9 miesięcy, ciąża

Styczniowe mamusie 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Magdness

Magdness wpis edytowany

Najgorsze ze mam pod gorke i schodami. Ale dalam rade. ;)

Moje piersi w ogole nie sa tkliwe. Ani spuchniete czy cokolwiek.
Pierwszy syndrom ciazy to bol straszny bol. I chodzilam noc i dzien w staniku ale chyba od drugiego trymestru mi przeszlo.
Siary u mnie tez jeszcze (?) nie bylo.

--

Szwecja, Sztokholm
Czekamy na Ciebie, synku. Termin na 24 stycznia 2019

59804 magdness Kobieta, 29 lat, Sztokholm
Kawa

Kawa

Dziewczyny jakiś sposób na przeziębienie chyba mnie rozkłada, herbata z miodem i cytryna już wypita ..

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg9ey6av51.png

58009 kawa Kobieta, 28 lat, Krakow
kati8

kati8

No a ja jestem spokojniesza. Dziś w badaniach nie było białka. Dzieci są już duży. Więc nie długo pewnie powitał ich. Już nie mogę doczekać się.

61107 kati8 Kobieta, 33 lata, polska
Magdness

Magdness

Kali, a jak z tesciowa? Nadal kolorowo? :)

--

Szwecja, Sztokholm
Czekamy na Ciebie, synku. Termin na 24 stycznia 2019

59804 magdness Kobieta, 29 lat, Sztokholm
~Agata nagda

~Agata nagda

Kati8 a u ciebie to już który tydzień? Dziewczyny zgaga mnie dobija polećcie ni jakis sensowny jogurt niekwaśnego albo jie wiem co bo samo Rennie mi już nie starcza już mnie boli ta zgaga a dzisiaj rano aż zwymiotowałam nie miałam tak w poprzednich ciążach

dratewkas

dratewkas

Agata/ ja piję kilka razy dziennie mielone siemię lniane zalane wrzątkiem z odrobiną mleka i trochę mi pomaga. A rennie przed snem tylko i to połówkę, bo mam kamienie w nerce i nie za bardzo jest ono wskazane. Zgaga meczy mnie od ok 20tyg ciąży i tez czasem w nocy sie budzę z bólem, wtedy popijam wodą albo znów rennie..

48558 dratewkas Kobieta, 29 lat, Kołobrzeg
mama nikolki

mama nikolki

Ja też mam dzień w dzień zgagę okropna jedyne co mi pomaga to mleko chłodne nic więcej.....mama robercika życzę ci żebyś jeszcze jednak te dwa tyg wytrzymała to każdy tydzień jest na wagę złota dla maluszka :) mnie piersi same w sobie nie bolą moze troszkę ale swędzą i bardzo ciemne mam brodawki heh wy też już macie syndrom wicią gniazda? Ja chodzę i sprzątam a przede mną ciężki tydzień bo mamy malowanie wszędzie robimy córce pokoik i pozniej to sprzątanie już na święta będzie czysciutko no i muszę ubranka dla malutkiej poprasowac dużo tego nie wiem jak ja to ogarnę w sobotę jedziemy wyprawkę kupic

--

https://www.suwaczek.pl/cache/040fb91428.png

53186 mama-nikolki Kobieta, 28 lat, lubien
kati8

kati8

Mnie też zgaga meczy od paru dni. Pomaga tylko mleko i renomie. Ogólnie. Renomie mnie bardzo smakuje,że mogłabym jeść opakowaniami

61107 kati8 Kobieta, 33 lata, polska
mama nikolki

mama nikolki

Ja weszłam w 35 tydz.i naszły mnie strach obawa jak to będzie mam głupie myślenie że a jak coś się stanie :(już bym chciała być po i mieć Oliwkę w domku ale no tak się nie da.....trzeba przez to przejść tylko szkoda że nikt nie wymyślił żeby poród wcale nie bolał ehh dziewczyny jak urodziny wszystkie mam nadzieję że nasza grupa nie zniknie co może założymy wątek dzidziisie styczniowe będziemy się wymieniać infoemacjami wspierać wspolnie;) co wy na to

--

https://www.suwaczek.pl/cache/040fb91428.png

53186 mama-nikolki Kobieta, 28 lat, lubien