Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
admin

***Wielki KONKURS Świąteczny!!!***

Rekomendowane odpowiedzi

http://parenting.pl/screeny/swieta_zajawka.jpg

Coraz dłuższe wieczory, zmienna pogoda, ciepłe okrycia. Wszystko wskazuje na to, że powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi listy do Św. Mikołaja, krzątanina, szał zakupów.

Zatrzymajcie się na chwilę, przejrzyjcie albumy i poszukajcie w nich zdjęć, które najlepiej oddają CZAR tych najpiękniejszych Świąt. Mogą to być bawiące się dzieci, wspólne prace nad kartkami świątecznymi, a może piękna choinka z prezentami czy zbudowany z klocków wymarzony prezent dziecka…

Wspólnie z LEGO, MiniMini i producentem krzesełek do karmienia HandySitt® pragniemy umilić ten czas, obsypując Was prezentami. Do wygrania wiele upominków:

  • 20 zestawów nr 5586 -Podstawowe klocki LEGO Duplo.

http://parenting.pl/screeny/lego_box.jpg http://parenting.pl/screeny/DUPLO.gif

  • 3 Krzesełka do karmienia HandySitt®

http://parenting.pl/screeny/krzeselko.jpg http://parenting.pl/screeny/restaurant.jpg

  • 3 Poduszki Rybki, 10 plecaków i 7 płyt MiniMini

http://parenting.pl/screeny/mininagrody.jpg

Podsumowanie najważniejszych zasad:


  1. Do konkursu zgłaszamy zdjęcia swoje i swoich dzieci
  2. Każdy może zgłosić jedno zdjęcie.
  3. Głosować można na maksymalnie 3 zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt.
  4. Wyniki innych widoczne są dopiero po oddaniu 3 własnych głosów.
  5. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: zgłaszania zdjęć (10 - 24 listopada 2009) i głosowania (25 listopada - 10 grudnia 2009)

Jak zgłaszać zdjęcia?

W konkursie biorą udział zdjęcia opublikowane w naszej Galerii, w dziale konkursowym pt. Konkurs świąteczny.

Żeby umieścić zdjęcie w tej kategorii, należy ją wybrać podczas dodawania zdjęcia, zgodnie z poniższą ilustracją:

http://parenting.pl/screeny/konkurs_file.jpg

Należy też upewnić się, że mamy włączoną opcję pozwalającą innym oceniać nasze zdjęcia:

http://parenting.pl/screeny/ocena.pnghttp://mail.google.com/mail/?name=286f2b38a7b9a6c7.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20

Jak głosować?

Na stronie kategorii konkursowej pod miniaturką każdego zdjęcia znajdują się linki pozwalające oddać swój głos na wybrane zdjęcie:

http://mail.google.com/mail/?name=9350afd9d60ea8f8.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20 http://parenting.pl/screeny/vote.png

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ODDAWANIE GŁOSÓW, PONIEWAŻ ICH ANULOWANIE NIE JEST MOŻLIWE.

Po oddaniu 3 głosów można zobaczyć wyniki dla innych zdjęć:
http://mail.google.com/mail/?name=3d34e5288666db77.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20
http://parenting.pl/screeny/count.png

Regulamin konkursu:

