Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości.
Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał.
A na pecha złego sam znajdź coś wesołego.
Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach.
Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku.
:36_3_3:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Wczorajszy masażyk bardzo fajny :lol:. Teraz na prezenty będę chciała tylko bony na takie masaże :Śmiech::Oczko:
Potem spotkałam się z moją przyjaciółką, robi prawo jazdy i miała akurat jazdy w tamtych okolicach. Miałyśmy iść na wyprzedaże ale po wizycie w 2 sklepach odechciało mi się. Straszne tłumy przy regałach i kolejki do przebieralni :Kiepsko:. Wolałam pójść do kawiarni i pogadać. To mi bardziej poprawiło nastrój :)

BABECZQO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Lema
No widzisz Dziubalko, ale jak zmienic siebie? Przeciez ja chyba w depresje popadne::(: jak on bedzie plakal i tym placzliwym glosem prosil nie opuszczej mnie, tylko mnie przytul, tylko mnie potrzymaj za raczke to... To musialby mnie Lechu zwiazac:Oczko: Bylabys twarda?

Byłabym, bo wiem, że to dla jego i mojego dobra. Przecież to nie będzie tak, że kładziesz Frania do łóżka i wychodzisz i słuchasz jak np. przez pół godziny płacze i płacze. Macie najpiewr wspólne czytanie bajek, potem buziak na dobranoc, kilka słów do uszka i dopiero wychodzisz. Ja będzie potrzeba to co jakiś czas (co kilka minut) będziesz zaglądać. Z każdym wieczorem będzie to zasypianie krócej trwało.
Najważniejsze żebyś Ty była przekonana o słuszności takiej zmiany.

Widzisz Dziubalko, ale ja juz tak probowalam. Serce mi peka, nie czuje, ze ta zmiana jest sluszna. To znaczy, ze zmiana jest sluszna- tak, ale nie takim kosztem. Wiem, ze jakby sie udalo wyszloby to na dobre nam obojgu, zreszta zasypial przez jakis czas sam i wiem doskonale jaki to luksus (i chyba teraz dlatego jest mi jeszcze trudniej i jestem jeszcze bardziej zmeczona), ale mysle, ze mialabym zawsze wyrzuty sumienia na wspomnienie tego. No taka jestem. Wielu rzeczy umiem mu odmowic, jestem satnowcza i konsekwentna, ale siebie, przytulania nie umiem mu odmowic.

Lemuś, ja Cię rozumiem :Całus:, ale albo będziesz dalej narzekać albo coś z tym zrobisz. Nikt Ci nie każe zmieniać czegoś na siłę, wybór należy do Ciebie. Choć zdaje się, że już wiadomo jaki będzie :Oczko:. Najważniejsze byś Ty była przekonana, że to jest dobre.

Odnośnik do komentarza

asia78
Dwa pytania mam

1. Z czego robicie koreczki?
2 Czy macie tostery do kanapek? Jak tak to jakie?

ad.1. Koreczki robiłam 2 razy. Jedne były owocowe (winogron, jabłko i chyba banan), drugie z fety i pomidorów kokatajlowych.
ad.2. Mamy już trzeci toster (sandwicz/opiekacz :Oczko:). Najgorszy był ten najtańszy, jakiś mpm, potem był chyba ten Opiekacz Philips HD 2384 - porĂłwnanie cen w sklepach, teraz mamy Opiekacz Philips Essence HD 2383 - porĂłwnanie cen w sklepach

Odnośnik do komentarza

Witam ::): dopiero wstałam :oops: a takie miałam plany sprzątaniowe... muszę na chwilę podjechać do marketu, zaraz wychodzę, bo później obawiam się tłumów. Poza tym idziemy na Sylwestra do naszych przyjaciół, bo się okazało, że oni też w domu i nie chcieli sami siedzieć, tak nas namawiali aż dałam za wygraną :Oczko:
Śnieg u nas piękny, tylko wietrznie, więc Ala niestety na spacer nie wyszła. Spała ładnie i dokazuje z dziadkiem. Mój tata ma straszny ból kręgosłupa, więc mam nadzieję, że Alicja trochę odpuści :Oczko: uwielbiam jak jest szczęśliwa, a u moich rodziców jest :yes:

Dziubalko a mnie się wczoraj wyjątkowo udały zakupy i u nas (przynajmniej w tej galerii gdzie byłyśmy) było bardzo spokojnie i nie było tłumów.
Kawa z przyjaciółką jest jednak dużo lepszym lekarstwem na troski :Oczko:
Trzymam kciuki za dalsze badania Maciusia :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Isa - to super, że Tobie zakupy się udały :great:. Ja zrobię sobie wypad zakupowy może w przyszłym tygodniu i koniecznie przed południem gdy jest mało ludzi a ja mam więcej energii :Oczko:
Udanego Sylwestra u przyjaciół! My czekamy na siostrę K i jej męża i wyjeżdżamy wieczorkiem do zaprzyjaźnionych znajomych do Gliwic. O, muszę włosy umyć :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Kochane, dziekujac Wam za ten wspolnie spedzony rok zycze, aby kolejny byl dla Was wszystkich i dla Waszych bliskich jak najbardziej pomyslny:Święto:::): Naszym lipcowym dzieciom zycze latwej adaptacji w przedszkolu, mamom wracajacym do pracy- latwego powrotu, mamom juz pracujacym-sukcesow w pracy, mamom, ktore beda szukaly pracy- powodzenia, a tym, ktore nadal beda zajmowaly sie dziecmi w domu- radosci z tego::): Zycze powodzenia na budowach, powodzenia na studiach, zycze ciaz tym, ktore ich bardzo pragna i skutecznej antykoncepcji dla tych, ktore nie chca powiekaszac rodzin:Oczko: Ale przede wszystkim zycze Wam milosci i zdrowia, jak to bedzie to cala reszta sie uda! A sobie i Wam zycze, by na naszym watku zawsze panowala serdeczna atmosfera, bysmy sie wspieraly i zawsze mogly na siebie liczyc::): Jeszcze raz dziekuje za miniony rok i sciskam Was mocno:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...