Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Devachan
ja z rym reagowaniem to tak zaznaczylam ze wzgledu na twoja i Asi wymiane postów i to, że Ala faktycznie rogi miała wczoraj z tego co pisalas - wiesz, ja tam w zaden sposob sie nie wtracam, bo kazdy robi jak uwaza najlepiej - tylko ogladalo sie supernianie i faktycznie jak widzialam te dzieci co bija rodzicow a oni nic z tym nie robia, to dlatego tak zwrocilam uwage ze ja reaguje ostro bo sobie nie wyobrazam zeby dopuscic do czegos takiego - nie mowie ze Vickowi sie nie zdarzalo, bo to kazde dziecko robi...ale teraz to mu sie w zabawie czesciej zapomni ze nie mozna wierzgac...i upomnienie starcza i groźna mina...

zgadzam się w 100%. Też sobie nie wyobrażam. Na szczęście D. jest w tej kwestii równie zasadniczy :yes: jeśli chodzi o wychowanie dziecka to mamy identyczne poglądy więc mam wsparcie :Oczko: to, że tata ją widzi tylko w weekendy nie oznacza na szczęście, że może robić co jej się żywnie podoba. A charakterna jest i temperować trzeba - oczywiście tylko złe cechy.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

isa32

zgadzam się w 100%. Też sobie nie wyobrażam. Na szczęście D. jest w tej kwestii równie zasadniczy :yes: jeśli chodzi o wychowanie dziecka to mamy identyczne poglądy więc mam wsparcie :Oczko: to, że tata ją widzi tylko w weekendy nie oznacza na szczęście, że może robić co jej się żywnie podoba. A charakterna jest i temperować trzeba - oczywiście tylko złe cechy.

:36_1_11: dokładnie :yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Wrocilismy. Stefan wazy 14kg. Ze zwazeniem nie bylo prolemu gorzej z miarka. Pani namierzyla go centymetrem na 98cm, ale jakos mi sie to malo prawdopodobne wydaje, bo Pola miala 108 a on jej siega do ucha. Do 90 to jeszcze jestem w stanie uwierzyc:smile: Oczywiscie plakal caly czas, ale zaraz po zastrzyku umilkl. Dostal naklejki i nawet zrobil papa:yes:

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Wiem że mnie dawno nie było ale w lecie nie mam na nic czasu...wpadam na sekundę na komp sprawdzam pocztę i najczęściej znikam....

Ale muszę się wam pochwalić:)

Na pisałam do następnego 26 wydawnictwa :)
I dostałam taką odpowiedź:

Witam.

Dziękujemy bardzo serdecznie za napisanie do nas. To wymaga odwagi, żeby chwalić się swoją Twórczością. Zawsze to doceniam.

Pani wierszowanki są dobre. Jeszcze, jak się dorobi do nich obrazki przez jednego ze współpracujących z nami grafika - to czemu nie? Ja jestem jak najbardziej za współpracą z Panią. Pytanie tylko, czy Pani nie przeszkadza wersja elektroniczna? Takie książeczki powinny być na foliowanej tekturce - co najmniej - wydrukowane i puszczone do księgarń w całej Polsce. A na dzień dzisiejszy Goneta.net nie produkuje wersji papierowej.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...