Skocz do zawartości
Forum

Szydełkowanie nasze prace, wzory


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio zobaczylam u znajomych pieknie ubrana choinke w szydekowe ozdoby i stwierdzilam ze musze nauczyc sie dziergac i musze sie pochwalic takie male pierdulki nawet mi wychodza Szkoda ze mam czytnik kart popsuty bo bym sie pochwalila moimi wyrobami co prawda jeszcze czekaja na krochmalenie ale wydaje mi sie ze nawet niezle mi wyszly

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka_80
Ja ostatnio zobaczylam u znajomych pieknie ubrana choinke w szydekowe ozdoby i stwierdzilam ze musze nauczyc sie dziergac i musze sie pochwalic takie male pierdulki nawet mi wychodza Szkoda ze mam czytnik kart popsuty bo bym sie pochwalila moimi wyrobami co prawda jeszcze czekaja na krochmalenie ale wydaje mi sie ze nawet niezle mi wyszly

chętnie zobacze :)
jak się uda wstaw dobrze?

jakbyś potrzebowała czegoś pisz śmiało :D

Odnośnik do komentarza

Ronia na pewno wstawie zdjecia tylko teraz musze kupic czytnik kart bo kabelkow do aparatu juz nie mam
Bardzo mi sie spodobalo szydelkowanie nawet nie wiedzilam ze sie tak wciagne w sumie milszy sposob spedzania wolnego czasu niz przed tv
Mi sie strasznie spodobaly te czapeczki z kwaitkami ktore wstawilas ale jeszcze mi sporo brakuje zebym potrafila cos takiego wyszydelkowac

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

inka_80
Ronia na pewno wstawie zdjecia tylko teraz musze kupic czytnik kart bo kabelkow do aparatu juz nie mam
Bardzo mi sie spodobalo szydelkowanie nawet nie wiedzilam ze sie tak wciagne w sumie milszy sposob spedzania wolnego czasu niz przed tv
Mi sie strasznie spodobaly te czapeczki z kwaitkami ktore wstawilas ale jeszcze mi sporo brakuje zebym potrafila cos takiego wyszydelkowac

napewno dasz radę nie są trudne jakby co pisz mam troche schematów

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny, ja szydelkowałam, wyszywałam i robiłam na drutach. Ale odkąd wyjechałam z Polski to brakowało czasu i nie tylko... zapomniałam o tym co lubie robić :( Teraz jak was troszke podczytuje to mam zamiar zainwestować w pare niteczek i szydełko :D tak od dwuch dni myśle poważnie nad tym bo też moge zarobić :D Teraz w piątek będe na mieście to się rozejrze bo na wiosce gdzie mieszkam to zaglądałam do sklepów ale zapomnij o czymkolwiek... tu tylko chleb i masło dostane :P, uroki wiosek :D dziś zabrałam się za lepienie kurczaczków na święta i zbieram wydmuszki by pisanki porobić dopuki nie mam szydełka :) Jak porobie z pare i wyjdą to trzele jakąś fotke by się pochwalić :D
Wzorów do szydelkowania będe musiała poszukać w necie bo te zbiory co mam to w domku rodzinnym zostały no i przypomnieć sobie co nieco... ale to jak jazda na rowarze, tego się nie zapomina :D
pozdrawiam i wklejajcie swoje prace bo jest nad czym oko zawiesić.
roniu świetny pomysł z tym temacikiem i śliczn prace Twoje i dziewczyn :)

Odnośnik do komentarza

kurde tyle się napisałam i mi internet się rozłączył.:ehhhhhh:
A chciałam powiedzieć że zainteres:36_3_19::11_6_103:ował mnie wasz wątek bo sama kiedyś wyszywałam, szydełkowałami robiłam na drutach, ale zakończyłam i już zapomniałam ile radości mi sprawiało wypełnienie wolnego czasu nad robutkami ręcznymi a nie siedzenie przed TV:36_6_6: Od paru dni was podczytuje i stwierdziłam że w piątek jae po jakieś niteczki i szydełko bo u mnie na wiosce nie dostane takiego sprzętu (już szukałam). Narazie lepie kurczaczki na święta i wydmuszki zbieram na pisanki bym sobie nabrała ochoty do spędzania wolnego czasu na własnych przyjemnościach i zachciła amą siebie do nowych pomysów. :7_20_7: a nie siedziaa i czekolade żarła :36_3_19:
no mam nadzieje że się zapre w swoich nowych zainteresowaniach a z wami będzie mi raźniej:36_3_19:

