Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piątkowo

Dziś Maciuś poszedł ostatni raz do żłobka, aż szkoda, ale wszystko co dobre szybko się kończy.
Z Adasiem mamy takie dni „matki z synem” ::):, Adaś przekochany jest, dopiero przy Maćku się nakręca i są wtedy jak 2 pershingi, haha :D
Nie wiem za co się dziś wziąć żeby też coś pożytecznego zrobić więc może pojadę do TP zgłosić rezygnację z telefonu stacjonarnego. Tylko mi się nie chce ruszać z domu :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Asia – mój Maciuś wczoraj miał właśnie ten swój raz na milion, że był grzeczny :Oczko:

Isa – Ala to jak Maciuś – dziecko wszędobylskie, ten typ chyba tak ma, tzw. żywe srebro :D
A żelazko takie kupiłam Philips GC4620/25 - RTV EURO AGD Lider rynku RTV i AGD w Polsce
Spodobało mi się w tym sklepie i zachęciła mnie promocja (z 459 zł na 349 zł) ale ostatecznie kupiłam za 294 zł u sprzedawcy agd, u którego wszystko kupujemy.

Lema - super, że udalo się zarezerwowac pokój nad morzem :great:

kwiaciarka
Dodajecie koperek do ogorkowej?

Czasami tak :yes:

asia78
no i znowu dzisiaj to samo, mam spiaczke niesamowita

Może zrób sobie poziom cukru. Ja kilka lat temu jak miałam taki śpiączki to się okazało, że mam za niski poziom cukru.

kwiaciarka
kto piekl ziemniaki w calosci w piekarniku??

Ja tylko ćwiartki piekłam.

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala rezygnujecie calkiem? A reszta dziewczyn- macie stacjonarne telefony?

Tak, całkiem. Choć jak dzwoniłam na Błękitną Linię to pani za wszelką cenę mnie namawiała na przeniesienie linii na nowe mieszkanie :Śmiech:, ale nie chcemy bo i tak rzadko się tego telefonu używało.

asia78
dziubalko a moze za wysoki mam? Przy cukrzycy tez sie tak spi

Też tak może być, sprawdź koniecznie :Całus:

asia78
Stefan stanal kolo mojej komody. Zmierzylam komode i ma 93 cm a maly byl pare cm powyzej, wiec te 98 jest prawdopodobne:happy:

Wow, to wysoki chłopak :Oczko:

Alutka – hej ::):, a to tak szybko znikasz?

Odnośnik do komentarza

Isa – mnie pani w sklepie bardzo namawiała na ten model żelazka więc mam nadzieję, że będzie super :Oczko:
Fajna promocja Ci się trafiła :great:. Nas też czeka przeprawa z złożeniem jakiejś kablówki. Zresztą to nie „jakaś”, bo w naszym nowym bloku monopol ma tylko 1 firma :Zły:. Mnie by wystarczyły te podstawowe kanały ale K chce mieć pakiet kanałów, bo pewnie sport chce oglądać :Śmiech:

Asia - my będziemy mieć pakiet tv cyfrowej z netem, bo wtedy też taniej wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...