Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

isa32
Lema

Pisalam cos o nocach, ze super? Jelsi tak to znaczy, ze mi na mozg padlo, bo noce sa slabe akurat. Tylko w dizen juz nie ma histerii o wszystko i co chwile::):

U Was to jest tak, ze taty caly tydzien nie ma, a u nas codziennie jest, krocje czy dluzej ale jest a i tak Franio nie chce z tata zasypiac, w nocy hmm, chyba tez tata nie wystarczylby, ale nie wiem, bo jak sie Franek budzi zabieram go do lozka i spimy we trojke:yes: Z kapiela roznie- czasem zostanie z tata w lazience, czesciej nie. Za to u babci i dziadka mama nie istnieje:Oczko: Jak byl chory to chcial do mnie, teraz to nawet mnie nie zauwaza:yes:

nie.... :oops: to ja jakoś tak zrozumiałam, że to ogólnie o spanie chodzi... ech... mnie to padło już dawno :Oczko:

Ala stęskniona za tatą, ale spać chce tylko ze mną. Wcześniej mógł być D.
A dziś np. spała u siebie. Dopiero o 6 chciała do mnie się poprzytulać. I mnie całuje co chwilę ::): i wtula we mnie, za takie poranki oddaję wszystko :yes:

Cudnie::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nas Maciuś zaskoczył (akurat u teściowej). Skończyliśmy jeść obiad gdy nagle na moment zniknął Maciuś, za chwilkę przyszedł z... nocnikiem w ręce, położył go na podłodze, ściągnął rajtki i zaczął marudzić bo nie mógł odpiąć sobie bodziaka więc go rozebrałam, ściągnęłam pampka, Maciuś usiadł zrobił... siku :Szok:. Ale w szoku wszyscy byliśmy!!! Biliśmy mu brawo, a on i siedział dumny z miną pełną satysfakcji :D. Potem zaskoczył nas jeszcze raz, bo jak wróciliśmy ze spaceru to od razu poszedł po nocnik, kazał się rozebrać i znów zrobił siku! :Szok:
Wieczorem przed kąpaniem zapytałam go czy chce siku, Maciuś się uśmiechnął i stanął przy nocniku czekając aż go rozbiorę. Wprost niewiarygodne! Niesamowicie nas Maciuś zaskoczył. Wcale nie planowałam go nawet teraz wysadzać, chciałam zaczekać do ciepłej pory i jak będzie koło 2 latek, (jak z Adasiem). A tu proszę, Maciuś sam się upomniał o nocnikowanie :lol:
Dziś rano oczywiście dzień zaczęliśmy od ncnikowania, siku było :yes:

Odnośnik do komentarza

Asia – miałam do Ciebie dzwonić i pytać w jakiej temperaturze piec, ale pomyślałam, że przecież nic złego się nie stanie jak upiekę w wysokiej temperaturze. Jak będziemy robić dla moich rodziców to będziemy mądrzejsi :Oczko:

Babeczqa – fajnie z figurą jaką chciałaś mieć :yes:

Kajocha – ja tak ubieram Maciusia i nie widzę w tym nic dziwnego :Śmiech:, a Maciusia nie miałam chorego od ponad roku. Dzieci zachorowują nie te, które są trochę za chłodno ubrane (wg innych :Oczko:) tylko dlatego, że są przegrzewane.
A bluzę (swetrów Maciuś nie ma) ubieram na bodziaka gdy jest minusowa temperatura albo gdy jest po prostu zimniej. W bardzo zimnych dniach (wietrznych przy minusowych temp.) nie wychodzimy z domu. A to, że jest zima nie znaczy, że trzeba się od razu bardzo ciepło ubierać :Oczko:

Cohenna – zdrówka dla córci!

Biedna Nuchnowa Rodzinka, niech szybko wracają do zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Czesc!!

Witam z kawka, bo jakas nieprzytomna jestem. A. pozno wrocil z kosza i jakos nas na gadanie wzielo:smile:Jak to bedzie jak to zrobic jak tamto.

Dzieciaki wyspane do 8.30, wiec nie mam co narzekac. Co do Funia i jego spania w weekend to wczoraj padl w samochodzi, wiec usypiania nie bylo tylko przenosiny. A w sobote ryczal z A. wiec chyba to nie moja wina tylko kaprys Funia zeby nie spac w dzien.Potem weszlam ja i ze mna zasnal w 2 minutki. A wczoraj wieczorem rozrabial ponad godzien:Padnięty:W tym czasie Pola juz zasnela:yes:. Wlasciwie to nie rozrabial, tylko czytal ksiazki w lozku, wiec wyszlam z pokoju. Widzialm przez szybke, ze sie bawi a potem poszedl do lzoak i zasnal:great:

Isa skoro D. jakis termin to trzeba sie cieszyc. Moim zdaniem to dobrze, a pol roku szybko minie. Nie wiem czy Wam tez tak leci czas????:surprised:

Odnośnik do komentarza

asia78
Czesc!!

Witam z kawka, bo jakas nieprzytomna jestem. A. pozno wrocil z kosza i jakos nas na gadanie wzielo:smile:Jak to bedzie jak to zrobic jak tamto.

Dzieciaki wyspane do 8.30, wiec nie mam co narzekac. Co do Funia i jego spania w weekend to wczoraj padl w samochodzi, wiec usypiania nie bylo tylko przenosiny. A w sobote ryczal z A. wiec chyba to nie moja wina tylko kaprys Funia zeby nie spac w dzien.Potem weszlam ja i ze mna zasnal w 2 minutki. A wczoraj wieczorem rozrabial ponad godzien:Padnięty:W tym czasie Pola juz zasnela:yes:. Wlasciwie to nie rozrabial, tylko czytal ksiazki w lozku, wiec wyszlam z pokoju. Widzialm przez szybke, ze sie bawi a potem poszedl do lzoak i zasnal:great:

Isa skoro D. jakis termin to trzeba sie cieszyc. Moim zdaniem to dobrze, a pol roku szybko minie. Nie wiem czy Wam tez tak leci czas????:surprised:
Czyli z tym usypianiem to bunt jednak... A dzis, jak poszlo? Mi czas leci tez niesamowicie szybko::(:

babeczqa
Hej
Dzisiaj z samego rana na pobraniekriw Oliwii - badaniakontrolne..musi miec ...
Plakala jak juz bylo po wsyztskim--->wrocilismy do domu caly czas pokazuje łapke ze bo bo bo....i popłakuje.
Mam nadzieje zze po drzemce zapomni.
Poczytam was pozniej....teraz musze isc obiad robic...K. na nocke idzie...ogolnie ....jakos dzien d :lol:

Bidulka mala::(:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...