Zakupy i prezenty

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

dbozuta
dziewczynki czy możecie polecić mi jakieś DOBRE żelazko ?

Ja mam takie żelazko PHILIPS GC 4620 Ĺťelazka - zobacz opinie, recenzje, parametry - Peryskop.pl
Kupiłam je ponad 2 lata temu za ok. 300 zł i to w promocji, teraz są trochę tańsze ;). A kupując nowe żelazko zwracałam uwagę na zalety każdego z nich i w końcu postawiłam na to, by była funkcja samooczyszczania, wyłączania się po kilku minutach nieużywania, możliwość wlewania wody kranowej, system antywapienny . Wada to jego waga, ale teściowa mi kiedyś powiedziała, że dobre żelazko musi trochę ważyć i tego się trzymam ;)
A, serwis Philipsa jest super. Raz spadło mi żelazko i przestała działać funkcja pary i ubiłam do tego czubek żelazka. Mimo że to była moja wina, to naprawili w ramach gwarancji bezproblemowo, a tę „podeszwę” wymienili za darmo.

dbozuta
ror czytałam że żelazka dobre muszą mieć 2400 V uwalninie pary od 50 do 70 itd, ale chodzi mi jak to w praktyce wygląda, bo teoria swoje a praktyka swoje

2 lata temu jak szukałam opinii, to było o mocy min. 2200V, ale 2400V jest lepsza, wiadomo. A uwalnianie pary to najlepsze jest rzędu 100-150 czegoś tam ;)
Patrz jeszcze żeby był długi sznur od żelazka.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Margeritka

Margeritka

dokładnie długi sznur, to ważne i sznur powinien być taki, żeby się nie plątał...bo to naprawdę tragednia...wiem, bo moja mama miała kiedyś tanie żelazko z plączącym się sznurem...prasowanie to była po prostu katastrofa...

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
moniczka78

moniczka78

U nas w domu jest Whirlpool piekarnik AKZ 801 IX, ale dopiero od niedawna, więc jeszcze niedużo mogę powiedzieć :) Na razie podoba mi się pomysł z tą emalią łatwoczyszczącą, bo wcześniej mieliśmy taki standardowy model, bez żadnych wyskoków. Ale tak poza tym, to chyba nie widzę różnicy – może to trzeba być ekspertem piekarskim, żeby docenić np. termoobieg :)

--

27777 moniczka78 Kobieta, 32 lata, Poznań
monikaja

monikaja

O mam ten sam model co Moniczka78 i tez od niedawna i jestem wręcz szczęśliwa z jego powodu. Piekarniki Whirlpool, są najlepsze! Nawet gdybym się bardzo starała nie jestem w stanie nic przypalić, co zdarzało się często w kuchence gazowej. Dla mnie to był ogromny skok cywilizacyjny. Teraz planuje zmywarkę i już wtedy to będę chyba tylko leżała w domu;)

--

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33545.png

27869 monikaja Kobieta, 0 lat, Łódź
ela84

ela84

Ulla
ja ze sprzętów nie polecam ARDO

Mam pralkę - jest super, 33 cm szerokości, bezawaryjna od 6 lat, bardzo mało zużywa wody i prądu.

--

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

21836 ela84 Kobieta, 35 lat, Lublin
ela84

ela84

olgapietrzak
Hej Dziewczyny, jeżeli chcecie porady w sprawie sprzętu AGD to proszę pytać, przez 5 lat pracowałam w sklepie AGD/RTV sieci Avans, więc mogę pomóc.

Wykorzystam :wink: Potrzebuję zmywarki dla rodziny 3-osobowej. Jaka byłaby najlepsza?

I jeszcze pralka - ta co mam jest naprawdę ok, ale ma mały wsad jak na rodzinę, w której pierze się pieluchy. Świetnie dawała radę jak byłam na studiach i później we dwoje z mężem, teraz przydałby się wsad 6 kg.

--

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

21836 ela84 Kobieta, 35 lat, Lublin