W oczekiwaniu na bociana

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~panterka

~panterka

stysiapysia
panterka
a tak wogóle STysiu jak sie czujesz ? co u ciebie ?

A dziękuje bardzo dobrze...byłam u gina i powiedziała ze na urlopie mam sie wyszalec ,a we wrześniu koniecznie sie zgłosić (jeśli będę w ciąży ha ha) .. wszystko dobrze , ukłąda sie , tylko moje prawko stoi - jakoś nie mam siły na nie ostatnio - chyba przez tą duchote;)

No to się cieszę Także szalej ile sie da :)))) i czkemay na dobre wieści Moje prawko tez utkneło nie mogłam teraz jeździć przez te leki co zażywałam Ale już dzisiaj je odstawiłam i jutro obwiozę rodziców ehhehee

~panterka

~panterka

oki ja zmykam pod prysznic a później na zakupki Zajrzę poopołudniu Mocno cię całuję Pamiętaj Szalej :):36_1_15:

stysiapysia

stysiapysia

panterka
oki ja zmykam pod prysznic a później na zakupki Zajrzę poopołudniu Mocno cię całuję Pamiętaj Szalej :):36_1_15:

Dziękuje, przyjemności życzę i nie wydawaj wszystkich pieniędzy:)

3142 stysiapysia Kobieta, 37 lat, Gniezno
~panterka

~panterka

Dzięki Stysia :) Nie wydałam wszystkich pieniędzy ale fajnie było :)

JG79

JG79

:36_2_15:

Hej!

Witam się serdecznie z Wami w piąteczek!

Udanego i długiego weekendu dla Was !!!

:36_2_15:

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
~panterka

~panterka

witam dziewczynki :)

widzę że u nas tu cisza Ja wpadąłm na chwilkę sie pożegnac bo mnie nie będzie 2 tygodnie Jutro już lece na wakacje :) rodzice i mężulek przylecieli a jutro znowu kolejny lot :)

Wieczór panieński się udał Było zajebiście :)

Życzę wam wspaniałych słonecznych dzionków I do zobaczenie a raczej do napisania Całuję was mocno i gorąco Kocham was Normalnie będzie mi was brakować Pozdrawiam

:in_love:

:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Oleńka

Oleńka

panterka
witam dziewczynki :)

widzę że u nas tu cisza Ja wpadąłm na chwilkę sie pożegnac bo mnie nie będzie 2 tygodnie Jutro już lece na wakacje :) rodzice i mężulek przylecieli a jutro znowu kolejny lot :)

Wieczór panieński się udał Było zajebiście :)

Życzę wam wspaniałych słonecznych dzionków I do zobaczenie a raczej do napisania Całuję was mocno i gorąco Kocham was Normalnie będzie mi was brakować Pozdrawiam

:in_love:

:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Panterko zyczę CI udanych wakacji:) Mam nadzieję,że będziesz miała wspaniałą pogodę:)
Ja właśnie wróciłam do domku.....mam teraz troche odpoczynku,goście wyjechali,więc będę leniuchować;)
Pozdrowionka dla wszystkich obecnych i nieobecnych:*

4135 olenka Kobieta, 32 lata, Warszawa
Oleńka

Oleńka

WITAM!!!!
Hohoho.....ale tu pustki:)
Kochane gdzie jesteście??:Szok:
Ja własnie kawke sobie robię,kto ma ochotę:kawa:
Muszę trochę nadrobić zaległości w pisaniu z Wami, ale chyba wszystkie wywiało:lol:
Pozdrawiam i życzę miłego dnia:):):36_1_1:

4135 olenka Kobieta, 32 lata, Warszawa
stysiapysia

stysiapysia

Moje Kochane Panie co tu u nas się dzieje ....

Ja poprostu nie mogę taka cisza ze hej ... a ni się witać nie ma zkim :( ... no w sumie odezwała sie Oleńka, którą serdecznie witam :36_2_25:

poza tym moje Panie tak nie przystoi nie prowadzić wątku ha ha

Pozdrawiam gorąco Moni, Panterke, Oleńke , Stokrocie,JG79, Asiorka, i chyba jeszcze kogoś pominełam hmmm... za co serdecznie przepraszam :36_2_15:

3142 stysiapysia Kobieta, 37 lat, Gniezno