Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to już jest wstyd narzekać i to samo pisać... nawet mi się nie chce drążyć. Awantura bo się o urlop zapytałam... nie chcę z nim być... ale to wszystko jest o wiele trudniejsze i bardziej skomplikowane niż Wam się wydaje. Tu nie chodzi tylko o to, że jestem sama od dwóch lat (właściwie to dłużej) ale to jest punk zapalny... nie mam siły myśleć. Na obecną chwilę strasznie mi szkoda Aluni, choć z drugiej strony w jej życiu nic by się nie zmieniło, bo ona nie zna innego schematu niż tata weekendowy.

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :Całus: Jak ja sie za wami stęskniłam!!!!!!!!
Szczerze mówiąc poprzedni tydzien miałam wyjęty z życia :Szok: Czegos takiego jeszcze w zyciu nie przeżyłam i mam nadzieje że już nie przeżyję. Ogólnie bilans tygodnia zamknął się na - 4,5 kg z masy ciała z czego sie bardzo cieszę :Oczko: i tu własnie sprawdza się stare powiedzenie że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło hihihihi :Oczko:
Dziewczyny, oczywiście dziękuję za wszystkie smski :Całus: Asiu przepraszam że nie odebrałam telefonu ale byłam wtedy w łazience :Oczko:

Julka na szczęście ustrzegła sie przed wirusem, spędziła tydzien u mojej mamy i bardzo mi tęskno za nia było :Szok: W. tez przeszedł jelitówkę ale nie w takim formacie jak ja :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Maciuś znów ma obsypany brzuszek po wizycie u teściowej. Już chyba 2h po przyjeździe do niej zauważyłam, że ma ostro zaczerwienione plamki na brzuszku ale nie wiem od czego. Ostatnim razem myślałam, że po jogurcie, bo tam jadł inny niż jada w domu, ale to jednak nie to, bo tym razem dostał taki sam jak zazwyczaj jada. Inne rzeczy nie budziły raczej wątpliwości poza zupą, bo teściowa używała „Kucharka” do przyprawienia, a w domu nie używam tego rodzaju przypraw. A może to przez kota? Ale dlaczego byłyby tylko na brzuszku (w dolnej połowie, na wysokości pępka)? Po powrocie do mu plamki już nie są tak intensywnie czerwone, hmm.

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo a czemu kupujesz 75 i dajesz do zmniejszenia obwod, nie lepiej kupic 70?

Jak się da to kupuję 70 :yes:, ale rzaaadko bo wtedy trudno o odpowiednio duże miseczki.
Jeśli mam 75 e/f to żeby mieć 70-tkę to miseczka musiałaby być f/g, a takich ze świecą szukać. Co prawda nie chodziłam po wszystkich sklepach bieliźnianych w Krakowie, bo może bym znalazła, ale jak do tej pory nie znalazłam to i szukać nie będę, bo szkoda mi czasu. Łatwiej mi kupić 75 e/f i dać do zmniejszenia obwód (w sklepach robią to gratis). Ale może producenci się zorientują, że Polki już umieją dobierać staniki i zaczną w końcu masowo produkować małe obwody z dużymi miseczkami.

kajocha

Dziubalku fajnie, ze Macius juz ma spokoj z migdałami

Kajoszko, a w jakim sensie Maciuś ma spokój z migdałami?

Asia – biedna Polcia, niech jej koszmary szybko miną!

Odnośnik do komentarza

kwiaciarka
Dziubalo jak brzuszki?

Z tydzień nie robiłam bo nie ma kiedy. A dziś mam @ więc nawet mi się nie chce :Nieśmiały:

Lema – współczuję nocek :Całus:, u nas chwilowo lepiej bo ząbkowanie odpuściło ale spanie gdzieś tam od nocy jest z nami.
Ja nie lubię biustonoszy które przez bluzkę spiczasto wyglądają. Jak już mam wybrane staniki to jeszcze bluzkę zakładam żeby zobaczyć jak wyglądają z ubraniem :Oczko:

Isa - szkoda, że w związku znów macie górkę ::(:. Trzymam kciuki żeby Wam się ułożyło jak najszybciej i tak jak powinno być!

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
To chyba nie po tym co zjadl u tesciowej, bo w 2h to by sie jeszcze nie zdarzylo strawic. A moze od pasa ?

Nie wiem kiedy dokładnie wysypka wyszła bo zobaczyłam dopiero jak go przebierałam. Od pasa (spodnie masz na myśli?) na pewno nie.

Nie spodnie tylko pas samochodowy. Moze sie spocil i to potowki?

A propos pasa to Stefan wyciaga rece z pasow i zostaje tylko w tym dolnym:Zły:Musze kupic taka klamerka spinajaca psay

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
asia78
To chyba nie po tym co zjadl u tesciowej, bo w 2h to by sie jeszcze nie zdarzylo strawic. A moze od pasa ?

Nie wiem kiedy dokładnie wysypka wyszła bo zobaczyłam dopiero jak go przebierałam. Od pasa (spodnie masz na myśli?) na pewno nie.

Nie spodnie tylko pas samochodowy. Moze sie spocil i to potowki?

A propos pasa to Stefan wyciaga rece z pasow i zostaje tylko w tym dolnym:Zły:Musze kupic taka klamerka spinajaca psay

Nie, pas samochodowy też odpada. To musi być coś co jest u teściowej a czego u nas nie ma. Na razie podejrzenie pada na tę przyprawę (choć mało to prawdopodobne) i na kota albo i psa.

A jak Stefcio wyciąga ręce spod pasów to może ma za luźne (słabo naciągnięte pasy)?

Odnośnik do komentarza

Czesc

U nas nocka troche nieciekawa
POlozylamsie spac okolo 22. a oliwka juz o 24.00 chciala do mnie..spocon cala byla i zimna...przebralam ja dalam herbatkei spala troche zemna...pozniej przelozylam ja do lozeczka zamknelam oczy cos mnie tknelo a zonacze czy spi a ona stoi i znowu do nas...ale bez placzu tak poprostu ...pozniej ja trzymala jak do karmienia cyca taks ie wtulila i zasnela. I spala do.7.20
Teraz juz jest w lozeczku zupki niechciala...pomidorowka sie przejadla najwidoczniej:)
Trudno dostanie kaszke dzisiaj...
Jutro mam dentyste a po jutrze gastrologa zobaczymy co zadecyduje tymr azem.
Chociaz Oliwka juz raczej wsyztsko zjada jak ma ochote oczywiscie wiec niewiem co tym razem powie.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Dziubalko wlasnie ma mocno, bo wyciaga. ALe jest granica, ze juz bardziej nie mozna scisnac, bo bedzie go cisnac a on wyjmuje nawet wtedy. Z Pola tez byl ten problem tylko, ze ja wtedy wyciagalismy z samochodu i mowilismy, ze zostanie. Po 3x poskutkowalo a nim to nie wiem czy tez ta metode zastosowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...