Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej, dziewczyny ale Wy już zorientowane w temacie zakupowym. Ja, podobnie jak część dziewczyn w ogóle jeszcze nie myślę o wozkach ubrankach itp., nie chcę zapeszać, poczekamy pewnie z zakupami do stycznia.
Co do tematu wygodnych ubrań to polecam ogrodniczki - ja jeszcze noszę swoje "przedciązowe" z Reserved i super sie sprawdzaja - nie uciskaja brzuszka. U mnie juz brzuszek lekko zaokraglony i w tych moich ogrodniczkach juz nawet cos widac, ze ciezarna :)

Odnośnik do komentarza

Natalia podobaja mi sie własnie takie wozki jak wybrałas.
a co do zakupów , wczesniejjak po badaniu połowkowym nie zamierzam nic kupowac. a najpredzej po 26 tyg, jak wypadnie nastepna wizyta o połowkowym i bedzie ok. ostatnia ciaze straciłam w 20 tyg, wiec cały czas strach jest ze znowu cos bedzie nie tak.
a co do ogrodniczek, miałam 13 lat temu w ciazy z synem i super sprawa. to były takie typowo ciazowe. a na zime mysle ze jeszcze lepsze bo po plecach nigdy nie powieje.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny
Magda przykro mi :( trzymam kciuki zeby teraz wszystko bylo dobrze !!
Ja dzis zasmarkana jakas niewiem czy jakas alergia mnie dopadla czy co ?? oczy troche mnie swedzialy a teraz katar
Kapalam sie wlasnie przed chwila i wazylam sie odrazu po i caly czas 67 kg nic nie tyje, dobrze bo jak pozniej wystartuje mi waga to bede sie kulac.
Z Mlodym +26kg na wadze. Ale prawie cala ciaze przelezalam aa wcale sie nie objadalam jakos, no ale teraz bardzo pilnuje sie z jedzeniem. Oprocz KFC i kurczaka z rozna i jakis smakolykow w Polsce na urlopie to zadnych niezdrowych rzeczy nie jadam :) takze jest dobrze.
Niemoge doczekac sie usg ciekawe czy bedziemy wiedziec kto mieszka w brzuszku :)
Milego dnia Kochane !!!

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
Cieszę się, że z maluszkami wszystko Oki, trzymam kciuki za kolejne wizyty, moja w środę i już tak bardzo nie mogę się doczekać!
Zwłaszcza, że dziś od 6.00 mam biegunkę i martwię się o syneczka :(((
Niby innych objawów poza bolącym brzuchem nie mam (wymiotów czy gorączki), ale mimo wszystko stres jest.
Teraz dopiero zjadłam śniadanie i boję się, że będzie powtórka :(
W dodatku obiecałam Lili (tak tak, moja córcia to też Liliana :)) w ten ostatni dzień wakacji kulki albo kino i nie wiem czy coś z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zaczął się temat wózkowy ;)
My na szczęście mam fajny wózek po córce - w dobrym stanie i uniwersalny. Uważam, że to był super zakup, ale dluuuuugo szukałam wtedy ideału.
Kupiłam kilka szt. ubranek (bo były za grosze), a jak wybiorę się do rodziców, to zrobię przegląd ciuszków po mojej córci i chrześniaczce - jeśli płeć się potwierdzi to będę szukać tych mniej dziewczynskich :P
Odpada nam tez łóżeczko, leżaczek czy wanienka, ale za to lista i tak jest tym razem dość długa, bo sporo nie kupowaliśmy wcześniej, a czuję że ułatwią życie, np: niania elektroniczna, lusterko do auta, wkładka do wózka czy dostawka do łóżka ;)

Odnośnik do komentarza

Hej,

Super, że z Maluchami wszystko ok, musi być dobrze do końca! Ja mam wizytę dopiero 14.09, więc jeszcze dużo czasu.

