Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Lema

Hej Dziubalko::): Myslalam, ze zmieniacie mieszkanie na wieksze. Ale podobno do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic:Oczko:

Zmieniamy na więsksze :yes:. To nowe ma 3 pokoje i ok. 60m. (teraz mamy 2 i 56 m.). Tylko mi dziwnie, bo pokoje są mniejsze niż w tym mieszkaniu.

No tak, na metrazu roznica niewielka, to zeby wykombinowac jeden pokoj wiecej to musza byc mniejesze.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Lema

Hej Dziubalko::): Myslalam, ze zmieniacie mieszkanie na wieksze. Ale podobno do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic:Oczko:

Zmieniamy na więsksze :yes:. To nowe ma 3 pokoje i ok. 60m. (teraz mamy 2 i 56 m.). Tylko mi dziwnie, bo pokoje są mniejsze niż w tym mieszkaniu.

No tak, na metrazu roznica niewielka, to zeby wykombinowac jeden pokoj wiecej to musza byc mniejesze.
:sofunny: ale zablysnelam, maslo maslane, a wniosek powalajacy::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Dziubala
Lema

Hej Dziubalko::): Myslalam, ze zmieniacie mieszkanie na wieksze. Ale podobno do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic:Oczko:

Zmieniamy na więsksze :yes:. To nowe ma 3 pokoje i ok. 60m. (teraz mamy 2 i 56 m.). Tylko mi dziwnie, bo pokoje są mniejsze niż w tym mieszkaniu.

Nie wiem czy chcialoby mi sie zmieniac mieszkanie na wieksze o 4m:oops: Nawet jesli byly by to 3 pokoje zamiast 2

A nam właśnie brakuje tu 1 pokoju.

Odnośnik do komentarza

Lema
babeczqa
dzisiaj na obiad mam zupe jarzynowa....jak wrocimy od laryngologa usmaze Oliwii schabowe..ona sie od jakiegos czasu miesiasta zrobila tylko miecho widzi...w zupie na talerzu wszedzie...:lol:

A Franek wlasnei odwrotnie. Wczesniej tylko inka, inka (wedlinka) a teraz zdejmuje wedline i bulke z maslem wciaga, mieso to żuje, żuje i wypluwa na koniec:yes: Placki z jablkami za to w niedziele zjadl trzy( o srednicy 10 cm):surprised: A z ciekawostek jak bylam mala to nie znosilam zupy buraczanej, i wiecie,ze Franke tez nie chce jako jedynej jesc:surprised: Nawet do buzi nie wezmie. Pewnie to przypadek, ale dosc niesamowity:Szok:
Zupa buraczana czyli - barszczyk tak??
noja uwielbiam...oliwka zje ..ale zadkoooo ja mamy

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Lema
babeczqa
dzisiaj na obiad mam zupe jarzynowa....jak wrocimy od laryngologa usmaze Oliwii schabowe..ona sie od jakiegos czasu miesiasta zrobila tylko miecho widzi...w zupie na talerzu wszedzie...:lol:

A Franek wlasnei odwrotnie. Wczesniej tylko inka, inka (wedlinka) a teraz zdejmuje wedline i bulke z maslem wciaga, mieso to żuje, żuje i wypluwa na koniec:yes: Placki z jablkami za to w niedziele zjadl trzy( o srednicy 10 cm):surprised: A z ciekawostek jak bylam mala to nie znosilam zupy buraczanej, i wiecie,ze Franke tez nie chce jako jedynej jesc:surprised: Nawet do buzi nie wezmie. Pewnie to przypadek, ale dosc niesamowity:Szok:
Zupa buraczana czyli - barszczyk tak??
noja uwielbiam...oliwka zje ..ale zadkoooo ja mamy

U nas pod taka nazwa kryje sie zupa z burakow, ale z mieskiem, smietana, nie taki "czysty" barszczyk. Dla Francia jest wersaj bez smietany:yes: Barszczu tez nie lubi zreszta.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
asia78
Dziubala

Zmieniamy na więsksze :yes:. To nowe ma 3 pokoje i ok. 60m. (teraz mamy 2 i 56 m.). Tylko mi dziwnie, bo pokoje są mniejsze niż w tym mieszkaniu.