Odnośnik do komentarza

anna_:)
witam dziewczyny, ja szydelkowałam, wyszywałam i robiłam na drutach. Ale odkąd wyjechałam z Polski to brakowało czasu i nie tylko... zapomniałam o tym co lubie robić :( Teraz jak was troszke podczytuje to mam zamiar zainwestować w pare niteczek i szydełko :D tak od dwuch dni myśle poważnie nad tym bo też moge zarobić :D Teraz w piątek będe na mieście to się rozejrze bo na wiosce gdzie mieszkam to zaglądałam do sklepów ale zapomnij o czymkolwiek... tu tylko chleb i masło dostane :P, uroki wiosek :D dziś zabrałam się za lepienie kurczaczków na święta i zbieram wydmuszki by pisanki porobić dopuki nie mam szydełka :) Jak porobie z pare i wyjdą to trzele jakąś fotke by się pochwalić :D
Wzorów do szydelkowania będe musiała poszukać w necie bo te zbiory co mam to w domku rodzinnym zostały no i przypomnieć sobie co nieco... ale to jak jazda na rowarze, tego się nie zapomina :D
pozdrawiam i wklejajcie swoje prace bo jest nad czym oko zawiesić.
roniu świetny pomysł z tym temacikiem i śliczn prace Twoje i dziewczyn :)

dzięki licze że włączysz się na stałe :)
jakby co służe szydełkiem :D

Odnośnik do komentarza

Anna ja kupowalam nici i szydelko w Habikinit wydaje mi sie ze to jest siec sklepow
Jak ja sobie przypominam to bawilam sie szydelkiem jak mialam moze z 8-9 lat potrafilam zrobic lancusze i nic wiecej, od tamtej pory nic. Teraz ucze sie z internetu.

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też zaawansowana nie jestem, i tak jak pisalam już dawno się tym nie zajmowałam i nie pamiętam wszystkiego więc zaczne pewnie od łańcuszka :D a potem może coś więcej :P narazie to nawet kawałka nitki w domu brak i szydełka:D to dopiero zaawansowanie w moim wykonaniu :P
świetne wzorki wrzuciłyśce i świetne prace wykonujecie, nie poddawajcie się :)

Odnośnik do komentarza

anna_:)
Dziewczyny ja też zaawansowana nie jestem, i tak jak pisalam już dawno się tym nie zajmowałam i nie pamiętam wszystkiego więc zaczne pewnie od łańcuszka :D a potem może coś więcej :P narazie to nawet kawałka nitki w domu brak i szydełka:D to dopiero zaawansowanie w moim wykonaniu :P
świetne wzorki wrzuciłyśce i świetne prace wykonujecie, nie poddawajcie się :)

my się nie poddajemy Ty się nie poddawaj :)

Odnośnik do komentarza

Roniu ja zbyt uparta jestem by się poddawać, w życiu zawsze mam pod górke więc nauczyłam się kominem wchodzić by swoje osiągnąć :D Jak to mój tata mi zawsze mówi "z wielką dupą wszejdzie wejdziesz ale z mordą nie". Jak się na coś upre to musze to osiągnąć, chociaż ten łańcuszek zrobić :D

Odnośnik do komentarza

anna_:)
Roniu ja zbyt uparta jestem by się poddawać, w życiu zawsze mam pod górke więc nauczyłam się kominem wchodzić by swoje osiągnąć :D Jak to mój tata mi zawsze mówi "z wielką dupą wszejdzie wejdziesz ale z mordą nie". Jak się na coś upre to musze to osiągnąć, chociaż ten łańcuszek zrobić :D

super gratuluje ... ja niestety często odpuszczam
chciałabym być "mocna" w postanowieniach

Odnośnik do komentarza

no i dupa... jutro jade jeszcze raz bo ten sklep co chciałam odwiedzić był zamknięty albo ja się za długo wybierałam :( Ale nic, jutro drugie podejście a jak nie to w poniedziałek bo i tak jade do urzędu więc po drodze będzie :)

Odnośnik do komentarza

Ania daj koniecznie znac jak tam poszukiwania nici i szydelka
Ja ostatnio kupilam dwie szpulki bialych nici do szycia i nimi szydelkuje kordonek za szybko mi szedl a dwie nici sa w sam raz tylko chyba jeszcze ciensze szydelko musze kupic

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...