Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem mama 17-miesiecznej Helenki. BYlam pewna ze koljena ciaza to dla mnie nie bedzie nic nowego-gdzie tam!! Wszystko przezywam tak jak 2 lata temu. Te same mysli, obawy, stres czy bedzie dobrze. To normalne, bo szykuje sie nam nowa sytuacja, rola, obowiazki. Kochane, damy rade:)

Ja dzis ide do lekarza na 17, normalnie mozeby poszla pozniej, ale lekarka mowila ze jak sie dowiem o ciazy to mam przyjsc. Takze ide.
W piuerszej ciazy w 13 tyg bylam w szpitalu ze wzgledu na silne tylozgiecie macicy, sama nie chciala sie naprostowac wiec robili mi to w szpitalu i tydzien lezenia. Mam nadzieje, ze tym razem obejdzie sie bez, i moja nieposluszna macica sie opamieta i naprostuje sama;p

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22qqmz6g509s3o.png

Odnośnik do komentarza

Byłam u ginekologa, własnie wróciłam.
Potwierdzone! Pęcherzyk ma 6,5mm, dostałam skierowanie na morfologię, grupę krwi, tsh i coś tam jeszcze.
Po tym forum to mam obawy, że jest pusty pęcherzyk ale lekarz twierdzi, że po prostu jeszcze za wcześnie.

Termin wyliczony na 8 grudnia. Nie dociera to do mnie..

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciazy bolaly mnie bardzo piersi z reszta przed kazdym okresem mnie bolaly, brzuch bolal jak na miesiaczke, i sennosc straszna. Po porodzie nie bolaly mnie nigdy piersi przed okresem, nawet teraz w ciazy, brzuch czasem zaboli, zakluje. Mam nadzieje, ze omina mnie mdlosci i wymioty bo w pierwszej ciazy po skonczonym 6 tygodniu bylam jak niezywa, nawet zebow nie umialam umyc;/

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22qqmz6g509s3o.png

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tu nowa.
Ostatnia miesiaczka 02.03.2016. Dwa testy dodatnie z wtorku i środy. Lekkie bóle w podbrzuszu podobne do towarzyszących miesiączce i bolące piersi.
Narazie próbuję zarejestrować się do Gina. Jeszcze nie wiem kiedy wizyta.
Wszystkie moje kolezanki juz po dwoch ciazach, a ja z tematu całkiem zielona. Bedę wdzięczna za cenne uwagi i rady.
O co chodzi z tym beta testem? Dowiedzialam sie teorii o hormonach, ale jak i gdzie robicie same ten test? :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!Podglądam Was od kilku dni i postanowiłam również dołączyć do wątku.Ostatni @miałam 25.02 ,ciąże potwierdziły mi 3 testy pozytywne i beta w 34dniu cyklu z wynikiem 1057,02mUl/ml.Dwa dni temu byłam u gina, ale niestety jeszcze nie było widać pęcherzyka ciążowego, stwierdził że jest to ciąża 3-4 tydzień, owulację miałam 12 marca(test owulacyjny).Kolejną wizytę mam 20 kwietnia, przepisał luteinę, ponieważ w lutym również byłam w ciąży ale zaraz na początku nastąpiło poronienie samoistne.Teraz boję się każdego dnia ale trzeba być dobrej myśli.

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3s65ggyq036f3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...