1. Konkurs trwa od 10 listopada 2009 r. do 10 grudnia 2009 r.
2. Konkurs jest podzielony na dwa etapy:
- 10-24 listopada - zamieszczanie zdjęć w galerii serwisu w kategorii „Konkursy/Konkurs świąteczny”;
- 25 listopada -10 grudnia – głosowanie.
3. Konkurs polega na wyłonieniu, najwyżej ocenionych przez użytkowników serwisu, zdjęć dodanych do galerii Serwisu parenting.pl w kategorii „Konkursy/Konkurs świąteczny” w czasie trwania Konkursu.
4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników serwisu parenting.pl.
5. Warunkiem wystawienia zdjęcia w Konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych wymogów:
- posiadanie pełnoprawnego konta w serwisie parenting.pl. Konto pełnoprawne definiuje się, jako poprawnie zarejestrowane;
- posiadanie wszelkich praw autorskich i i innych do publikacji zdjęć dodawanych do galerii serwisu parenting.pl w kategorii "Konkursy/Konkurs świąteczny”;
- umożliwienie innym użytkownikom serwisu głosowania na zdjęcie poprzez stałą aktywację tej funkcji w galerii serwisu parenting.pl
6. Użytkownik może zgłosić tylko jedno zdjęcie spełniające warunki niniejszego Regulaminu.
7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich;
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli);
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów;
8. Głosowanie na fotografie odbywa się w galerii Parenting.pl - w kategorii "Konkursy/Konkurs świąteczny" za pomocą udostępnionych przez Organizatora narzędzi. Każdy uprawniony użytkownik może zagłosować na maksymalnie trzy zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt.
9. Głosy przyznane przez uprawnionych użytkowników naliczane są w sposób anonimowy dla pozostałych uczestników konkursu. Dane takie jak nazwa użytkownika oddającego głos i jego adres IP są znane Organizatorom konkursu na potrzeby weryfikacji uczciwości głosowania / eliminowania potencjalnych prób manipulowania wynikami.
10. Oceny zdjęć może dokonywać tylko zalogowany użytkownik Serwisu, mający pełnoprawne konto zgodnie z definicją pełnoprawnego konta z punktu 5. Użytkownik może tylko raz dokonać oceny danego zdjęcia. Użytkownik może głosować na wszystkie zdjęcia konkursowe oprócz własnych. Podczas głosowania użytkownik powinien kierować się kryteriami bezstronności biorąc pod uwagę, jakość zdjęcia oraz oryginalność.
W przypadku zauważenia przez Organizatora głosowania budzącego wątpliwość istnieje możliwość zablokowania użytkownika głosującego. Organizator może podać do wiadomości oceny wybranych użytkowników.
11. W ostatecznej klasyfikacji nie biorą udziału zdjęcia, które nie uzyskały ani jednego głosu.
12. Informacje o łącznej liczbie punktów przyznanej zdjęciom innym niż zgłoszone przez uczestnika konkursu są dla uczestnika widoczne dopiero po oddaniu 3 głosów na wybrane, inne zdjęcia konkursowe. Uczestnicy konkursu widzą na bieżąco aktualną liczbę punktów, jaką uzyskało w trakcie głosowania zgłoszone przez nich zdjęcie.
13. Zabronione jest wielokrotne dodawanie tych samych zdjęć, jak również zakładanie nowych kont Użytkownika w Serwisie w celu zafałszowania ocen.
14. Do 4 dni po zakończeniu etapu Konkursu Organizator opublikuje wyniki Konkursu zawierające wykaz 20 Laureatów – autorów najwyżej ocenionych zdjęć.

Laureaci pierwszego, drugiego, trzeciego miejsca otrzymają zestawy: zestaw klocków początkowych LEGO Duplo nr 5586, krzesełko do karmienia HandySitt oraz poduszkę MiniMini.

Laureaci miejsc od czwartego do trzynastego otrzymają zestawy: kupon rabatowy na 75 zł do zrealizowania w sklepie Minui Polska, uprawniający do zniżki przy zakupie krzesełka do karmienia HandySitt®, zestaw LEGO Duplo – 5586, plecak MiniMini,

Laureaci miejsc od czternastego do dwudziestego otrzymają zestaw: klocki LEGO Duplo nr 5586, płyta CD MiniMini.

15. W sytuacji, gdy zdjęcia, będą miały taką samą łączną ilość punktów, zostaną ocenione przez Organizatora, który dokona wyboru Laureata.
16. Użytkownik, który wygra nagrodę jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Nie dopełnienie wymogu podania adresu pocztowego sprawi, że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora, na adres podany przez Użytkownika w terminie 10 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asia78
Czy tematyka zdjec jest dowolna? Czy zwiazana ze swietami?

W pierwszym poście jest zaznaczone, ale może pogrubię :-)
"Mogą to być bawiące się dzieci, wspólne prace nad kartkami świątecznymi, a może piękna choinka z prezentami czy zbudowany z klocków wymarzony prezent dziecka…"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny konkurs :Podziw: Mam nadzieję, że za rok bedzie podobny... Wtedy na pewno weźmiemy w nim udział :D Powodzenia Wszystkim :Całus:


http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu "nowa" i dlatego chciałam zapytać się, czy do konkursu można zgłosić zdjęcie kolaż - 1 zrobione z kilku zdjęć, czy to już jest tzw. "obrabianie" zdjęcia i czy można zgłaszać zdjęcia, które wygrały już w innych konkursach? (w Galerii jest takie, nagrodzone chyba w konkursie na stronie Hipp). Pozdrawiam.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosia67
Jestem tu "nowa" i dlatego chciałam zapytać się, czy do konkursu można zgłosić zdjęcie kolaż - 1 zrobione z kilku zdjęć, czy to już jest tzw. "obrabianie" zdjęcia i czy można zgłaszać zdjęcia, które wygrały już w innych konkursach? (w Galerii jest takie, nagrodzone chyba w konkursie na stronie Hipp). Pozdrawiam.

jeśli zdjęcie nie brało udziału w konkursach organizowanych w naszym serwisie to można je zgłaszać
zdjęcie "kolaż" to jest zdjęcie obrobione, także wykluczone z udziału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosia67
Bardzo dziekuję za szybką odpowiedź. Na pewno wezmę udział w tym konkursie. Pozdrawiam serdecznie.

