiosny załatwić to startujemy na drugiej żeby nie czekać w nieskończoność :) jak na razie mieszkamy u mnie w domu bo moi rodzice wybudowali dom jakiś 13-14 lat temu i spokojnie się pomiescimy tymczasowo żeby nie płacić za wynajem mieszkania

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaiskjowo6mmw5o.png

Odnośnik do komentarza

Uff.. Pare dni mnie nie bylo i ciezko nadazyc za Wami, Dziewczyny!

We wtorek mialam prenetalne. USG wyszlo bardzo dobrze. Raczej dziewczyna.
Tak jak w pierwszej ciazy mam niestety wysokie ryzyko preeklampsji..
Na wyniki testu harmony czekam jeszcze kilka dni.
Jesli chodzi o wozki to ja zostaje przy bugaboo. Pozniej City Jogger. Fotelik kupuje oddzielnie, bo jednak sa zwykle lepsze (lepsze oceny bezpieczenstwa). Poza tym nosidelko chce na bazie. Albo donna+...

Teska ja juz chustowalam mojego Janka. Dla nas to bylo super rozwiazanie. Teraz tez zamierzam.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny
Chwile mnie nie było i tyyyyle do nadrobienia :) Nie będę się odnosić do konkretnych osób bo nie ogarnę tego ale mniej więcej pamietam co pisałyście wiec szybko odpisuje do ogółu.
Dzisiaj miałam rewelacyjny dzień jeśli chodzi o samopoczucie. No tak dobrze czułam się ostatnio przed ciąża. Przez chwile myślałam czy aby napewno jestem jeszcze w ciąży. Chora głowa.
Wiec skorzystałam i praktycznie cały dzień byłam poza domem, to u siostry, potem u koleżanki na kawce i odwiedziłam też dziewczyny w pracy. Rozmawiałam z koleżanka właśnie dzisiaj o wózkach i się śmiała, że tak naprawdę musiała by zaprojektować swoj wózek żeby miał wszystko to czego potrzeba bo zawsze coś się znajdzie co mogłoby być inaczej ;)
Piszecie o tych domach i tak wam zazdroszczę. My na razie mieszkamy w bloku na wynajmie niestety. Niestety nie jesteśmy w stanie odłożyć pieniążków żeby kupić coś wiec będzie trzeba wziąć kredyt. Powoli będziemy działać w tym temacie. Mieszkania u nas są tak strasznie drogie, że przeraża mnie to. Ale lepiej płacić kredyt sobie niż komuś spłacać wynajmem. Tutaj mieszkamy w okolicy mojej rodziny ale jest też opcja wyprowadzić się w strony mojego partnera 100 km stad i tam maja działkę na której moglibyśmy się wybudować ale to wiąże się ze zmiana pracy wiec nie wiem :/
Co to cery to ja nie mam żadnych problemów z tym. Nawet bym powiedziała, że mam ładniejsza buzie.
Dzisiaj za to byłam zła z innego powodu a mianowicie nie miałam co na siebie włożyć. Spodnie uciskają brzuch a sukienki mam letnie a zimno jak nie wiem co :/ Musze jakieś zakupy zrobić bo inaczej zaszyje się w domu w dresie i nie będę nigdzie wychodzić :D
Bardzo wam współczuje tych przeziębień. Ja się bronię rękoma i nogami i na razie jest dobrze ;)
Któraś z dziewczyn pisała o infekcjach intymnych i ja też się tego bałam w związku z przyjmowaniem luteiny dopochwowo ale nic mnie nie zaatakowało na szczęście. Odkąd śpię bez majtek problem z infekcjami zniknął a miałam z tym problem kiedyś.

Przepraszam, że tak chaotycznie odpowiadam ale cieżko ogarnąć to co pisałyście.

Aaaa i okazuje się, że wyniki pappa musze odebrać osobiście. Nie udostępniają ich na platformie wiec odbiorę dopiero przed wizyta 14.10 :/ Będę żyła w niepewności chociaż jestem jakaś spokojna co do wyników ;)

Miłego wieczoru ☺️

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:)
Jak Wam mija sobota?:) U nas pogoda totalnie beznadziejna, zimno i pada, do południa wzięłam na chwilę mojego szkraba, żeby poskakał sobie po kałużach, bo już był taki marudny, że nie wiedziałam, co z nim zrobić. Oczywiście skończył cały mokry, ale przynajmniej był zadowolony:) a po południu to nie wiem, co będziemy robić:/ ja też mam jakiś taki dzień na nie dzisiaj. Jutro jedziemy na imieniny mojego taty to może będzie lepiej.
Halszka fajnie, że napisałaś:) super, że badania wyszły dobrze, , czyli kolejna dziewczynka nam się szykuje:) a jak się udał wyjazd? No ja właśnie też poważnie myślę o chuście, jeszcze jest trochę czasu, żebym się mogła zastanowić:)

Odnośnik do komentarza

Hejo:)
U nas leje cały dzień i zimno..... ten tydzien to tragedia, jesień na calego.
Stanowczo stwierdzam, ze dobrze ze dopiero w styczniu ide na L4, bo leżąc na wolnym odbija mi palma hihi i Już bym wszystko oglądała i szukała dla Aniołka :)
Mieszam się z myślami nad wózkiem ciagle, jest jeszcze dużo czasu ale jednak ehhh.... podoba mi się quinny moodd i ibebe.

