Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lutka

Kosmetyki, które polecamy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danuska176

Oliwia.. zabieg to dość inwazyjna metoda. Uważam, że lepszym sposobem, bardziej bezpiecznym jest używanie produktów z serii Mama Care Efektima.. czynią cuda <3 polecam Ci z całego serca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agadaga

Ja stosowałam balsam Efektima Mama Care Kuracja. Świetnie poradził sobie z rozstępami po ciąży, nawet efekty widziałam w jędrności skóry już po 2 tygodniach stosowania. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agadaga

Dziewczyny szukam porady.. potrzebuję dobrego peelingu ujędrniającego do ciała...czy ktoś z Was stosował może peeling z olejem kokosowym z firmy Efektima??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona223

Kup sobie ten z zieloną herbatą jest mega. To mój mistrz w walce z cellulitem. Skóra elastyczna i napięta.. jak dla mnie strzał w dziesiątkę :D polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość habar

Warto rozejrzeć się za dobrymi kosmetykami, które będą skuteczne. Ja osobiście polecam wam poszukać czegoś w ofercie firmy https://pamaluk.com/ Mają szeroki wybór kosmetyków i kosmetyków naturalnych i dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sylwia213

Dziewczyny po ciąży mam ogromny problem z ,,pomarańczową skórką,, :( Proszę Was o pomoc. Co stosować, aby ją zwalczyć??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agamilosz23

sylwia213! Świetnym preparatem na cellulit jest Coffe Miracle z Efektimy. To mój numer jeden! Wygładza, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Efekty widoczne już po tygodniu regularnego stosowania ;-) wypróbuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabriela41

ja także popieram zdanie Pani agamilosz! To super preparat o spektakularnych właściwościach. Na prawdę godny uwagi. Proszę spróbować, efekty są widoczne już po tygodniu regularnego stosowania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelka23

Dziękuję Wam za pomoc ! Na początek wypróbuję preparat z Efektimy, może kiedyś zbiorę się na zabieg.. kto wie ;-) dziękuję pięknie jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olka234

Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś lekkiego fluidu, który będzie dobrze nawilżał. Co polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilka9999

Jeżeli chodzi o fluidy to polecam Pani aksamitny od Efektimy! Używam już od ponad pół roku i stan mojej cery poprawił się o 360*. Skóra odpowiednio nawilżona, fajne delikatne krycie, kolor idealnie dopasowuje sie do skóry! Mój numer jeden spośród fluidów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli o mnie chodzi to ja ostatnio stosowałam Serum na przebarwienia Kahina Giving Beauty. Miałam problem z przebarwieniami na twarzy po ciąży i to serum mi pomogło. Kupiłam w sklepie internetowym www.colima.pl Mają ciekawe produkty w ofercie. Chociaż widzę, że w tej chwili sporo jest niedostępnych. Podobno czekają na dostawę.. ktoś stosował produkty tej marki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julita245

Ja także używam fluidu z firmy Efektima i jestem z niego bardzo zadowolona ! Dobrze się rozprowadza, nie robi sztucznej maski i utrzymuje się bardzo długo na twarzy. Ma do tego lekką konsystencję i przyjemny zapach. Bardzo polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanaana

Dziewczyny, pomocy na mojej skórze pojawiły się pierwsze oznaki starzenia :( Pomocy ! Co polecacie zastosować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyn232

@joanaana miałam ten sam problem... spróbowałam maseczki Efektima PEEL-OFF-RENEW jest rewelacyjna!moja skóra jest gładka i odmłodzona. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabrysia95

Pomocy.. za 3 tygodnie biorę Ślub a nie mogę się opalić... Polecacie jakiś balsam brązujący ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna21

@Gabrysia95 polecam balsam brązujący Efektima SUNTASTIC. Nie pozostawia żadnych smug i przebarwień. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malgorzatka212

Ja również polecam balsam brązujący Efektima SUNTASTIC.!Niezastąpiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia124

Również używam fluid firmy Efektima AKSAMITNY MAKE-UP i jest niezastąpiony !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julitka2343

A używałyście maseczki od Efektima jestem ciekawa waszej opinii :-)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Embreca

W nawilżaniu ciała bardzo dobre efekty daje aloes, polecam poszukać kosmetyków z aloesem w składzie [reklama usunięta].

Szczególnie jeśli potrzebujecie dobrego nawilżenia. Jedną z najbardziej znanych właściwości aloesu jest zdolność do silnego nawilżenia skóry, dzieki temu że skóra jest nawilzona ma o wiele mniejsze ryzyko wytworzenia w sobie rozstępów - tak więc kosmetyki takie warto używac na uda oraz na brzuch. . Aloes wchłania się aż o 4 razy szybciej, niż woda i dłużej pozostaje w tkankach , przy tym jest naturalny i nie ma efektów ubocznych. . Dzięki niemu kremy i balsamy solidnie nawilżają, regenerują i ujędrniają nawet silnie zniszczoną skórę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goder

Ja do pielęgnacji mojej skóry wykorzystuję oliwkę ozonową, którą kupuję od firmy [reklama usunięta]. Oliwka jest kosmetykiem naturalnym, który ma świetne właściwości. Sprawdził się przy mojej cerze trądzikowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chiaaa

Wiecie co mnie najbardziej wkurza...że mimo tego,że dbam o siebie i naprawde lubie to jak wyglądam tzn. akceptuje swój wygląd to mimo wszystko czuje zazdrość jak widze piękną dziewczynę,jak widze jak inni faceci na nią patrzą.Staram się skupiać raczej na tym jak mój facet mnie postrzega,dla niego jestem najpiękniejsza ale dla kogoś innego moge być po prostu nijaka.Uroda jest też troche rzeczą względną Zastanawiałam się ostatnio nad poprawieniem wygladu mojej skóry na jesien i nad mezoterapia [reklama usunięta].
Czy jest tutaj dziewczyna, która chodziła na takie zabiegi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłam kilka razy na zabiegach mezoterapii, ale tej bezigłowej. Efekt widać po pierwszym zabiegu, ale u mnie bardziej widać jest po 2 dniach ;). By efekt utrzymać warto powtarzać zabieg w regularnych odstępach czasu.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...