Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Silvara no to podobnie jak moj babel waży:)

Też praktycznie bez przerwy się wierci co powoduje że cały czas kuje mnie w dole. Raz nawet pomyślałam że odchodzi mi czop po kawaleczku ale na razie było to jednorazowe więc zobaczymy co dalej. No i nie mówię już że bez przerwy chce mi się siku.

Co do samopoczucia to ledwo nogami powlocze biodra i wszystko masakra.

Amanalka super że lepsze wyniki. Jeśli chciałabyś rodzić naturalnie to Cie wspieram:) nie mam porównania do cc osobiście ale moja siostra długo dochodziła do siebie. No i moment przy sn kiedy dostajesz dziecko na piersi jest bezcenny. Wiadomo że bywają komplikacje tak przy sn jak przy cc ale życzę nam wszystkim żeby każda urodziła zgodnie z planem, swoimi odczuciami i w ogóle:)

A jeszcze co do planu porodu to mam zamiar zaznaczyć że jeśli byłoby coś nietak to chciałabym żeby kontakt skóra do skóry przejal mój mąż. Podobno wolno tylko nie wiem czy wszędzie to stosują i czy wam coś o tym wspominali? Np kwestia tych co będą mieć cc?

Odnośnik do komentarza

Beti10
Silvara no to podobnie jak moj babel waży:)

Też praktycznie bez przerwy się wierci co powoduje że cały czas kuje mnie w dole. Raz nawet pomyślałam że odchodzi mi czop po kawaleczku ale na razie było to jednorazowe więc zobaczymy co dalej. No i nie mówię już że bez przerwy chce mi się siku.

Co do samopoczucia to ledwo nogami powlocze biodra i wszystko masakra.

Amanalka super że lepsze wyniki. Jeśli chciałabyś rodzić naturalnie to Cie wspieram:) nie mam porównania do cc osobiście ale moja siostra długo dochodziła do siebie. No i moment przy sn kiedy dostajesz dziecko na piersi jest bezcenny. Wiadomo że bywają komplikacje tak przy sn jak przy cc ale życzę nam wszystkim żeby każda urodziła zgodnie z planem, swoimi odczuciami i w ogóle:)

A jeszcze co do planu porodu to mam zamiar zaznaczyć że jeśli byłoby coś nietak to chciałabym żeby kontakt skóra do skóry przejal mój mąż. Podobno wolno tylko nie wiem czy wszędzie to stosują i czy wam coś o tym wspominali? Np kwestia tych co będą mieć cc?

Beti ja dziś pisałam z położną plan porodu i mam tam takie zdanie: Jeśli cięcie cesarskie będzie konieczne, chciałabym,aby moje dziecko zostało oddane na ręce męża i
było z nim w kontakcie 'skóra do skóry'. Żeby mieli jasność że jest to dla nas ważne, ponadto mam zapisane dla SN "Chciałabym, aby moje dziecko było u mnie na brzuchu w kontakcie „skóra do skóry” tak długo, jak będziemy tego potrzebowali." :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Aaa zapomniałam GBS ujemny:)

Beti, idą chłopaki łeb w łeb:D

I u mnie dużo mocniejsze i więcej ruchów . Na prawdę boleśnie często i nieprzyjemnie. Chyba im już ciasno :/

Mi88, witaj znów:) Super , że wszystko u Was się układa. Macie już jakieś imię wybrane ? Podziwiam, że wszystko przeczytałaś :D

Amanalka, to dobre wieści. Bardzo się cieszę:)

Eleonora , jak tam ??? Wyżyłaś się na kimś? ;))

Spawareczka, teściowi mówimy NIE! ;)

Odnośnik do komentarza

No i nie znalazłam dziś kozła ofiarnego ale było blisko:))) padło na teściową oczywiście ale w ostatniej chwili ugryzłam się w język;)))
Silvara noooo piękna waga niemaluszka;)
A więc jeśli zaczyna się " coś " dziać to może być w każdej chwili Uuuu... i powiało grozą;)
A odkurzacza faktycznie szkoda aleee co tam. Przyjdzie czas to będzie nofffy;)))
A jeśli chodzi o wyżywienie w szpitalu to raczej nie spodziewaj się wykwintnej kuchni. Mnie 2 dni karmili tylko sucharami i wodą;)
Mi, witaj po latach:))) oczywiście że pamiętam Cię. Fajowo że wszystko dobrze się potoczyło. I oddzywaj się częściej:*
Beti no właśnie ja mam porównanie i zdecydowanie wybrałabym poród sn ale mój lekarz nie chciał się zgodzić. Mimo tego że u mnie nie ma żadnych udogodnień. Plączesz się z bólami po oddziale A potem na łóżko składane na parte i tyle.
Po cc dochodziłam do siebie ponad pół roku i na samą myśl aż mnie trzęsie ze strachu. Chociaż mam nadzieję że tym razem będzie lepiej:))
Amanalka skoro już jest dobrze to będzie jeszcze lepiej;*