Jak wasze brzuszki? Moj już coraz bardziej widac, z dnia na dzień puchnie ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny!
Zycze Wam Milego weekendu :)
U mnie instynkt wicia gniazda jeszcze sie nie obudzil, znow wyjezdzamy na kilka dni ;)

Paatka bardzo wspolczuje Ci stresu :( trzymaj sie i staraj jak najmniej denerwowac. Czasem tak jest... Nie zawsze znaczy coś zlego, ale oczywiscie uwazaj na siebie.

Trzymam kciuki za Was wszystkie, ktore sie urzadzaja! To jest wyzwanie.. Przeszlam to w zyciu juz kilkanascie razy :) i mam nadzieje, ze tym razem pare lat zostaniemy w jednym miejscu :D

Juz nie wiem ktora z Was pisala o strachu przed porodem. Z perspektywy moge powiedziec, ze spacer po parku to to nie jest, ale wplywu na to sie nie ma, a radosc z pierwszego kontaktu z dzieckiem (i ze to juz po) wiele wynagradza. Moja polozna podczas porodu powiedzial do mnie, zebym skupila sie na dziecku i to faktycznie bardzo mi pomoglo. Generalnie uwazam, ze dobrze jest przyjsc z lista i rozmawiac juz przed. Ze chcemy kontakt do skory, ze chcemy/ nie chcemy karmic piersia, ze w miare mozliwosci chcemy miec mozliwosc rodzenia w dla nas wygodnej pozycji... A takze odpowiednio przygotowac partnera. Ze ma byc/ nie byc przy nas, ze w sytuacji kiedy coś nas niepokoi ma nas wspierac, a jak trzeba to bronic jak lew. Bo szpitale czasem niczym nie roznia sie od urzedow :(

Odnośnik do komentarza

Teska dam dopiero znac co z moim nastepnym terminem bo ten wyznaczony musze przesunac i jeszcze nie wiem na kiedy..
My tez dzisiaj wrocilismy mokrzy ze spaceru ;) fajnie jest miec dzieci i znow miec frajde ze skakania po kaluzach :D
Chuste bardzo polecam! Dobrze kojarze? Jesteś z Krakowa? Ja mam chuste ktorej nie bede uzywac, a ktora moim zdaniem na sam poczatek byla bardzo fajna (potem jak juz dziecko jest wieksze potrzeba chusty o mocniejszym splocie, stabilniejszej). Dla mnie byla fajna do nauki pierwszych motan. Jak chcesz moge Ci ja pozyczyc. Najprawdopodobniej bede w Krakowie w okolicy swiat.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny
Jak się czujecie? U mnie jest całkiem dobrze :) zaczynam żyć w końcu.
Dzisiaj u nas normalnie przymroziło! Szyby w autach do skrobania :D
Mimo wszystko zapowiada się ładna pogoda, słoneczko się przebija.
My dzisiaj planujemy kino popołudniu. Trzeba się wyrwać z domu, wykorzystać lepsze samopoczucie :)

Miłej niedzieli kochane!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem szczupłą to brzuszek już taki taki odstający trochę, jak po dobrym obiedzie :)

Ja dzisiaj się czuje zdecydowanie lepiej niż wczoraj, bo wczoraj nie tylko czułam się źle ale i humoru nie miałam. Dziś powitało mnie słoneczko za oknem i jakoś lepiej od rana :) ale nie mogę się doczekać wizyty, chciałabym już czuć ruchy to wiedziałabym że z małym jest ok a tak to się zastanawiam co on tam robi w tym moim brzuszku i kiedy nie śpi a kiedy śpi :) narazie żadnych planów na dziś ale pewnie coś z mężem po obiedzie wykombinujemy bo bardzo ładna pogoda :*

https://www.suwaczek.pl/cache/ac370dc569.png

Odnośnik do komentarza

Ja jednak za szybko się pochwaliłam dobrym samopoczuciem, bo jestem już po drugiej wizycie w toalecie. Zwracam wszystko co zjem :/ I humor się zepsuł bo akurat dziś kiedy mamy zaplanowany dzień to ja musze wymiotować :(
Ady ja mam wizytę za tydzień w poniedziałek i też już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa co tam u maluszka ;) Brzuszek też już mam odstający. Poźniej wam wrzucę foto :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...