Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałam, że będzie tu wieczorem jakiś ruch a tu pusto :Oczko:

Do nas jutro przyjeżdża siostra K z mężem. Będziemy razem zwiedzać sklepy z „asortymentem mieszkaniowym”, bo oni w tym roku wprowadzają się do domu więc też muszą wszystko od podstaw kupić.
Dziećmi zajmie się moja siostra więc nie będziemy mieć stresa w sklepach :Oczko:

Miłego i zdrowego weekendu ::):

Odnośnik do komentarza

Pola od paru dni chodzila spac w kolicach 23, wiec dzie ja zerwalismy o 9. I dopiero poszla spac. Razem z bratem!!! Lezeli i tato!! tato!! Kocham Cie!!Oczywiscie Stefan tylko tato :oops:Powiem Wam tylko tyle ze Stefan poszedl spac w pampersie obklejonym tasma. 3x zdjal pieluche i sie zsikal :grrrrrr: Jutro kupie mu majtki, bo to tak byc nie moze :yes:

Odnośnik do komentarza

babeczqa
Trzymaj sie kochana...bierz jakies leki zeby Ci pomoglo:Całus:

:23_30_126:

byłam u lekarza, fakt moja rodzinna doktor nie miała juz wolnych miejsc /juz weekend-więc do poniedziałku mozna się przekrecić a na pogotowiu to paracetamol i do łóżka/
ale jak gość przy rejstracji zobaczył jak wyglądam, umówił mnie do lekarza zastępczego, babka była bardzo miła, w ciąży, przepisała jakąś miksture i powiedziła, ze to już przechodzące zapalenie oskrzeli :uff:
przy okazji pobrali i zbadali krew-wszytsko ok

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

ja od dłuzszego czasu w ciągu dnia stosuje pampersy-majtki, wygodniejsze do toalety, Mikołajek pokazuje jak chce qpkę a i często "woła" siku tzn pokazuje
na noc zakładam pampki na rzepki, ale jeszcze nie załapał, ze mozna pobawić się w odpinanie

Mikołajek chodzi spać koło 19.30-20.00, moi rodzice są szczególnie na to uczuleni, tzn na czasowe spanie-dzienne jak i nocne

właśnie szukam na neci mebelki i łóżeczko do jego pokoiku

tęskno mi bardzo za Mikołajciem :ehhhhhh:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
no nie mam pojęcia jakie łóżko kupić???
mamy taki problem, ze Mikołajkowi zdaża się podczas snu usiąść i tak jak ruska wańka-wstańka z siedzącego przwewrócić się na drugą stronę łóżeczka, póki co śpi w łóżeczku z siatką ale jak kupię tapczanik to moze sie uderzać
brak pomysłu...

Wiesz Reniu, moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie łóżko bezszczebelkowe/bezsiatkowe, tym bardziej, że jak piszesz Mikołajek nie śpi stabilnie.
Adaś miał 2,2 latka jak dostał swój tapczan, taki tapicerowany bez żadnych barierek. I wtedy też zaczęły się moje przespane nocki :Oczko:, bo w końcu przestałam słyszeć jak Adaś wędrując po łóżeczku obija się o szczebelki :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...