Odnośnik do komentarza

Amanalka zawsze to więcej niż 63 ;) oby się ułożyło po Twojej myśli.

U nas też gbs dodatni :( eh...
Nie ma przeciwciał nadal, co mnie cieszy. Mocz w porządku. Ciśnienie nie takie złe, 130/80. Klusek waży 2900 g ;) zaraz może śmiało przychodzic na świat. Ale nie mierzyla mi szyjki ani tam nie zaglądała więc nie wiem czy "coś się dzieje" czy nie ;) wizyta kolejna za tydzień.
Mały też prawie cały czas się rusza. Formuje różne kształty brzucha. I czasem przesuwa nozka przez pół brzucha tak fajnie to widać jak wystaje wzgorek :)

Doszła mi nowa dolegliwość - ból stawów palców dłoni i nadgarstkow, zwłaszcza po dłuższym odpoczynku. Teraz to już naprawdę czuję się jak babcia z chorobą zwyrodnieniową...

Dobry pomysł z tym zdaniem w planie porodu o kontakcie skóra do skóry z tatą w razie czego.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Mój maluch jakby dzisiaj spokojniejszy, mniej się rusza, aż zjadłam kawałek czekolady, żeby go pobudzić. Cieszyłam się, że lepiej mi jeśli chodzi o dolegliwości to teraz wieczorem mam ból trochę jak na miesiączkę i prawy jajnik z takim promieniowaniem do nerki. Już sama nie wiem co to jest. Oby jak najszyciej przeszło.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Ciążowe brzuszki i Mamusie :)

My wczoraj wybraliśmy się na przejażdżkę nad morze, choć nie przepadam za Bałtykiem, ale córka nasza mimo „poważnego” wieku ośmiu lat strasznie cieszy się z dużej piaskownicy ;) żartuję, że szkoda, że nie wzięliśmy kota, nie wiedziałby gdzie się posrać z radości w takiej dużej kuwecie :D młodsza córka też cieszy się wizytą, wczoraj na plaży tak mnie skopała, że naprawdę jeszcze chwila i tvn24 donosiłby o plażowych narodzinach - sama zaczęłam się zastanawiać czy to nie zaraz... ;) czy polecam mini wyjazd wakacyjny w 9tym miesiącu ciąży, hmm trzeba tylko uważać, żeby greenpeace nie wciągnął człowieka za nogę do morza kwalifikując jako przypadkowo wyrzuconego przez fale wieloryba ;)
Jesteśmy pierwszy raz rodzinnie nad Bałtykiem jako „turyści”, choć ja jako dziecko spędzałam nad tym morzem każde lato. Cieszę się, że to tylko dwa dni i powrót do domu.
Dziś lub jutro powinen przyjść sms z laboratorium odnośnie wyniku gbs.

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie

Widziałam temat poródow i planów
U nas właściwie nigdy o takim czyms nie słyszałam j jedno jest pewne napewno był tego nie zrobiła . Ufam położnym i lekarza na porodówce i wiem co robią :) jeśli uznają konieczność nacięcia będą ciachac z pozycji pamietam ze z Colinem umiałam tylko na plecach przeżyć skurcze i cały poród . Każda inna pozycja była jeszcze gorsza i bolało jeszcze mocniej .

Z złych wiadomości od wczoraj popołudnia złapał mnie nie możliwy bol pleców . Nie umie się schylać i wstawac . Cała noc nawet nie umiałam znaleźć pozycji do spania tak ciągnie . Od zawsze miałam problemy ale nie przepuszczalam
Ze na koniec ciąży mnie złapie . Nie wiem za bardzo czy czekać aż przejdzie kiedyś samo czy jechać do szpitala ...

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...