Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Rozstępy, rozstępy, rozstępy co o nich wiemy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ela84

ela84

OK, koleżanka po 2 ciążach i bez rozstępów poleciła mi kolagen.

Znalazłam to:
1. KOLAGEN Silver 200 USUWA ROZSTEPY CELLULIT wys.0 (1353830484) - Aukcje internetowe Allegro
2. Kolagen Graphite 200ml W-wa dost.GRATIS!!! WYS.0 (1325360402) - Aukcje internetowe Allegro
3. KAPIEL KOLAGENOWA czysty KOLAGEN lift ROZSTEPY 1L (1355847990) - Aukcje internetowe Allegro

Co o tym myślicie? Drogie te preparaty, ale te tańsze nie wyglądają wiarygodnie.

--

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

21836 ela84 Kobieta, 35 lat, Lublin
panna migotka

panna migotka

też się ich strasznie bałam... na szczęście mnie ominęło, całą ciąże smarowałam się kremami itd. i jeszcze chodziłam na masaże, akurat w salonie cece są specjalne zabiegi dla przyszłych mam. Nie wiem na ile się to przyczyniło ale w każdym razie połączenie tego wszystkiego jak widać się opłacało. Ale tak jak u alisss, może to i po części zasługa natury.

--

11297 panna-migotka Kobieta, 0 lat, Wrocław
kevadra

kevadra

Ja miałam rozstępy po odchudzaniu się. Na udach i na brzuchu. I nowe mi się pojawiały w trakcie chudnięcia. Moja studentka mi doradziła kupić w Rossmannie BabyDream olejek na rozstępy, ponoć jej pomógł, jak była w ciąży. Dziewczyny, uwierzyć nie mogłam, ale pozbyłam się rozstępów!! Na prawdę, nie wiem, czego tego zasługa, bo aż nie chce mi się wierzyć, że mieszanka naturalnych olejków (skład to mieszanka zwykłych naturalnych olejków) może mieć taki efekt. No ale najważniejsze, że skutek jest! Teraz jestem w ciąży, smaruję się nim po każdej kąpieli. Zobaczymy, czy zdziała tym razem. A tak ze swojej strony to polecam. To mały wydatek (12 czy 13 zł), można sobie spróbować, ale oczywiście regularnie :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6jqu4bdls.png

25580 kevadra Kobieta, 40 lat, Warszawa
MadziulkaPM

MadziulkaPM

kevadra
Ja miałam rozstępy po odchudzaniu się. Na udach i na brzuchu. I nowe mi się pojawiały w trakcie chudnięcia. Moja studentka mi doradziła kupić w Rossmannie BabyDream olejek na rozstępy, ponoć jej pomógł, jak była w ciąży. Dziewczyny, uwierzyć nie mogłam, ale pozbyłam się rozstępów!! Na prawdę, nie wiem, czego tego zasługa, bo aż nie chce mi się wierzyć, że mieszanka naturalnych olejków (skład to mieszanka zwykłych naturalnych olejków) może mieć taki efekt. No ale najważniejsze, że skutek jest! Teraz jestem w ciąży, smaruję się nim po każdej kąpieli. Zobaczymy, czy zdziała tym razem. A tak ze swojej strony to polecam. To mały wydatek (12 czy 13 zł), można sobie spróbować, ale oczywiście regularnie :)

Oj dobrze wiedzieć- ja cała po ciąży wcześniejszej pręgowata jestem ( plus liczne odchudzanka/ tycia) a teraz drugi bobasek w drodze, ja juz startuję z wiieeelka nadwagą i aż sie boję co to będzie :(

--

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5eq572fqzz.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgom0zd4kd.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/iv09tv73sjekmj8o.png
[url="http://pieluszkomaniasklep.blogspot.com"]S

