Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc:) Witam grudniowki:)) OStatnia miesiączkę miałam 26.2 w sobote robiłam test i wyszedl pozytywny:) wczoraj robilam bete i wyszla 603 wiec dobrze, jutro ja powatrzam i w piatek ide do lekarza. Moze wczesnie ale gin kazala przyjsc jak sie dowiem o ciazy. Mam nadzieje,z e bedzie nas tutaj sporo i wszystkie dzilenie i zdrowo dotrwamy do konca:)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22qqmz6g509s3o.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. Niestety ja chyba nie mam dobrych wieści :( Beta 1135... ale brak pęcherzyka w macicy... jutro idę powtórzyć usg i betę, ale szanse są marne, szczególnie, że czuje kłucie w jajowodzie... jedynym jaki mam! :( to niesprawiedliwe :( Nie wyobrażam sobie znów zabiegu, leżąc na jednej sali z kobietami po cesarce z płaczem dzieci za ścianą...

Rzenka i asius trzymam kciuki za Was, mam nadzieję, że Wasze ciąże będą nudne jak z książki!

http://www.suwaczki.com/tickers/16ud9jcgp1jwo4ui.png

Odnośnik do komentarza

Cześć! Gratuluję Wam, oby wszystkie z Was w grudniu chwaliły się maluszkami!
ja miałam ostatnią miesiączkę 1.03, ta sprzed 3 dni już się nie pojawiła. Dwa testy pozytywne, hcg zrobione wczoraj rano 1135. Czuję się jakbym miała początki grypy, jestem przerażona! U gina byłam raz w życiu więc przerażenie sięga zenitu- i oczywiście strach, że coś będzie nie tak, zwłaszcza, że choruję na astmę i atopię.

Odnośnik do komentarza

Ja jutro rano spróbuję zapisać się do gina prywatnie, żeby jak najszybciej bo strasznie obawiam się z powodu astmy i leków, które przyjmowałam. Po Waszych wpisach jestem jeszcze bardziej spanikowana, że tak często się nie udaje..
Jestem w szoku, że tak panikuję, ale to moja pierwsza ciąża i to zupełne zaskoczenie. Taki prezent na zajączka;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...