Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ewka gratulacje :)
Domary gdy się bierze antybiotyk to on wybija te probiotyki które zazywasz, działają one oslonowo na przewóz pokarmowy ale każda dawka antybiotyku morduje je na nowo, ja brałam teraz w ciazy antybiotyk a potem dopiero przez miesiąc probiotyki.
Wtedy co mi ten gin florę odnawia to miałam różne te probiotyki, wlasnie różne szczepy, aby się flora odbudowala. Nie wiem czy działa też na te bakterie w pochwie ale na jelitowe dobrze robi zjadanie kieszonek, bakterie się nimi żywią i lepiej rosną.
Aha,teraz w ciazy brałam lactibios femina czy jakoś tak, to są tabletki doustne, nie lubię globulek, a potdm miałam nzow wymaz i flora liczna także pomogły.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem szczupla ale po pierwszej fiazh na brzuszku mam troszkę tluszczyku, na dole brzucha z 1 cm może. I za każdym razem znajdowalam od około 8+5 właśnie, czesniej raz się udało dwa razy nie. Ale oni tam piszą że od 12 tyg dopiero więc sie nie przejmowałam. A serduszko było naprawdę nisko, musiałam ta sondę wręcz wcisnąć pod kość lonowa żeby było słychać.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam właśnie test owulacyjny i tak jak wcześniej, ani cienia kreski testowej, jest tylko tak kontrolna ☹️ już się zamartwiam co będzie jak przez cały cykl tak będzie. Jakiś śluz mi się pojawił, ale czuję go tylko w środku,więc to chyba przez ten olej z wiesiołka

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Ewka gratulacje! Piękne krechy! Ciąża ❤
U nas początek starań w tym cyklu. Na monitoring idę za tydzień bo skoro ostatnio była owu tak późno to może nic nie być teraz widać. Od jutra badam sline ale kupię też testy paskowe w aptece ze wzgledu na pracę męża który specjalnie wraca z delegacji na sexy na kilka godzin :D Nie można przegapić owulacji A co drugi dzień też nie da rady przyjeżdżać.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Kasie
Zrobiłam właśnie test owulacyjny i tak jak wcześniej, ani cienia kreski testowej, jest tylko tak kontrolna ☹️ już się zamartwiam co będzie jak przez cały cykl tak będzie. Jakiś śluz mi się pojawił, ale czuję go tylko w środku,więc to chyba przez ten olej z wiesiołka

A który masz dzień cyklu? Bo pisałaś że na początku miałaś jakieś kreski tak?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewa i ja gratuluję. Koniecznie pochwal się beta :)
PATKA gdzie się podziałaś? Ty jakoś na dniach też owulujaca. No i ponawiam prośbę o pokazanie jak wygląda u ciebie ten gargulec. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domka 1
Hah Pena nieźle, powodzenia :D

I ja życzę powodzenia. Działajcie ile dacie radę :)

A ty Domka robiłaś jakieś testy owu albo konsultacja u lekarza? Bo @ jeszcze nie przyszła? A cora jak? Już całkiem bez cyca jak pisałaś? Czy jednak wróciła?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Domka 1
Hah Pena nieźle, powodzenia :D

I ja życzę powodzenia. Działajcie ile dacie radę :)

A ty Domka robiłaś jakieś testy owu albo konsultacja u lekarza? Bo @ jeszcze nie przyszła? A cora jak? Już całkiem bez cyca jak pisałaś? Czy jednak wróciła?

Mam mikroskop owulacyjny. Ostatnio mam wyglądam przypominający śluz płodny chwilami zabarwiony krwią. Mając na uwadze, że podobnie wygląda u Ciebie owulacja uznałam, że może rozpoczęły się u mnie dni płodne. Jednak ten mikroskop nie pokazuje paprotek a termometr nie pokazuje wzrostu temperatury więc nie wiem co jest. Zabijcie mnie ale cały czas wybieram się do tego ginekologa i wybrać się nie mogę.
Córki jak pisałam nie karmie już i dzięki temu nasze nocki znacząco się poprawiły

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Kasie u mnie też 8 dc ale z moimi cyklami to nic nie wiadomo.

Ostatnio Owulacja była w 27dc mimo że paprotki na owulacje były dwa razy w cyklu. Cykl trwał 41dni. Oby w tym było wszystko szybciej bo to czekanie jest najgorsze bo człowiek się nakręca.

Ale muszę przyznać że o ile w staraniach o pierwsze dziecko to ja zabiegalam o sexy i zmuszalam czasem męża to teraz jest na odwrót haha oczywiście ochota jest i robimy to dla przyjemności ale tak dziwnie że mąż przyjeżdża na kilka godzin i ciągnie mnie do łóżka.

Domka dzialajcie tylko kiedy macie okazje :-) A do ginekologa idź koniecznie. Chociazby dla wlasnego spokoju a moze masz rozlegulowane hormony i temu brak okresu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy owulacja jest zawsze ok 14dni przed @?czy może być dużo mniej?
Pena89 a kupiłaś te testy owu oprócz mikroskopu? jak tak dalej pójdzie to mnie się odechce seksów, bo w czasie dni płodnych nie potrafię w trakcie o tym nie myśleć, czy się uda tym razem czy nie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Domka ja kiedyś w laboratorium siedziałam koło dwóch dziewczyn które rozmwialy że jedna z nich zaszła w ciążę a okresu nie dostała po porodzie. Od porodu minęło jej 6msv. Kamila piersią a i tak zaszła w ciążę. Więc to plamienia albo u ciebie oznacza początki @ czyli hormony się normuja albo owulacja. Działajcie jak macie ochotę a nóż widelec się uda. :)

Kasie ja jestem przypadkiem że od owu do @ mam od 14 do 16 dni. A gdzieś czytałam że powinno być chociaż 10 dni aby to jajeczko miało czas się zagniezdzic w innym przypadku to może oznaczać niski progesteron.

Mam do was pytanie. Slyszalyscie o wrogim śluzie? Który uniemożliwia zajście w ciążę? Bo ja się ostatnio na to natknelam. Ale mam jednak nadzieję że się u mnie nie "zadomowil"

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Domka ja kiedyś w laboratorium siedziałam koło dwóch dziewczyn które rozmwialy że jedna z nich zaszła w ciążę a okresu nie dostała po porodzie. Od porodu minęło jej 6msv. Kamila piersią a i tak zaszła w ciążę. Więc to plamienia albo u ciebie oznacza początki @ czyli hormony się normuja albo owulacja. Działajcie jak macie ochotę a nóż widelec się uda. :)

Kasie ja jestem przypadkiem że od owu do @ mam od 14 do 16 dni. A gdzieś czytałam że powinno być chociaż 10 dni aby to jajeczko miało czas się zagniezdzic w innym przypadku to może oznaczać niski progesteron.

Mam do was pytanie. Slyszalyscie o wrogim śluzie? Który uniemożliwia zajście w ciążę? Bo ja się ostatnio na to natknelam. Ale mam jednak nadzieję że się u mnie nie "zadomowil"


Magalena ja słyszałam. Można zrobić specjalne badania. Wykonuje się je ileś tam godzin po stosunku. Też się bałam że może to mnie dotyczyć.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...