Skocz do zawartości
Forum

Szydełkowanie nasze prace, wzory


Rekomendowane odpowiedzi

Ania super ze w koncu kupilas sprzet
Ja na razie nie mam kaski bo tez bym sobie pokupowala wiecej niteczek i wloczel

Ronia super czapeczki robi twoja tesciowa ja nadal mam ochote na te czapeczki z pierwszej strony ale nawet nie wiem jak byly robione na pewno nie byly to slupki dla mnie to wyglada na polslupki albo polslupki nawijane

Ja mam w koncu czytnik kart wie moje prace mam nadzieje ze w miare dobrze bedzie widac

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka ale śliczne aniołki, dzwoneczki aż sie zakochałam.

Ja wczoraj wieczorem robiłam czapeczke ale że modelka spała to robiłam na oko i była za mała więc dzisiaj prułam i robiłam od połowy jeszcze raz. Teraz jeszcze kwiatuszki dorobie i jak bede miała czas to zrobie zdjęcie i wkleje :D

Mała mi się przeziębiła i dzś cały dzień marudna bidulka, nurofen jej podaje bo lekko gorączuje, mam nadzieje że jutro bedzię już lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ania zdrowka dla coreczki
Ja podawalam Calpol nurofen u nas nie dzialal. Moja siostra tez zawsze podawala Nurofen
Koniecznie wstaw zdjecia czapeczki

Ja tez planuje wydziergac czapeczke dla mojej 3 latki ale moj maz ma pensje dopiero za 2 tygodnie i dopiero wtedy kupie wloczke i wieksze szydelko
Do czapki chcialabym dorobic cos w takim rodzaju te sa co prawda robione na drutach ale sadze ze metoda prob i bledow moze cos wyjdzie i na szydelku

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka_80
Ania zdrowka dla coreczki
Ja podawalam Calpol nurofen u nas nie dzialal. Moja siostra tez zawsze podawala Nurofen
Koniecznie wstaw zdjecia czapeczki

Ja tez planuje wydziergac czapeczke dla mojej 3 latki ale moj maz ma pensje dopiero za 2 tygodnie i dopiero wtedy kupie wloczke i wieksze szydelko
Do czapki chcialabym dorobic cos w takim rodzaju te sa co prawda robione na drutach ale sadze ze metoda prob i bledow moze cos wyjdzie i na szydelku

Ja tez wcześniej podawałam calpol lub panadol ale on jest na paracetamolu a nurofen na aspirynie. Przed świętami też się Julia zazibiła i dr kazał zmienić bo mówi że obydwa leki są dobre ale na jedno działa aspiryna a n drugie paracetamol, widze że jej pomaga nurofen :) To zalezy od organizmu więc na twojej siostry dzieci działał nurofen a twoje calpol... Ważne że coś działa i wy już wiecie co :)

fajne teala szaliczki chyba ściągne to od ciebie :D i też drogą prób i błędów :D może jak by wyszlo to miała bym prezenty na dzień babci :36_2_21:

chcialam wstawić zdjęcie czapezki ale podziałam gdześ kabel od aparatu i teraz szukaj wiatru w polu Anka :apacz:

Odnośnik do komentarza

Ronia ja miała bym czas bo na dziń babci, babcie dostaną od Julci odciśniętę rączke w masie solnej o ile wyjdzie a to by się dało już po 21.01. zresztą po przemyśleniu jak by mi się udalo zrobić coś takiego dla siebie to był by sukces :D

Mi się podobają czapeczki z kwiatuszkami... wkleiłaś zdjęcie gdzie są dwoje dzieci ale pisałaś że brak schematów. Kolczyki juz podglądnełam na Twoim blogu i strasznie mi się podobają :D No i zamierzam porobić wyszywane pisanki :D

Odnośnik do komentarza

Ronia mi tez podobaja sie te z niemowlakami ale moze dlatego tak ladnie wygladaja bo niemowlaczki sa. Kapelusik Oli tez fajniusi

Ronia cos dla ciebie kolczyki ja sie nie biore za male elementy dla mnie
Mam nadzieje ze nik mnie nie zlinczuje za linki do innego forum
Maranciaki- zdolni i twórczy :: Zobacz temat - Jak dla mnie to one są śliczne... zobaczcie na te cuda

I fajny kapelusz dla doroslej osoby raczej Kaiem.pl :: Zobacz temat - Czapka, kapelusz- poszukuje wzoru po polsku albo angielsku
jak ktos zna rosyjski to moze rozczyta schemat

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Ania super ten kapelusik i jak szybko go zrobilas
ja musze sie wziasc za usztywnianie moich ozdob
Nawet nie wiedzialam ze moja chrzestna tez robi takie ozdobki i od niej wiem ze usztywnia sie to cukrem a mialam juz robic krochmal

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Ania troche mnie skolowalas z tym cukrem ale rozmawialam z ciotka i ona mowila ze tak utwardza i nic do tych robotek nie ciagnie a jest bardzo sztywne wiec chyba zaryzykuje zawsze mozna uprac

ja ostatnio mam przestuj w pracach bo Majka chora wczoraj mial 40st goraczki i marudna strasznie caly czas chce zeby ja przytulac

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Kolejnie linki mnie narazie bardziej interesuja ozdoby wiec takie wyszukuje
Aniolki
ecolacom.pl.tl - Aniołki: Elysse Amanda Nicole Stevie
Zabwaki ale chyba chinskie schematy moze komus sie przyda
Picasa Web Albums - bmtimike - HORGOLT ÁLLATKÁK

Ania ja mieszkam w Uk ponad 5 lat i moja tesciowa jeszcze u nas nie byla raz miala wykupiony bilet ale jej mama mial zawal wiec zrezygnowala. Teraz tez nas nie odwiedzi bo sie leczy. Ja mam raczej tesciowa w pozadku nie wtraca sie pyta sie czy mi maz pomaga bo jak nie to ona z nim porozmawia W ciagu prawie 6 lat naszego malzenstwa 2 razy mnie zdenerwowala raz na weselu a potem jak bylam w ciazy Wiec w porownaniu do tego co czasami pisza dziewczyny jest w pozadku

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Ronia nie wydaje mi sie zeby lakier do wlosow usztywnil mojego anilka z nitki do szycia moze z kordonka dalo by rade
Ja dzis sie wzielam i usztywnilam prawie wszytskie moje ozdoby zrobilam formy z papieru i przykrylam je folia spozywcza
Przez dwa dni zrobilam mojej majce czapke i golfik

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka śliczny komplecik :)

Roniu ja też nie mam czasu robic na szydełku bo mam chorego faceta w domu a drażni mnie gożej ja Julcia prze chorobie. Dziecko to poprzytulam, poglaszcze i troche pośpi troche popłakuje ale nie jest tak żle... A ten stary koń ani nie zje ani nie napije sie, marudzi, stęka, jęczy aż się z domu czlowiek chce wyrwac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...