Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

MARTUSIA na Cyprze tu u mnie wogóle nie ma Prison Break w TV !!!!

a ja ściągam torrenty, znaczy pobieram każdy odcinek z internetu.

Mam swoją własną kolekcje . Sezon pierwszy który zawiera 22 odcinki... WIDZIAŁAM WSZYSTKIE

Sezon drugi zawiera tez 22 odcinki i tez juz widzialam wszystkie

Potem jest sezon 3 ktory zawiera 13 odcinkow... chyba jesli dobrze pamietam to w Polsce teraz wlasnie ten sezon leci... I TEN TEZ MAM :)

a ze jest juz sezon 4 :) to tez pobieram... i chyba leci w TV fox... niestety Ameryka ... co poniedzialek. Dzisiaj odcinek 11 :):) juz sie nie moge doczekac

TAK MNIE TEN SERIAL WCIAGNAL

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
MARTUSIA na Cyprze tu u mnie wogóle nie ma Prison Break w TV !!!!

a ja ściągam torrenty, znaczy pobieram każdy odcinek z internetu.

Mam swoją własną kolekcje . Sezon pierwszy który zawiera 22 odcinki... WIDZIAŁAM WSZYSTKIE

Sezon drugi zawiera tez 22 odcinki i tez juz widzialam wszystkie

Potem jest sezon 3 ktory zawiera 13 odcinkow... chyba jesli dobrze pamietam to w Polsce teraz wlasnie ten sezon leci... I TEN TEZ MAM :)

a ze jest juz sezon 4 :) to tez pobieram... i chyba leci w TV fox... niestety Ameryka ... co poniedzialek. Dzisiaj odcinek 11 :):) juz sie nie moge doczekac

TAK MNIE TEN SERIAL WCIAGNAL

Mnie też :36_2_27:
Kiedyś zawzięcie oglądałam serial Nikita,ale Prison break jest u mnie teraz na pierwszym miejscu.Naprawdę polecam jeśli ktoś jeszcze go nie widział... :11_9_16:

Odnośnik do komentarza
Gość malina2717

Świat pięknych i bogatych. Główni bohaterowie to rodzina Forresterów, która prowadzi dom mody w Los Angeles. Jednak za fasadą splendoru kryje się wiele problemów: konkurencja ze strony Sally Spectry, kłopoty małżeńskie, intrygi, zdrady, alkoholizm i śmierć

Kto jest uzalezniony od serialu ????

Są piękni i bogaci. Na całym świecie serial „Moda na sukces” ogląda 400 milionów widzów. Codziennie o godzinie 16 przenosimy się do ich świata. Czego w nim szukamy? Odpoczynku w luksusowych wnętrzach? Pięknych kobiet? Szykownych ubrań? A może zastanawiamy się, czy Brooke Logan znów wyjdzie za Ridge’a Forrestera?

Kto z was sledzi odcinki ? Uwielbiam ten serial !! Ogladam nawet powtorki :D
z nieciepliwoscia czekam przed tv o 16 : 00 .

To soap opera, którą w blisko 150 krajach ogląda 300 milionów ludzi. - To się chyba nigdy nie skończy! - kiedyś być może nadejdzie ten straszny dzień. Soap opera to gatunek rządzący się swoimi prawami, w którym widz nie oczekuje finalnego odcinka, a jak najdłużej chce śledzić losy ulubionych bohaterów. To wciąga!

Kto uwielbia ten serial prosze niech sie wypowie

Odnośnik do komentarza

A jak długo juz oglądzsz ten serial? bo ja chyba z ponad 15 lat hehehhe. Kiedys mnie babcia zarazila jak u niej mieszkalam, zawsze to ogladala , wiec i ja musialam a jak nie widzialam to mi odcinki straszczala:sofunny::sofunny::sofunny: Ni moge powiedziec żebym byla tak wierna serialowi ze nigdy nic nie opuscilam, ale w akcji i bohaterach sie niezle orientuje:Spoko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...