Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Samożycie masz racje, trzeba coś działać, cokolwiek a nie stać z założonymi rękami, ze a nóż się uda, a jeśli faktycznie się uda to skakać z radości. Ja jakby się jednak udało to chyba będę ryczeć przez tydzień ze szczęścia, no ale na razie się nie udaje :( A do jakiej kliniki się umówiłaś?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

~poziomka93
czy ktores mialy tak, ze okres im sie spoznial (mi sie spoznia 3 dzien), a na tescie nic nie wychodzilo?

Niestety czasem się zdarza że nie przychodzi w czas a i test jest negatywny. Możesz jeszcze zaczekać i zrobić za kilka dni drugi test jak nie przyjdzie @.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

jestem w szoku, dziś mam 3dc i już prawie po @. Przy tych upałach podejrzewałam, ze będzie masakra a tu taki psikus. Zawsze miałam takie po 5 dni i że w nocy musiałam wstawać zmieniać wkładkę a tym razem nawet bez większy bóli się obeszło. Mam złe przeczucia z tym związane

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Nacia gratulacje!
Kasie u mnie to samo ! Dziś w kubeczku prawie pustki A też 3dc.
Wogole używacie kubeczkow menstruacyjnych ? Ja jestem nimi zachwycona! Nie dość że oszczędność kasy na tamponach/ podpaskach to nie generują śmieci I są Eko :D No i nie czuje nawet że go mam zaaplikowanego. Co myślicie??
Wogole to oprócz okresu używam ich przy staraniach :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny

Nacia super! Cieszymy się razem z Tobą :)

Pena ja nie mam doświadczenia z kubeczkami ale u mnie w pracy wiem, że dziewczyny chwalą.
Jakoś nigdy nie byłam przekonana, sama myśl aplikacji tego jest dla mnie jakaś nie do ogarnięcia :D
Ale może czas spróbować.

Ja też już po @ więc można startować ;)
Mam nadzieję, że niedługo posypią się podwójne kreseczki.
Trzymam za nas kciuki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Już dawno słyszałam o tych kubeczkach menstruacyjnych ale po pierwsze nie ogarnialam tego jak to działa i czy się z niego nie wyleje wszystko. Po drugie myślałam że to będzie bolesne i niekomfortowe. Ale kupilam dwa i najpierw zakladalam po stosunku bo wczesniej mialam wrazenie ze nic mi w środku nie zostaje i dlatego się nie udaje :D I pierwsza aplikacja była średnia tzn nie bolało ale czułam że tam coś mam. Kupiłam rozmiar L i myślę że jest trochę duży ale pisało że po urodzeniu dziecka taki polecają. Przy okresie są fantastyczne. Nic nie przecieka i prawie nie czuje że tam coś mam. Tylko trzeba bardzo dbać o higienę rąk przy zakładaniu i wyciąganiu w sumie podobnie jak przy tamponach. W pierwszym dniu okresu zmieniam co 3 godziny i jest tak 1/3 kubeczka potem w kolejnych dniach już coraz mniej aż wkoncu prawie nic. Polecam wszystkim !

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

zaneta przy obfitym okresie wystarczy częściej je oprozniac. Ja nie wyparzam ich za każdym razem tylko myje w umywalce. Gorzej tylko jak jest się gdzieś poza domem (gdzie w wc nie ma umywalki przy ubikacji) to wtedy trzeba mieć drugi czysty na zmianę. Aplikacja nie boli. Jak używasz tamponow to to jest podobne uczucie.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...