Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

DoMaRy ale chyba nie przesunęli Ci tej laparoskopii?
Agula89 a ile już masz tą miesiączkę?
Scandi robię rano, jak tylko wstanę bo wydawało mi się że wtedy powinno być największe stężenie, ale jutro zrobię wieczorem i porównam
Samozycie takie niezgodności zdążają się ran na kilka tys przypadków,więc mało prawdopodobne żeby Ci się coś takiego zdarzyło

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Agula89 ja miałam okres 9 dni teraz i to się że mnie lalo jak z wodospada . Zużyłam 3 opakowania po 24 sztuk tamponów. Dopiero te tabletki ziołowe zmniejszyły krwawienie .aż wkoncu okres się skończył . Od wczoraj mam lekkie bóle raz na jakiś.czas w lewym.jajniku i piersi są wrażliwe na dotyk

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Scandi dziękuję za radę. Tak zrobię. A ja się cieszę razem z Tobą jak tak piszesz, to daje nadzieję że kiedyś moze się uda i u mnie.
DoMaRy przewalone, współczuję. Koleżanka miała bardzo podobna sytuacje do Ciiebie tylko ona najpierw miała laparo, później przez rok nie mogła wyjść z infekcji a teraz jest w czwartym m-ci ciazy. Z mojej strony mogę Ci radzić nasiadowki w nadmanganianie lub rumianku, ja się tak wyleczyłam z grzybicy i z zapalenia pęcherza.
Zaneta30 mnie też to wygląda na owulacje

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Domary współczuję. ciągle coś ale trzeba być dovrej myśli i się nie poddawać.
kasie co do testów to jak jest daleko owu to pokazuje się kreska tylko kontrolna. potem ciemnieje i może być nawet ciemniejsza ta testowa niż kontrol a. ja miałam raz ze przez dwa dni miałam ciemne a potem znowu bledły. A więc jak ty już miałas ciemna to ta najciemniejsza to wtedy było najbliżej owu. Ja W tym Msc już nie robię jakoś wogole chęci mi brak na to całe sprawdzanie cykly. nawet na śluz nie zwracam uwagi tylko raz widziałam rozciagliwy. A no ten duphaston jeszcze biorę ale nie czuję żadnych skutków ubocznych na szczęście.
agula ja miałam i mam plamienia do owulacji. tzn w tym cyklu coś mało bo dwa dni po @ miałam jeszcze ale bywało że do samego owu miałam plamienia a owu była. A więc nie zawsze oznacza że owu nie będzie. ostatni cykl też przed owu plamilam a była potwierdzona progesteronem pozniej. A co do opinii lekarzy to jedni mówili że plamienia owulacyjne tyle że ja miałam zawsze w pierwszej fazie. A drudzy że już tak mogę mieć do końca. A inni że to nie normalne. więc jak masz jakiegos gina swojego zaufanego to może skonsultuj co ZBADAĆ. I sprawdź koniecznie czy po owu też będziesz miała.

Lece do wanny bo jakaś śpiąca jestem to szybkie mycie i kimono.

Dobrej nocy

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy nie wiem co napisać! Ale jak będziesz mieć dziecko to chyba go/ją zatulisz lub zacalujesz tak jak ja moja córeczkę codziennie haha
Ja nie miałam żadnych wykazów do laparoskopii A tam mi wyszła jakaś mala torbiel którą przy okazji usunęli.

U mnie dziś ciężki dzień ale musiałam poczytać żeby jutro nie było za dużo zaległości.

Dobranoc i oby jutro był lepszy dzień :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pewna pewnie masz rację z tym zacalowaniem;)
Mi mówił gin że do laparoskopie musze mieć wymaz bo żeby zrobić laparo to wprowadzają kontrast tak jak do hsg A więc jeśli jakieś bakterie mam to do macicy się dostaną
Dziś już lepiej się czuje bo wczoraj to z nerwów trochę poryczalam A teraz już jest plan
Jadę zaraz zapisać się na wymaz po miesiące nastepnej
Mój mąż trochę przez to cierpi bo drugi miesiąc abstynencji
Też już jest zmęczony tym robieniem córeczki i chyba już by chciał się poddać. Zgodził się jeszcze na jedną iui i odpuszczamy

Odnośnik do komentarza

Domary a czy uzupelniasz florę npo tych lekach? Dawno temu miał a jakaś bakterie i lekarz mi zaczął serwować antybiotyki na nią, bakteria raz była raz nie, pojawiła się kolejna, a on mi mówi że nie M innego sposobu jak antybiotyki, i trzeci raz próbował przepisać ten sam! Zmieniłam lekarza, który powiedział se wystarczy uzupełnić florę której było BRAK! I bakterie same znikną bo one się rozwijają tylko wtedy gdy jest zachwiana rowonowaga. No i mialam jeden probiotyk doustnie a dwa a globulkach chyba na 3 miesiące w sumie, no i flora bardzo liczna się zrobiła a bakterie znikly.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

DoMaRy z własnego doświadczenia wiem też, że organizm jak jest zakwaszony to wtedy flora bakteryjna jest nieprawidłowa. I to co mówi MadziaK83 też mi kędyś lekarz powiedział. Trzeba zastąpić złe bakterie dobrymi, bo jak nie ma dobrych bakterii to na ich miejsce rozwijają się te nieprawidłowe i koło się zamyka. To jest strasznie frustrujące kiedy przez takie rzeczy wszystko znów odwleka się w czasie. Mnie też od dwóch dni dopadło totalne zwątpienie, jeszcze jestem ost tak zmęczona i nic mi się nie chce, dawno aż tak bardzo nie miałam wszystkiego dość.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Wtedy co miałam antybiotyk to brałam probiotyki A po antybiotyku już nie. Teraz dostałam leki typowo antygrzybiczne i mąż maść do smarowania
Ale ten probiotyki chyba znowu zacznę brać nawet bez anybiotyku
Dzięki dziewczyny
Już się zapisałam na wymaz na 9 lipca i mam nadzieję że ta kuracja da efekty i 15 lipca na oddział

Odnośnik do komentarza

oglądałam kiedyś wypowiedz lekarza , że probiotyki działają dopóki się je zażywa, i że to tylko jeden lub dwa szczepy bakterii są, a np w jelitach jest ich dużo dożo więcej, jeszcze nie wszystkie są poznane. Dlatego jeszcze z dwa trzy tygodnie po antybiotyku trzeba je brać, żeby zapełniły miejsce brakujących dobrych bakterii
i nie dopuściły do kolonizacji przez te złe i spokojnie poczekać aż flora bakteryjna wróci do normy i namnożą się te dobre.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...