Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rorita

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koralowa panienka

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma wbudowaną w meble deskę do prasowania? Znalazłam coś takiego KLIK i już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to jest trwałe. Nie urwie się to po pierwszym prasowaniu? Czy któraś ma i mogłaby powiedzieć czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koralowa panienka

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma wbudowaną w meble deskę do prasowania? Znalazłam coś takiego KLIK i już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to jest trwałe. Nie urwie się to po pierwszym prasowaniu? Czy któraś ma i mogłaby powiedzieć czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to taki szczegół, ale mi to się osobiście podobają takie lodówki, które mają opcję wydawania kostek lodu bez konieczności otwierania lodówki, fajny bajer ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alllka

Ma ktoś może pralkę Amica DAWD6102LCW? Szukam jakiejś 6-kilówki i ta mi sie spodobała, ale mało o niej wiem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoła1212

Ta pralka to chyba jest jakaś nowość Amici, wiec poszperaj na forach bardziej specjalistycznych dot. pralek czy ogólnie AGD>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LUuujs

Jesli agd do kuchni to ja akurat będę fanką Amici. Trochę rzeczy od nich juz mamy i jakoś ani razu sie nie nacieliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kalita

Tak od lat mamy sentyment do Boscha. Zmywarka działa bez zarzutu od kliku lat. Lodówka któraś z serii KGE. Do odradzenia...no nie mam złych doświadczeń. Wcześniej dominował Polar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clinical

Ja mogę zdecydowanie polecić sprzęty AGD marki Liebherr. Kupiliśmy ostatnio nową lodówkę do zabudowy i jest rewelacyjna. Chłodzi świetnie, jest bardzo pojemna, w środku przestrzeń ma rewelacyjnie rozplanowaną. Bardzo ładna i nowoczesna lodówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gggg34

~Alllka
Ma ktoś może pralkę Amica DAWD6102LCW? Szukam jakiejś 6-kilówki i ta mi sie spodobała, ale mało o niej wiem..

dobry model w dobrej cenie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Partenus

Słuchajcie...każdy ma inne gusta, jeden sie kieruje tym zeby pralka była cicha, drugi, zeby brała mało wody, a tzreci żeby była ładna.. i tak w koło. Bez wątpienia zaletą pralek Amici jest te wymienność łożysk chyba w większości modeli. I to na prawdę jest w długim okresie czasu plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Margherita22

Ja mam w kuchni sprzęt różnych firm, nie mam jakiegoś ciśnienia na jedną. Po prostu jak coś do mnie przemawia, ma ciekawe funkcje i nie mam z daną marką złych wspomnień to jak najbardziej decyduję się na zakup. Ostatnio zmieniałam lodówkę bo stara była już naprawdę stara i jej czas się skończył ;) Zamarzyłam sobie o lodówce dwudrzwiowej bo mam sporą rodzinę i stwierdziłam, że pomimo wyższych cen niż za pojedyncze lodówki warto taką zakupić. Postawiłam na markę Kernau bo zachęciła mnie jej specyfikacja: szuflada chiller box która ma temp bliską 0st i doskonale nadaje się do przechowywania mięsa czy ryb i rzeczywiście leżą w niej dużo dłużej i panel elektroniczny do sterowania na drzwiach. Służy mi już dłuższy czas i żadnych problemów z nią jak dotychczas nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fitrek

Helloł, ja wam powiem ze jestem użytkowniem płyty indukcyjnej Amica PI6544SU. Dla kawalera idealna bo prosta a zarazem bogata w funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Haaanka

No ja też mam Amicę i też nie mogę powiedzieć jak na razie złego słowa. Śmiga jak trzeba i to chyba najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nuniea

Haaanka a co masz za konkretnie płytę tej Amici...? bo ja czym więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie i nie wiem co wybrać. Pomożecie coś w razie co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hoko

Dziewczę drogie...Amica ma tyle modeli różnych płyt i nazw podobnych że ho ho:). CO cie dokładnie interesuje i co potrzebujesz i coś dobierzemy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haaaa

Heheh z tym akurat prawda:). Najlepiej samemu rozkminić co się chce kupić co potrzebujemy, jakie funkcje i tp i później przeglądać ich stronkę i szukać najlepego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renaths

~Haaanka
No ja też mam Amicę i też nie mogę powiedzieć jak na razie złego słowa. Śmiga jak trzeba i to chyba najważniejsze.

jak tu jeszcze zaglądasz czasami to jaki masz dokładnie model?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość loccco

Kochane nie wiem czy jest sens kupowania sprzetu jednej tylko firmy. Każda firma specjalizuje się w czymś innym i lepiej poczytajcie sobie w sieci opinie na temat poszczeglnych sprzętów. Ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na:
płyty kuchenne i piekarniki od firmy Amica
mikrofale Samsunga
zmywarki i pralki Indesita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Giog

Z płyt jest całkiem ciekawa taka nowość Amici PI6244NSU. Ja się zastanawiam właśnie nad zakupem tego modelu. Co sądzicie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gwestek

Ja osobiście nie znam nikogo kto by narzekał na płyty indukcyjne Amici. Pewnie tacy jacyś są, ale ja nie znam i myślę, że o tej firmie świadczy to akurat pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Senda

NO ja sobie nie wobrażam kuchni bez dobrego piekarnika i dlatego taki zakupiłam z pyrolizą od Amici:). Czyści się go rewelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zenna

~Fitrek
Helloł, ja wam powiem ze jestem użytkowniem płyty indukcyjnej Amica PI6544SU. Dla kawalera idealna bo prosta a zarazem bogata w funkcje.

ktoś coś jest w stanie na ten temat napisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OlaMargola

Ja osobiście szczerze polecam sprzęt polskiego producenta Kernau, mam u siebie w mieszkaniu płytę indukcyjną, pochłaniacz i lodówkę i działają świetnie, bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ireneczka

Nowością naszej kuchni jest z kolei płyta indukcyjna Amica PI6544 PIEZO. Możliwośc łączenia pól, obsługa prostrsza i znacznie lepsze rozwiązanie niż gazówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...