9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

basia7

basia7

Hej ja dzis mialam prenatalne 12+6 dzien na dzien dzisiejszy wszystko ok ale jeszcze wyniki z krwi mam nadzieje ze bedzie oki A tak ogolnie czuję sie kiepsko caly czas wymiotuje chodzę do pracy jeszcze tak ze 2 miesiace sie pomeczew pracy.Jestem pelna nadziei że to minie bo nie wiem juz co jesc a schudlam 3 kg

63668 basia7 Kobieta, 39 lat, Olsztyn
Franciszka

Franciszka

Jestem ciekawa jak wasze brzuszki?
Ja zaczynam 13 tydzień a jedna kobietka zapytała mi się czy to już 5 miesiąc. Sama się dziwię jak mocno mi ten brzuszek wyskoczył :!
Smarujecie się już czymś na rozstepy?

64315 franciszka Kobieta, 31 lat, Poznań
MigotkAn

MigotkAn

My mamy 12 i 1 dzień i odpoczywamy po burzliwym weekendzie do tego pełno stresu nerwów i dziś się to odbija wielka czkawka....

• listopadowki-2019_75069.jpg
--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3kw7igcl1gxlq.png

63320 migotkan Kobieta, 28 lat, Zielona Góra
~Justyna96

~Justyna96

U mnie 14t i brzuszek widoczny tylko jak stoje w bieliznie, w ubraniu raczej nie widac jeszcze. W 12 t bylam u lekarza i niby tez chlopiec bedzie, ale w czerwcu jak pojde to sie okaze:))

Ewinka83

Ewinka83

Mój brzuch jest duuuuży, naprawdę spory. Dużo większy niż w poprzednich ciążach na tym etapie, ale ja zero mięśni brzucha przed ciążą miałam, wiec nie ma mi co podtrzymywać rosnocęgo lokatora. Macica sięga tak jakieś 4cm pod pępek. 5kg mam na plusie, aż się boję co będzie w październiku :P hihi

Gratuluję dobrych wyników Dziewczyny, u nas niby 3 synek Rafałek (bo wybór imienia dla syna/brata) był ciężki, ale został Rafałek :) W 13t3d niby chłopak na genetycznym, teraz będę w 19tc u swojego gina to zapytam czy ma jakieś typy i jak się potwierdzi chłopiec to będzie właśnie Rafał, a dziewczynka bezsprzecznie miałą byc jakby co Helenką :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmh636c6z7.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
monia1501

monia1501

może napiszę coś o sobie, mam już chłopca 2,5 roku, ale w międzyczasie 2 razy poronilam i teraz jestem na luteinie, bo w 5 tygodniu miałam plamienie. Robiłam badanie genetyczne i wyszło ok. Ze względu na przejścia i zalecenia zrezygnowałam z pracy i staram się oszczędzać. Chętnie popisze z osobami o podobnych przejściach.

65101 monia1501 Kobieta, 37 lat, Dębe Wielkie
~Justyna96

~Justyna96

Monia witamy i gratulacje:)
Oszczedzaj sie. Ja poronilam pierwsza ciaze w tej w 6tc tez plamilam, bralam duphaston. Teraz 14 tc i wszystko jest ok:)

monia1501

monia1501

Witam serdecznie i wzajemnie gratulacje. Zdrowie maluszka jest najważniejsze więc staram się oszczędzać. U mnie będzie teraz 13tc, na szczęście mdłości powoli ustępują,ale zmęczenie często łapie. A jak u Was samopoczucie?

65101 monia1501 Kobieta, 37 lat, Dębe Wielkie
Elena82

Elena82

U mnie idzie 15tc brzuch stał się już dość widoczny, zwłaszcza że jestem szczupła. Do listopada pewnie będzie spory. W poprzedniej ciąży tez był ogromny - mały miał 4kg i było bardzo dużo wód płodowych. Na szczęście nie porobiły mi się rozstępy (mam nadzieję że tym razem też tak będzie- piersi bardziej ucierpiały). Zakupiłam olejek na rozstępy ale nie mogę go używać ze względu na zapach, zresztą większość zapachów jest nie dla mnie w tej chwili. Co do samopoczucia, to na prawdę jest lepiej. Jestem ociężała, często odpoczywam, narzekam na duszności i uczucie ciężkiego brzucha ale to nic w porównaniu z wcześniejszymi dolegliwościami i tymi czarnymi chmurami nad głową. Zaczynam cieszyć się życiem na nowo.

64478 elena82 Kobieta, 37 lat, Wielkopolska