Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz ortopeda mowi, ze bieganie bez kapci po sztucznym podlozu jest u malych dzieci niewskazane. Mowi, ze na boso, w skarpetach to tylko po naturalnym podlozu - trawa , piach.
W domu zawsze kapcie.
Ale Ela tez biega w skarpetach :Oczko:
Kuba tez w skarpetach.
Ja roznie, czesciej w skarpetach ale czasem mi brak kapci, wiec ubieram wtedy klapki.
P. tak jak ja :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
asia78
Lema
O, to ja mam pytanie do mam chlopakow- ile waza i mierza? Franek 94 i 14.

We wtorek jada sie chlopaki zaszczepic i sie wtedy zwaza:)

na co beda sie szczepic?

Na ostatnia szczepionke chyba. Wiesz, ze ja sie nie zaglebiam w medyczne tematy:yes:Potem juz tylko za miesias zostanie im wiatrowka

Dziubala
Mam 2 pytania (na razie), nietypowe na wątek dziecięcy :Oczko:

1. Czy do pościeli 140x200 kupuje się kołdrę szeroką na 135 cm czy na 140 cm?

2. Czego używacie do zmywarek, kostek? Jakich?

Ja mam teraz 140 koldre. A wlasnie MACIE 2 KOLDRY Z MEZAMI?
Do zmywarek uzywam wszystkiego z lidla?

isa32
Dziubalko ja bym kupiła 140. Do zmywarki kostki z lidla W5 - tanie i dobre :Oczko:

Isa uzywasz tych tanszych czy tych po 15zl?

kwiaciarka
moj brat przyniosl Eli prezent, bo nie bedzie mogl byc w sobote.
Przyniosl tego kucyka , Ela nie rozstaje sie z nim, spala z nim i dzis nawet siku z nim chodzi i kucyk musi zobaczyc ile nasiusiala nawet :) wiec zaglada do nocnika hahah
Fajny, spiewa, wzdycha, daje buzi .

MY LITTLE PONY *NOWONARODZONY KUCYK* róşowy (688134686) - Aukcje internetowe Allegro

Rewelacyjny jest ten kuc!! Pola dostala na urodziny, ale czesciej bawi sie nim Funio:Szok:glaszcze go i wklada smoczek

Lema
kwiaciarka
co do koldry - chyba 140 bym kupila :)

A ja mniejsza, bo z tymi rozmiarami poscieli to jest roznie. Mama taka, ze mi sie koldra nie miesci i szlag mnie trafia. A wlasnie, jak juz jestesmy przy poscieli to jak czesto zmieniacie posciel?

Max co 2 tyg

Dziubala
Popatrzyłam na Allegro i są kołdry 140 cm więc ta 135 to może taka nietypowa, podobnie jak rozmiar poduszek w Ikei.

Ja mam wszystkie poduszki z ikei. Nie wiem co jest w nich nietypowiego? 50x60 maja wymiary

kwiaciarka
isa32
kwiaciarka
Dziubalo zobacz jak nie znajdziesz to kup mu takie butki/kapcie z materialu, jak befado.

Kupiłam Ali takie do piaskownicy, mówiąc szczerze, to jako wyjściowe też mogłyby być :Oczko:

:)
przyjaciolka przyslala mi zdjecia z wycieczki na ktorej byla ze swoja 2 letnia corka.
I patrze co to za sliczne sandalki ma Maja. Pytam Age a ona mowi, ze to befado , jak ja Eli po domu kupuje, tylko taki fason sandalkowy - no swietnie wygladaly na nozce. Z befado widzialam , ze maja wlasnie pelno fasonow, do befado sa bardzo podobne z teh firmy co Kajocha kupuje, ale nie pamietam tej nazwy.

Z zZetpolu. Ja tez dla moich dzieci Zetol juz przetrenowalam, bo mam naprzeciwko domu sklep z ich ciapami

isa32
Ala ma zetpol na zmianę z befado, zależy jaki rozmiar i fason mają. A te które ma to też do wykorzystania po domu, tylko ona po domu biega w skarpetkach. Myślicie, że to źle? Nie chce zakładać kapci, na dwór nie ma problemu z założeniem.

Jeszcze nie znalazlam dobrego kleju do przyklejenia kapci na nogi, wiec chodza boso. Myslicie, ze mozna na gwozdzie albo sruby sprobowac?:wink:

Odnośnik do komentarza

isa32
Ala ma zetpol na zmianę z befado, zależy jaki rozmiar i fason mają. A te które ma to też do wykorzystania po domu, tylko ona po domu biega w skarpetkach. Myślicie, że to źle? Nie chce zakładać kapci, na dwór nie ma problemu z założeniem.

Franek biega zazwyczaj boso. Kapcie zaklada, ale za chwile zdejmuje, sakrpety to samo.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Maciek też nie lubi kapci, skarpetek zresztą też :sofunny:

isa32
Dziubalko a takie? w ogóle to jaki rozmiar nosi Maciek?

BEFADO! Skórzane sandałki chłopięce rozm.23 (692029943) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

BEFADO! Skórzane sandałki chłopięce rozm.24 (692049926) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Dzięki, chciałam właśnie takie tylko jeszcze z osłoniętym czubkiem (taki paseczek z przodu).
Rozmiar to chyba będzie miał 23.

kwiaciarka
Dziubalo ale jesli przymierzalas np, w bartku dany fason to napewno wiesz jaki rozmiar powinien miec, wtedy kupic na all z bartka wlasnie ten sam fason - wtedy napewno beda dobre. To samo sie tyczy innej firmy.

W sumie możnaby tak zrobić, ale nie wybrałam jakiegoś konkretnego modelu, bo nie brałam do wczoraj pod uwagę zamawiania przez net. I boję się, że mogłoby coś być nie tak, bo np. w jednych sandałkach nóżka mu nie wchodziła (za wysokie podbicie) i nie wiem czy w większym nr by nóżka już weszła. A istotniejszy argument, że nie mogę czekać, potrzebuję sandałków na już. Dziś mam jeszcze 1 sklep, w nim nadzieja, a jak nie będzie to kupię mu jak pisałaś to Befado lub coś podobnego. Tam jeszcze mają Geoxy więc jak nie Bartek to może coś z Geoxa będzie. Oby!!!

Asia – my mamy z K 1 kołdrę do spania.
W Ikei mają poduszki 50x60 a typowe poduszki są 70x80.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...