Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ..wieki tu nie byłam ! Przeczytałam tylko kilka ostatnich wpisów i widzę ze sie udaje i sa kolejne szczęśliwe ciąże!! :-) moja córka ma już 16 miesięcy i niezły z niej rozbójnik:-)
Pozdrawiam Was wszystkie !

Odnośnik do komentarza

Witam się w donoszonej ciąży :) dzisiaj 37t0d :) nie mogę w to uwierzyć!
Niestety obawy pozostaną do końca ciąży, tak to już jest że my po przejsciach więcej się martwimy i niestety więcej wyobrażamy. Ja teraz np. obawiam się czy w czasie porodu wszystko pojdzie po myśli. Także nie ma bezpiecznej granicy, czasem czytalam o tym jak wcześnie urodzone dzieciątka daje się uratować...
Cieszę się że na tym wątku nagle wysyp pozytywnych informacji i trzymam kciuki by wszystko było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Gość nowa_jaaa

Super dziewczyny zazdroszczę Wam ze juz jesteście w ciąży ja musze jeszcze trochę poczekac..
Aniolkowa_mama
Super, ze juz niedługo bedziesz tylic swoje maleństwo:) a kiedy bedziesz miała rozwiązywaną ciaze? Jak to będzie wyglądało? Wczesniej Cie klada do szpitala? Cc czy sn?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, ja niestety nie zaszlam w ciaze bete mialam 0.5 i na dodatek sie okazalo ze chyba nie mam przeciwcial przeciwjadrowych i cytoplazmatycznych bo z badania na przeciwciala ro i la wyszlo ujemnie wiec nie wiem czemy ana 1 i ana 2 wyszlo dodatnio. Hmmm. Narazie biore acard, kwas, d3 i k2 oraz magnez. Nie wiem czy to wystarczy ale lekarz jest przekonany ze jeszcze sie moj organizm nie nasycil przed inseminacja. Nastepna inseminacja we wrzesniu

Odnośnik do komentarza
Gość Magda123-dg

Aniołkowa mama super wiadomości za niedlugo bedziesz tulila swoja coreczke :) pamietam jak czytalam na forum ze u Ciebie polowinki a teraz ja sie doczekalam u mnie :) mam nadzieje ze reszta tez szybko zleci i wszystko będzie dobrze zycze Ci szybkiego i bezbolesnego porodu :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu czytam to forum bo dajecie nadzieję, że wszystko może się udać... Jestem po dwóch stratach. Nigdy nie doczekałam się bicia serduszka i zawsze kończyło się na 6 tygodniu. Trafiłam na dobrą lekarkę, zrobiła mi szereg badań i okazało się że mam trombofilię. Zaszłam w kolejną ciążę (biorę od początku clexane 0,4, acard, femibion, duphaston co 8h i kwas foliowy).
Na pierwszą wizytę poszłam w 6 tygodniu i oczywiście nie było słychać jeszcze serduszka. Moje myślę krążyły tylko wokół jednego-że znowu to samo.... Na kolejnej wizycie okazało się że zarodek żyje i pierwszy raz uslyszałam bicie serduszka...
Teraz kończymy 9 tydzień a wizyta dopiero za dwa tygodnie. Lekarz powiedział że tygodnie 12, 13 są decydujące. Każdy dzień to więc strach...czy na kolejnej wizycie nadal serduszko będzie biło, czy wszystko jest ok.
Czytając wasze wpisy jest mi lżej bo widzę że Wam się udaje, że leki potrafią czynić cuda... Fajnie, że jesteście :)

Odnośnik do komentarza
Gość nowa_jaaa

Dziewczyny, a jak przygotowywałyście się do ciąży to brałyście femibion nadal 1 czy femibion na planowanie ciąży? Mi się kwas foliowy zwykły nie wchłania dlatego musze byc na femibionie od poczatku, a ciaze planuje na październik mam nadzieje ze sie uda.. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Nowa_ja ten femibion na planowanie to chyba jakaś nowość bo jeszcze 3 miesiące temu go nie było. Najlepiej zapytaj lekarza, ale jeśli jest specjalnie dedykowany do planowania to myślę, że jak najbardziej. Powiem Ci, że u mnie w mieście obecność femibionu w aptece nie była wcale taka oczywista. To samo z clexane. Okazało się, że w marketowych aptekach są dostępne, a wiadomo ceny w nich są wyższe. Zamawiam więc przez internet i zamiast w stacjonarnej aptece w której płaciłam 45zł za opakowanie to zamawiam w "apteka dbam o zdrowie"za 30zł i odbieram w sklepie stacjonarnym (sprawdź bo na terenie Polski mają dużo punktów). Z tego co jednak sprawdzałam nie mają femibionu na planowanie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Gość nowa_jaaa

Aga no właśnie tylko w Internecie widziałam taki femibion specjalny na planowanie ciąży więc nie wiem najwyżej dopytam w aptece.. Wlasnie tak zrobie zamówię sobie przez Internet bo jak wczoraj pytalam o femibion to dość ze go nie bylo i musiała bym czekac aż go dowiozą to kosztował 45zl, a to troche dużo jesli mam brać go 2 razy dziennie to mi starczy tylko na 2 tygodnie.. Dziekuje bardzo:*

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Po 2 poronieniami zatrzymanych. Jestem teraz w 5tyg 4 dni. Od początku biorę clexane, acard, luteinę i niezbędne witaminy. Tydzień temu miałam pierwsze usg. Był pęcherzyk żółciowy. Kolejna wizyta dopiero za tydzień. Zamartwiam się strasznie bo nie mam żadnych objawów ciążowych, boje się najgorszego:( czy któraś z was nie miała jeszcze objawów w tym czasie? Będę bardzo wdzięczna! xxx

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Dorisss! Staram się bardzo:/ mam mutacje MTHFR stąd ten Clexane. Beta od poniedziałku ładnie się podniosła średnio podwajają się co 2 dni. Wolałabym mieć nudności albo bolące piersi chociaż, czułabym się wtedy w ciąży. Jestem na pewno przewrażliwiona bo moje dwa poronienia były zatrzymane, nie miałam żadnych bólów ani krwawienia, po prostu dowiadywałam się przy usg ze ciąża przestała sie rozwijał jakiś czas temu. Dziękuje jeszcze raz!:*

Odnośnik do komentarza

Oliwia trzymam Kciuki!Wiem jak sama się martwiłam i oczywiście martwię cały czas. Na tym etapie możesz nie mieć jeszcze objawów- mi mdłości zaczęły dokuczać dopiero od 8 tygodnia. Każdy reaguje inaczej....Dobrze, że beta rośnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...