Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ANNA23 KOSZALIN

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Koszalin
 1. Wyrazy wspólczucia dla rodziców.Dużo sily na ten trudny okres. Świateko dla Tosi Śpij w spokoju śliczny anioleczku(*)(*)(*)
 2. Moja kochana córeczko dziękuję Ci za opiekę i za to że czuwasz nad Nami,Masz kochana Julcio młodszą siostrzyczkę bądź przy nas zawsze i opiekuj się z nieba Ninką.Bardzo Cię kochamy zawsze jesteś w moim sercu.Światełko dla Ciebie kochanie(*)(*)(*)
 3. Witam razem z mężem spodziewamy się drugiej córeczki starsza Julka a teraz będzie Ninka, choć nie ukrywam że na początku byłam na nie bardziej podobała mi się Marysia ale doszliśmy do porozumienia i jednak będzie Ninka:)
 4. Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak ... Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak tylko oczka otworzę i skrzydła anielskie rozłożę to zaraz lecę do Ciebie pomimo, że jestem tu- w Niebie Lecę, by Ciebie utulić, do serca mego przytulić głaskać Twe włosy rozwiane i skleić serce złamane. I znajdziesz mnie w listku na drzewie I wiatru ciepłym powiewie I w jasnym słońca promieniu I w ptaku co siadł na ramieniu. W tatrach i szumie morza W tęczy łuku, barwnym jak zorza W tatusia czułym uścisku Bo jestem tak bardzo blisko... I śpiewam Ci liści szelestem I kocham - przy Tobie jestem W zachodzie i wschodzie słońca Ja będę z Tobą do końca..."
 5. Bardzo Ci kochana współczuję wiem co czujesz sama przechodziłam przez to samo Ja straciłam córeczkę w 32 tc.Nie będę Ci pisać że wszystko będzie dobrze musi upłynąć trochę czasu musisz przejść przez okres żałoby ale wiesz mi ból nie mija tylko trzeba nauczyć się z nim żyć.My aniołkowe mamy jesteśmy bardzo dzielne i silne życzę Ci dużo wiary i siły.Przytulam Cię mocno i wspieram. Światełko dla Twojego Synka(*)(*)(*)
 6. Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak ... Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak tylko oczka otworzę i skrzydła anielskie rozłożę to zaraz lecę do Ciebie pomimo, że jestem tu- w Niebie Lecę, by Ciebie utulić, do serca mego przytulić głaskać Twe włosy rozwiane i skleić serce złamane. I znajdziesz mnie w listku na drzewie I wiatru ciepłym powiewie I w jasnym słońca promieniu I w ptaku co siadł na ramieniu. W tatrach i szumie morza W tęczy łuku, barwnym jak zorza W tatusia czułym uścisku Bo jestem tak bardzo blisko... I śpiewam Ci liści szelestem I kocham - przy Tobie jestem W zachodzie i wschodzie słońca Ja będę z Tobą do końca..."
 7. Trzymaj się dzielnie kochana dla twojego aniołka on jest gdzieś tam w niebie i bawi się z moją Julcią,otula Cię opieką i napewno jest blisko Ciebie,nieraz poczujesz Jego bliskość wiem bo sama tego doznałam.
 8. Moja kochana córeczko otulasz nas swoją opieką i zawsze gdy potrzebuję wsparcia czuję że Ty jesteś przy mnie,pomagasz mi przejść przez ten okres oczekiwania na Twoja siostrzyczkę.Bardzo Cie kochamy i tęsknimy.Mama i Tata(*)(*)(*)
 9. Witaj kochana bardzo Ci współczuję, bo wiem co to za ból gdy traci się dziecko sama przechodziłam przez to samo,jestem z Tobą myślami. Najpiękniejsze światełko dla Twojego Alusia(*)(*)(*)
 10. Światełko dla Wojtusia Pamiętamy(*)(*)(*)
 11. Nigdy nie zapomnimy naszych kochanych aniołeczków, moja córcia towarzyszy mi każdego dnia ciąglę o niej myślę jest w moim sercu na zawsze.Pozostały nam tylko wspomnienia piękne wspomnienia z okresu ciąży ,tego nikt nam nie zabierze.NASZE NA ZAWSZE Mama Julci (*)(*)(*)
 12. Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak ... Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak tylko oczka otworzę i skrzydła anielskie rozłożę to zaraz lecę do Ciebie pomimo, że jestem tu- w Niebie Lecę, by Ciebie utulić, do serca mego przytulić głaskać Twe włosy rozwiane i skleić serce złamane. I znajdziesz mnie w listku na drzewie I wiatru ciepłym powiewie I w jasnym słońca promieniu I w ptaku co siadł na ramieniu. W tatrach i szumie morza W tęczy łuku, barwnym jak zorza W tatusia czułym uścisku Bo jestem tak bardzo blisko... I śpiewam Ci liści szelestem I kocham - przy Tobie jestem W zachodzie i wschodzie słońca Ja będę z Tobą do końca..." Bardzo Ci kochana współczuję wiem co czujesz ja straciłam swoją księżniczkę w zeszłym roku.Musisz przejść swój okres żałoby,musisz być silna i dzielna dla swojego aniołeczka życzę Ci dużo wiary. Trzymaj się kochana jestem z Tobą
 13. Witaj kochana bardzo Ci współczuję siedzę tu i ryczę jak bóbr wiem co czujesz sama straciłam córeczkę w zeszłym roku w 32 tygodniu ciąży.Żadne słowa nie ukoją naszego cierpienia musimy przejść okres żałoby płacz i rozmowa z bliskimi dużo pomaga przynajmiej mi pomagało było mi lżej jak mogłam się wyryczeć i wygadać.Jeśli będziesz chciała pogdać odezwij się ja jestem z Koszalina i chętnie Cię wesprę w tej trudnej dla Ciebie sytuacji.Dużo siły i wiary dla Ciebie.Łączę się z Tobą w bólu. Światełka dla naszych aniołków(*)(*)(*)
 14. Kochane ból w sercu zawsze pozostanie i pamięć o mojej księżniczce gości w moim sercu na zawsze, zostały mi tylko wspomnienia z okresu ciąży to były chwile najpiękniejsze w moim życiu.Z czasem nauczyliśmy się żyć ze stratą naszej córeczki choć nie było łatwo.Nadal do tego wracam pamiętam wszystko jak by to było wczoraj.Jak na razie nie decydujemy się na drugie dziecko trochę ze strachu i obawy że bedę wracać do Julci.Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuje za słowa otuchy i wsparcia. Światełko dla naszych aniołków(*)(*)(*)Kocham Cię księżniczko
 15. Jestem z Tobą moja kochana córeczką myślami codziennie.Tęsknie za Tobą pozostało mi tylko trochę wspomnien o Tobie.Kocham całym sercem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...