Wózki ze zdjęć super, aż mi się szkoda zrobiło, że ja większość rzeczy mam po starszakach i nie planuję wymieniać :(

Dziś pierwszy raz w tej ciąży walczę od rana z mega głodem ;) Normalnie co godzinę muszę coś konkretnego zjeść, bo mam mroczki w oczach i mi słabo. Mam nadzieję, że to tylko dziś (i że jak już to mi w cycki pójdzie), bo mnie to przeraża z lekka. Nie pamiętam takiego głodu nawet z czasów najbardziej restrykcyjnych diet ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie połówkowe 20.09.
Dziś jakoś słabiej się czuję. Niby wypuściłam się z domu na zakupy ale jakoś nie najlepiej mi się chwilami robiło. Może trochę z nerw a może od tej ciężkiej pogody.
Bałam się dzisiejszego dnia ze względu na mamę ale jakoś rozeszło się po kościach.
Po południu umówiłam się ze znajomą zabieramy gdzies dzieciaki w ramach zakończenia wakacji

https://www.suwaczek.pl/cache/120ff8403c.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny:)
Natalia ja dziś też jakoś smarkam i kicham, zwykle o tej porze miałam alergię, mam nadzieję, że w tym roku mnie ominie bo jak tu bez leków przeżyć.
Moonik piękne imię ma Twoja córcia i mi się podoba coraz bardziej. Taki był nasz pierwszy wybór i chyba tak zostanie:)
Okinawa ja w na początku ciąży miałam olbrzymi apetyt, też robiło mi się mega słabo, w nocy wstawałam jeść, trwało to może ze dwa tygodnie. Teraz już jest normalnie. Jem co 3-4 godziny.
Piękne wózki wybrałyście, ja chyba jednak się wstrzymam do USG połówkowego z kupowaniem ubranek, ale wtedy wszystkie sklepy moje:)
Właśnie odpoczywam po sprzątaniu i chyba dzidziuś puka mi do brzuszka, fajne uczucie... właśnie takie bąbelki :):)
Miłego popołudnia!

Odnośnik do komentarza
Gość Młodamama03

Keira dziękuję za pocieszenie. Chociaż nie jestem sama :) W kupię raźniej. :) Jednak mówisz, że w 13 tygodniu już ustapilo. Ustały wymioty czy ogólnie się dużo lepiej czujesz? Kurczę jestem 3 tygodnie dalej i jeszcze do końca nie ustapilo. Tak bym już chciała żeby było wszystko dobrze :(

Odnośnik do komentarza

Mnie od wczoraj jakieś duszności dopadły i kołatanie serca. A od wczoraj wieczora mam wysypkę jakby pokrzywka(?) i biegunka. Mam nadzieję, że to nic groźnego. Humor mi poprawiły delikatne takie jakby dotknięcie w podbrzuszu. Może to dzidzia była.
Bardzo ładne wózki wybrałyście dziewczyny. Ja już coś wstępnie też po sklepach oglądałam i patrzyłam na łóżeczka. Na razie mam w planie kupić takie łóżeczko dostawne.
A u mnie kolejna wizyta 8 września, a połówkowe w 19 tygodniu 20 września :).

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw1t66wzy6n.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:-) Ja połówkowe mam dopiero 27 wrzesnia,tyle czasu jeszcze.... Co do wymiotów to też mam szczęście bo jak narazie nie wymiotowalam ani razu, a tak najbardziej mdlilo mnie przez jakies dwa tyg na początku ciąży, za to strasznie przeszkadzają mi różne zapachy, np płyn do płukania, żaden mi nie pasuje, wszystkie smierdzą:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:-) Ja połówkowe mam dopiero 27 wrzesnia,tyle czasu jeszcze.... Co do wymiotów to też mam szczęście bo jak narazie nie wymiotowalam ani razu, a tak najbardziej mdliło mnie przez jakies dwa tyg na początku ciąży, za to strasznie przeszkadzają mi różne zapachy, np płyn do płukania, żaden mi nie pasuje, wszystkie smierdzą:-)

Odnośnik do komentarza

Kurcze Karolina tez bym chciala dziewusie no ale co bedzie to zobaczymy..
Teraz leze troszke odpoczywam pozniej jeszcze poodkurzac dom bo M Pojechal dzis do pracy i niema komu odkurzac bo zawsze M to robi zebym ja nie.latala z odkurzaczem po schodach..
Jutro z Synkiem M moze pojedzie na kulki a ja chyba wypuszcze sie do.sklepow bo.Mlodemu musze kupic kurtke taka cieplejsza, bezrekawnik takze pewnie i cos uniwersalnego dla Dzidzi kupie ..

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...