9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Skowronka

Skowronka

Angelika94 bardzo mi przykro. Trzymam kciuki oby to była pomyłka. Trzymaj się!
MadziaZ Ja też z Wielkopolski - Poznań
Molisia ja też na zobaczenie pęcherzyka czekam. Wizytę mam w czwartek i mam nadzieję że się uda.

47971 skowronka Kobieta, 34 lata, Poznań
3x4

3x4

Witam Was serdecznie. Dopiero co się zarejestrowałam na forum. W zeszłym roku po poronieniu samoistnym lekarz stwierdził, że tym sposobem mogę od razu starać się o dziecko. Zaszłam w ciążę, od początku krwawiłam, leżałam, leki, zastrzyki i nie udało się w 8tc. W listopadzie miałam zabieg łyżeczkowania. Teraz jestem znów w ciąży:-)
Termin porodu 1.11.2018. Niestety znów mam plamienia i od kilku dni leżę w łóżku. Ale cieszę się tym cudem i wierzę, że tym razem będzie dobrze.pozdrawiam Was:-)
Angelika, czytałam wcześniej, że masz plamienia i leżysz na duphastonie jak ja. Czekam mimo wszystko na dobre wieści.

59248 3x4 Kobieta, 39 lat, OP
~Molisia

~Molisia

Ja teraz wizyta w poniedziałek. Wczoraj byłam u lekarza po leki lutinus neoparine 0,8
O właśnie bo wcześniej brałam neoparine 0,4 i mam do odsprzedano dziewczynki aż 4opakowania sprzedam je za 25zl plus przesyłka
Nie otwierane do 2020roku

Agnielcia

Agnielcia

Angelika 94 wiem co czujesz w październiku miałam dokładnie tak samo :( natura jest brutalna :( jednak życzę Ci aby lekarz się pomylił, zawsze muszą to potwierdzić dwa niezależne usg

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgneei9col.png

57156 agnielcia Kobieta, 28 lat, Warm-maz.
~Lea1991

~Lea1991

Hej dziewczyny! Ja dowiedziałam się w sobotę że jestem w ciąży. Był to dla mnie tak wielki szok. Nie planowaliśmy tego tym bardziej że jestem rok po porodzie. Wiem że można pomyśleć jak to w tych czasach można wpaść? No jednak się da mimo zabezpieczeń!

Teraz muszę trzymać kciuki żeby było wszystko ok bo też jestem już po jednym poronieniu

~Lea 1991

~Lea 1991

Beta u mnie 1563 więc to 5tydzien. Wizyta dopiero za 2 tyg. Osiwieje do tego czasu

~Madzia Z

~Madzia Z

Lea 1991 ja też mam w domu roczniaka, ale y mnie ciąża planowana, chcieliśmy iść za ciosem

~Lea 1991

~Lea 1991

MadziaZ no dla mnie to był koniec świata bo chciałam zacząć rozwijać się zawodowo a tu taka heca! Pogodziłam się już z tym a teraz jak to kobieta po poronieniu od zmysłów odchodzę że nie będzie powtórki z rozrywki. Myślę że urodziłabym 30 dzieci to i tak bym się martwiła czy z ciążą wszystko ok:)

Ana5

Ana5

Madzia Z, Lea 1991 u mnie tak samo, dzieć dziś skończył roczek a ja w piątym tygodniu ciąży. Wizytę mam pod koniec marca. U mnie też ciąża była zaskoczeniem, w tym sensie że strasznie szybko nam poszło, nastawiałam się na luzie na co najmniej pół roku starań :)))

54791 ana5 Kobieta, 34 lata, krk