25578 madziulkapm Kobieta, 36 lat, Biała Podlaska
~IWA23

~IWA23

Dziiewczyny ja mam rozstępy po chorobie "Zespół Cuschinga"moje ciało jest praktycznie całe w rozstępach,nogi od ud po łydki,na rękacg koło pachów i łokci cały brzuch i piersi jak się pojawiły to były koloru ciemny fiolet teraz jestem zdrowa i mi zbledły ale kolorystycznie wyglądają jak blado różowe są widoczne i bledsze już nie będą niestety,a mam je już 10 lat mogę zrobić zdjęcie to wam pokarzę.Moja siostra ma rozstępy po ciąży i one są tak blade w kolorze skóry takie sznyty aż jej zazdroszczę bo idąc na basen mimo stroju jedno częściowego każdy gapi się na moje rozstępy na nogach.

kj58

kj58

Oglądałam kiedyś taki program o rozstępach, w których jasno powiedzieli że te kto ma predyspozycje to będzie mieć rozstępy bez względu na to jakby się starał, można jedynie zmniejszyć ich skutki, było tam także o powodach powstawania - czyli źle odżywionej skórze i polecali smarowanie brzucha oliwą z oliwek bo posiada ona naturalne składniki odżywcze, ja stosuje oliwę od 4 miesiąca i do tej pory ani jednego rozstępu a należę do tych z "predyspozycjami":) Naprawdę polecam chociażby na spróbowanie, dziecku na pewno nie zaszkodzi :), Jedynym minusem jest to że nie oliwka nie wpływa na stare rozstępy :( mi na przykład pociemniały te których nabawiłam się "za młodu" wyglądało to okropnie, troszkę mi je wybielił krem bambino i maść cynkowa.

--

26039 kj58 Kobieta, 34 lata, szczecin
joanna.hirszler

joanna.hirszler

mbea
hej;)
moze ktos ma cudowny sposob na pozbycie sie tej pamiatki??? po ciazy? moje rozstepy na brzuchu pojawily sie tydzien po porodzie i niby bledna ale to juz nie ten sam brzuch. a do konca ciazy sie cieszylam ze ich nie mam :hahaha::hahaha:

Za pomocą zwykłych kosmetyków można zredukować rozstępy znajdujące się w początkowej fazie tworzenia, tj. wtedy, gdy mają one kolor purpurowo-czerwony. W trakcie, gdy rozstęp blednie i robi się coraz jaśniejszy, przyjmuje on charakter blizny. Jest to uszkodzenie skóry ciężkie do zlikwidowania. Zwykłe kremy mogą w tym przypadku jedynie rozjaśnić skórę i rozstęp będzie wtedy mniej widoczny. Polecam profesjonalne zabiegi takie jak np. mikrodermabrazja. Jest to metoda, która umożliwia głębokie złuszczanie warstw naskórka. Dzięki temu rozstępy będą znacznie płytsze i mniej widoczne. Drugą metodą jest dermabrazja, zabieg wykonywany przez lekarza. W tym przypadku złuszcza się głębokie warstwy skóry i efekty są znacznie lepsze. Niestety zabieg jest bardziej inwazyjny i wymaga znieczulenia. Inną dobrą metodą jest korygowanie rozstępów laserem. Niestety jest to droga metoda :(

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
Margeritka

Margeritka

Mnie się wydawało, że na pewno będę miała rozstępy po ciąży... w czasie ciąży czułam, jakby skóra na brzuchu mnie paliła, raz w nocy tak mnie piekło, że musiałam wstać i smarować brzuch oliwką, taką dla dzieci, za dużo nie pomogło i zostały plamy na piżamie... na szczęście rozstępy mnie ominęły. Myślę, że to dlatego, że będąc w ciąży piłam dużo wody. Skóra musi być nie tylko nawilżona, ale prawidłowo nawodniona, wtedy łatwiej się rozciąga..

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Kleo_

Kleo_

Ja stosowałam krem CEPAN . Trochę pomógł . Rozstepy stały się jaśniejsze .

--

30036 kleo-1 Kobieta, 0 lat