Nie wiem czy chcialoby mi sie zmieniac mieszkanie na wieksze o 4m:oops: Nawet jesli byly by to 3 pokoje zamiast 2

A nam właśnie brakuje tu 1 pokoju.
Obecnie mieszkamy na 64 m kwadratowych i mamy 3 pokoje...z czego jeden duzy kwadratowy dwa mniejsze prastokątne- super ustawienie...:)oprucz tego lazienka i ubikacja osobno.a kuchnia duuuza..

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubalko cześć ::): niezłe domowe przedszkole :Oczko:
D. ostatnio stwierdził, jak byliśmy w gościach i były inne dzieci, że potrzebne kolejne to się będą razem bawić :Oczko: taaaa... ale zanim odchowam do takiego wieku to się wykończę :oops:

Po dwójce małych dzieci trzeba koniecznie zrobić przerwę kilkuletnią. Jakbym miała teraz 3 dziecko to chyba bym oszlała :Śmiech:

isa32
My mieliśmy kiedyś mieszkanie 53m i 3pok. Było super ustawne, bardzo dobrze rozplanowane i świetnie nam się tam żyło :yes: przyzwyczaisz się :yes:
Dzięki za pocieszenie :Całus:
Wiem, że się przyzwyczaję, kiedyś :Oczko:. Nasze też jest ustawne, to jego plus (zresztą takiego mieszkania szukałam wraz z jeszcze innymi wymogami :Oczko:, a niełatwo o takie było w trakcie boomu budowlanego). Tylko trochę ciężko się przenieść z większych pokoi na mniejsze :Oczko:. Ale może zobaczę je w innym świetle gdy mieszkanie będzie już wykończone.

Odnośnik do komentarza

isa32
Dziubalko na pewno będzie dobrze w nowym mieszkaniu. Chłopaki będą u siebie to od razu więcej miejsca się zrobi :Oczko:
Wiesz, gdyby nie plany budowy, to też szukałabym mieszkania 3-pok. niekoniecznie większego, bo mnie też brakuje jednego, choćby malutkiego pokoju. Więc rozumiem Cię doskonale.

:Całus:

No właśnie nam tego 1 pokoju dla chłopaków brakuje, żeby mieli go tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
isa32
Dziubalko na pewno będzie dobrze w nowym mieszkaniu. Chłopaki będą u siebie to od razu więcej miejsca się zrobi :Oczko:
Wiesz, gdyby nie plany budowy, to też szukałabym mieszkania 3-pok. niekoniecznie większego, bo mnie też brakuje jednego, choćby malutkiego pokoju. Więc rozumiem Cię doskonale.

:Całus:

No właśnie nam tego 1 pokoju dla chłopaków brakuje, żeby mieli go tylko dla siebie.

Dobra decyzja. Będzie ok :yes:
Miałam ostatnio plan, żeby kupić kanapę narożną i przenieść się ze spaniem do dużego pok. a sypialnię zostawić niedługo tylko dla Ali. D. stwierdził, że bez sensu takie zakupy jak za 2 lata będziemy się przeprowadzać... no więc śpię nadal z Alą, a ta mała gadzinka coraz bardziej mamina się robi :Oczko: w końcu kiedy oka nie otworzy to mama jest ::):

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Ja tez mam wc i lazienke razem, ale jakos nie widze problemu. A czemu Ci to tak przeszkadza?

Bo np. z kąpaniem (i innymi rzeczami) trzeba odczekać jak ktoś ma posiadówkę na WC :Oczko:, jak ktoś chce do WC to musi poczekać aż ktoś skończy kąpiel czy coś innego w łazience. No i jak są goście z noclegiem to też robi się to uciążliwe itd.
Każdy ma jak chce mieć albo musi. Ja zawsze chciałam mieć osobno WC i łazienkę, ale na razie nie jest mi to dane, coś za coś :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Isa zmienione mimo, ze mi sie podobaly. Dodawaly troche:grrrrrr:A na basen znalezlismy sponsora a wlasciwie to sama nam dala numer i kazala sie dowiedziec co i jak:happy:To jak jest sponsorka (ktora nota bene wczesniej zakupila wszystkie sprzety potrzebne:lol:) to czemu nie skorzystac:yes:

A w czwartek idziemy na szczepienie Funia, chociaz pani pielegniarka odradazala, bo straszne grypsko:oops:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...