Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Agulek, ale fajnie, ja miałam okazję zobaczyć tylko pęcherzyk :)
Sabka ja mam to samo brzuch jak w 4 miesiącu co najmniej, a piersi to jakiś koszmar! :(

Do tego pojawił mi się w piersi mały guzek, bolesny... i oczywiście mam już w głowie tysiąc myśli, a do wizyty tydzień.

Z USG nie mam wydruku, ale mogłam zrobić zdjęcie sobie telefonem :) 4,7mm pęcherzyk :)

monthly_2016_04/grudniowki-2016_46295.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/16ud9jcgp1jwo4ui.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maeceelina

Na 18.40 boję się jak cholerka, sto tysięcy myśli mam już w głowie... czasami myślę ze chciała bym jakieś objawy odczuwać bo gdzieś wyczytałam że im więcej objawów tym silniejsza ciąża , no ale nie ma reguły , chyba nie potrzebnie się nakrecam

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...

bylam dzisiaj na wizycie... w u tej nowej lekarki, powiem wam ze bez porównania zrobila od razu wyniki dała skierowanie do hematologa i leki które brałam w ostatniej ciazy czyli zastrzyki na recepte, takze z tego powodu jestem szczesliwa.

na usg ponoc wszytsko dobrze aczkolwiek zarodka jeszcze nie bylo widac nawet. pani doktor stwierdzila ze to normalne i ze sie mam nie stresowac, aczkolwiek rozczarowana bylam troche liczylam ze cos malutkiego zobacze, pecherzy byl i to calkiem spory wiekszy niz ostatnio czyli tydzin temu i to wszytsko teraz leki i czekanie 2 tygodnie na kolejna wizyte..

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxskjo85pxk899.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy miałyście jako objaw ciąży niebieskie żyłki na piersiach. Mam już dwoje nastolatków i staram się o 3, ale chyba nie pójdzie tak łatwo. Wmawiam sobie objawy ciążowe, to dopiero 27dc, za wcześnie na test przy cyklach 33,34 dniowych? Gratuluje Wam dziewczyny Waszych CUDÓW W BRZUSZKACH

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...