9 miesięcy, ciąża

Marcowe Mamusie 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Donatka

~Donatka

Ja i testy robiłam a w końcu i tak na betę pojechałam. Wynik oczywiście pozytywny. Do lekarza umówiłam się za tydzień bo później ma urlop. Nie wiem czy nie będzie za wcześnie żeby coś zobaczyć

Natkusi_a

Natkusi_a

Dziewczyny Was też tak boli podbrzusze? Nie jest to stały ból. Tylko taki jak na okres, tępy kłujacy i za chwilkę przechodzi. Kilka razy w ciągu dnia.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/xw6hhme.png

65676 natkusi-a Kobieta, 30 lat, :)
~Donatka

~Donatka

Ja idę we wtorek i u mnie to będzie 6t +6. Mam nadzieję że już coś będzie widać

Iguana13

Iguana13

Mnie też boli brzuch jak na okres oczywiscie nie cały czas. Za to w zeszłym tyg w piątek bardzo mnie bolał cały dzień aż stać mi było ciężko i byłam pewna wtedy ze v okres dostanę. Martwią mnie te bóle.
Ja do lekarza wybieram się za 2tyg to będzie 6+4.potem jedziemy na tydzień urlopu więc przed nim chce wiedzieć co i jak.

--

2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki
06.2019 6 tydz.
07.2019 5 tydz.

63240 iguana13 Kobieta, 35 lat, Gdańsk
Natkusi_a

Natkusi_a

Iguana13 pytałam koleżankę to mówi że ten ból podbrzusza jest normalny (mam taką nadzieję) one też tak miały i lekarze wręcz mówili że to dobrze bo macica się "powiększa". Ja też ide za 2 tyg bo później urlop i chce wiedzieć czy wszystko jest ok

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/xw6hhme.png

65676 natkusi-a Kobieta, 30 lat, :)
~Majci

~Majci wpis edytowany

Hej. Ja nie wiem czy ciąża czy nie ciąża
Miałam okres 2 czerwca. Od niedzieli (23.06) bolą mnie piersi, od poniedziałki trochę podbrzusze a dziś doszły niewielkie mdłości. Jestem tez senna. W niedzielę i poniedzialek moglabym nie wstawać.
Beta w poniedziałek wyszła ujemna test oczywsicie tez, ale to chyba i tak za wczesnie żeby coś wykryć
Jutro rano zrobię ten bardzo czuły test.
Od trzech lat czyli od pierwszej ciąży nie miałam takich objawów przedokresowych a wcześniej owszem bolały mnie piersi juz na dwa tygodnie przed @ ale po całości a teraz rwie mnie tylko z boków od pach.
Dziś od rana boli podbrzusze, ciężko mi wstac i jestem śpiąca.