Gosiu za nim weźmiesz udział pamiętaj o:
5. Aby móc zgłosić zdjęcie lub ocenić inne zdjęcia, trzeba mieć co najmniej 30 postów na forum i konto aktywne od 30 dni.


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.png http://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja`81

super konkurs z super nagrodami...co prawda nie bedziemy brac udzialu w nim
(co za duzo to nie zdrowo:wink:)

ale czekam z niecierpliwoscia na fotosy i glosowanie:usmiech:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane w punkcie 5 :D

5. Aby móc zgłosić zdjęcie lub ocenić inne zdjęcia, trzeba mieć co najmniej 30 postów na forum i konto aktywne od 30 dni.


http://www.suwaczki.com/tickers/tkvgxqek4klzqsoz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug376iyejn68s8gx.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt
5. Warunkiem wystawienia zdjęcia w Konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych wymogów:
- posiadanie pełnoprawnego konta w serwisie parenting.pl. Konto pełnoprawne definiuje się, jako poprawnie zarejestrowane;
- posiadanie wszelkich praw autorskich i i innych do publikacji zdjęć dodawanych do galerii serwisu parenting.pl w kategorii "Konkursy/Konkurs świąteczny”;
- umożliwienie innym użytkownikom serwisu głosowania na zdjęcie poprzez stałą aktywację tej funkcji w galerii serwisu parenting.

Gdzie tu mowa o 30 postach? Chyba, że ja mam jakiś inny regulamin. :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze przepraszam, namieszałam, już znalazłam. No ale w powyższym regulaminie tego nie ma, jest to zapisane w zupełnie innym miejscu.
Pozdrawiam


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szybkie wyjaśnienie - ten zapis o 30 postach znalazł się w podsumowaniu zasad w galerii, jednak było to moje niedopatrzenie - zasady kopiowałem z poprzedniego konkursu, gdzie obowiązywało to ograniczenie.

W przypadku tego konkursu nie ma ograniczenia co do liczby postów, uprawniających do udziału w konkursie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuję za informacje i cieszę sie, że jednak wezmę w nim udział, musze tylko przejrzeć album ze zdjęciami i wybrać jedno.
Lale3ka - pozdrawiam serdecznie.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferinka
Gosia67
Bardzo dziekuję za szybką odpowiedź. Na pewno wezmę udział w tym konkursie. Pozdrawiam serdecznie.

Gosiu za nim weźmiesz udział pamiętaj o:
5. Aby móc zgłosić zdjęcie lub ocenić inne zdjęcia, trzeba mieć co najmniej 30 postów na forum i konto aktywne od 30 dni.

oj, szkoda ze nie bede mogla brac udzialu.
Moze w przyszłym roku
Ale wszystkim życze powodzenia


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tysia2008
ferinka
Gosia67
Bardzo dziekuję za szybką odpowiedź. Na pewno wezmę udział w tym konkursie. Pozdrawiam serdecznie.

Gosiu za nim weźmiesz udział pamiętaj o:
5. Aby móc zgłosić zdjęcie lub ocenić inne zdjęcia, trzeba mieć co najmniej 30 postów na forum i konto aktywne od 30 dni.

oj, szkoda ze nie bede mogla brac udzialu.
Moze w przyszłym roku
Ale wszystkim życze powodzenia

nieco niżej niż cytowana przez Ciebie informacja znajdziesz sprostowanie
Witam,

szybkie wyjaśnienie - ten zapis o 30 postach znalazł się w podsumowaniu zasad w galerii, jednak było to moje niedopatrzenie - zasady kopiowałem z poprzedniego konkursu, gdzie obowiązywało to ograniczenie.

W przypadku tego konkursu nie ma ograniczenia co do liczby postów, uprawniających do udziału w konkursie.

tak więc zapraszamy do udziału!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również z chęcią wezmę udział w konkursie jestem na forum od niedawna i jeszcze niepewnie sie tutaj poruszam życzę wszystkim wspaniałej zabawy!


http://www.suwaczek.pl/cache/2555a2fa51.png

"I znów mówi mi Twój głos, Twój zapach szepta chodź,chodź
masz w sobie coś co sprawia że Ci nigdy nie odmawiam..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...